Konsolacje / Stypy Opole

Usuń filtrowanie lokalizacji

Dawniej zwane konsolacjami - stypy to uroczystości popogrzebowe z poczęstunkiem, na których gromadzi się rodzina Zmarłego. Poniżej znajduje się lista restauracji i miejsc w Polsce, w których można wyprawić stypę. W naszym zestawieniu znajdują się wszystkie typy lokali zajmujących się profesjonalnie organizacją styp a także cateringiem. Większość z nich skupiona jest w większych ośrodkach miejskich, ale można również znaleźć obiekty usytuowane w mniejszych miejscowościach. Ponieważ wiele lokali oferuje możliwość, a część z nich specjalizuje się w wyprawianiu styp, mogą Państwo znaleźć restaurację odpowiadającą Państwa potrzebom w okolicach miejscowości, w której odbędzie się pogrzeb.

Stypy

Wiele restauracji oraz innych lokali gastronomicznych jest w stanie przystosować swoją ofertę do niestandardowych oczekiwań gości żałobnych - oferując menu uwzględniające np. specjalne potrzeby żywieniowe uczestników uroczystości pogrzebowych czy też obecność małych dzieci albo osób starszych.

Poniżej prezentowane obiekty - restauracje, centra gastronomiczne, sale bankietowe - spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów w zakresie organizacji styp.

Znajdź restaurację na stypę w największych miastach:

Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierz lokalizację

GASTROMAR - Kompleksowe Usługi Gastronomiczne

adres:Skautów Opolskich 13
45-286 Opole
woj.:Opolskie

Hotel Salomon - restauracja na stypy Opole

adres:ul. J. Kwoczka 4
45-711 Opole
woj.:Opolskie

Kana Dom Weselny - Opole Stypy

adres:Mechnicka 7
45-960 Opole
woj.:Opolskie

Restauracja Aqurele - Opole

adres: Wrocławska 109
45-837 Opole
woj.:Opolskie

Restauracja Paradis - Stypy

adres:Prószkowska 73
45-758 Opole
woj.:Opolskie

Restauracja Słowik - Opole

adres:Krzanowicka 91
45-920 Opole
woj.:Opolskie

Restauracja Trio

adres:Wrocławska 120
45-835 Opole
woj.:Opolskie

Stypy Opole - Zajazd u Dziadka

adres:ul. Strzelecka 55
45-525 Opole
woj.:Opolskie

Warto zobaczyć

Opole

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: