LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Piece do kremacji

Piece do kremacji to urządzenia zapewniające bezpieczny, bezzapachowy proces spopielania ciała. Kremacja w Polsce jest coraz bardziej popularna, zatem rośnie zapotrzebowanie na tę usługę. Biorąc to pod uwagę - coraz więcej zakładów pogrzebowych decyduje się na wybudowanie własnego krematorium. Pozwala to im na rozszerzenie proponowanej oferty usług pogrzebowych oraz na sporą autonomię w realizacji pochówków w uprzednim spopieleniem.

Ceny, które osiągają piece do kremacji, choć mogą wydawać się wysokie, jednak pozwalają mieć gwarancję uzyskania produktu najwyższej jakości, spełniającego bardzo rygorystyczne normy związane z ochroną środowiska naturalnego i dbałością o ludzkie zdrowie.

Piece kremacyjne

Piece kremacyjne są zasilane głównie gazem ziemnym, ale proces ten może się różnić w zależności od producenta pieca. Istnieją bowiem także piece kremacyjne, które zasila olej opałowy czy gaz LPG.

W Polsce zazwyczaj spotykane są piece kremacyjne amerykańskie, włoskie, hiszpańskie – ale także rośnie popularność pieców szwedzkich i czeskich. Są  one najbardziej zaawansowane technologicznie i relatywnie najdroższe. Piec kremacyjny, którego cena może wahać się od kilkuset tysięcy do kilkunastu a nawet kilkudziesięciu milionów złotych, dobiera się już w fazie planowania budowy krematorium. Bierze się pod uwagę różne czynniki – m.in. zapotrzebowanie na kremację na danym obszarze i – co się z tym łączy - przewidywaną intensywność eksploatacji pieca oraz jego możliwości techniczne. Obecnie wszystkie piece kremacyjne są w pełni skomputeryzowane, a ich działanie jest drobiazgowo monitorowane tak, aby nie dopuścić do sytuacji awaryjnych.

JML Funeris

adres:Roździeńskiego 188 B
40-203 Katowice
woj.:Śląskie
telefon:32 258 09 34

JML Funeris - Piece kremacyjne KALFRISA

adres:Roździeńskiego 188 B
40-203 Katowice
woj.:Śląskie
telefon:32 2580934

MS Construction Sp. z o.o. - Piece ATI Environnement

adres:Ogrodowa 2C
05-090 Raszyn
woj.:Mazowieckie
telefon:519 321 235

PGB Polterm - Piece kremacyjne ATI Environnement

adres:Przemysłowa 2
11-034 Stawiguda
woj.:Warmińsko-Mazurskie
telefon:691 911 959

PHU KRZYSZTOF - TABO-CS spol. s r.o.

adres:Krępowieckiego 5/79
01-456 Warszawa
woj.:Mazowieckie
telefon:604-286-073

Rota - Piece ATI Environnement

adres:Ogrodowa 2 C
05-090 Raszyn
woj.:Mazowieckie

Warto zobaczyć

DOSTAWCY DLA FIRM

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: