LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Stypy Chorzów - Brauner

Stypy Chorzów - Brauner  - Chorzów
Silver

Ulica: Pułaskiego 11

Miasto: Chorzów, 41-500

Województwo: Śląskie

Stypy Chorzów - Brauner  - Chorzów Pułaskiego 11, Chorzów brauner.com.pl Ocena:brak (032) 249-16-06

stypy chorzów

stypy w chorzowie

Gdy umiera Bliska Osoba - Rodzina, Przyjaciele i znajomi udają się na uroczystości pogrzebowe. Za ich godne i piękne przygotowanie odpowiada zakład pogrzebowy, wybrany przez najbliższych Zmarłego. Jest nam niezmiernie miło, że wśród mieszkańców Śląska jednym z najczęściej wybieranych zakładów pogrzebowych jest BRAUNER. Nasze siedziby łatwo znaleźć, gdyż znajdują się w dwóch lokalizacjach w mieście Chorzów. Jedna - przy ul. Pułaskiego 11, a druga przy ul. Dąbrowskiego 13. Tam zawsze Rodziny w żałobie znajdą konieczną pomoc i wsparcie.

Najczęściej po zakończeniu ceremonii pogrzebowych część lub wszyscy uczestnicy pogrzebu są zapraszani na spotkanie w restauracji. Podczas tego spotkania - zwanego stypą albo konsolacją - przy uroczystym posiłku wspominają Zmarłego, wspierając jednocześnie Rodzinę słowem otuchy i współczucia.

Firma BRAUNER specjalizuje się - oprócz organizacji samych uroczystości pogrzebowych - także w przygotowywaniu styp. Służymy naszym doświadczeniem, pomocą i radą - aby mogli Państwo mieć pewność, że konsolacja będzie prawdziwie rodzinnym i przyjacielskim spotkaniem.

Służymy pomocą w zamawianiu cateringu lub też korzystamy ze współpracy z naszymi licznymi podwykonawcami - szefami kuchni wielu restauracji w Chorzowie i okolicach. Dzięki temu dajemy gwarancję, że potrawy wybrane na stypę są zawsze świeże i gustownie podane.

Chorzów stypy

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą

Usług Pogrzebowych - Tutaj

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Stypy Chorzów - Brauner - Chorzów