Reklama i marketing

Marketing branży pogrzebowej

Reklama i marketing w branży pogrzebowej jest dziedziną, która odgrywa coraz większą rolę nie tylko w codzienności pracy zakładów pogrzebowych i firm z nimi związanych, ale również przykuwa coraz częściej uwagę środowiska akademickiego. Reklama w branży funeralnej to realizacja ściśle przemyślanej strategii - poprzez połączenie wielu działań, których celem jest osiągnięcie efektu identyfikacji wizualnej oraz promocja firm, działających w branży pogrzebowej.

Marketing funeralny

Najważniejsze działania związane z marketingiem w branży pogrzebowej to tworzenie stron internetowych dedykowanych dla branży i tworzących pozytywny wizerunek firmy, ich pozycjonowanie i optymalizacja (SEO), a także kampanie Google Ads (SEM).

Wpis GOLD

BRAINBOX: Marketing Branży Pogrzebowej

adres:Aleja Iberyjska 10/2
81-198 Pogórze
woj.:Pomorskie
www:brainbox.com.pl
Logo BRAINBOX: Marketing Branży Pogrzebowej
BRAINBOX z siedzibą w Gdyni to agencja kreatywna z wieloletnim doświadczeniem m.in. w marketingu branży pogrzebowej. Właściciel największych portali funeralnych (Funer.com.pl oraz UslugiPogrzebowe.com.pl) Strony internetowe, kampanie reklamowe. Sprawdź nas! Więcej: 606 75 31 75 lub 501 759 267 Więcej

Warto zobaczyć

DOSTAWCY DLA FIRM

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: