Konsolacje / Stypy Rzeszów

Usuń filtrowanie lokalizacji

Dawniej zwane konsolacjami - stypy to uroczystości popogrzebowe z poczęstunkiem, na których gromadzi się rodzina Zmarłego. Poniżej znajduje się lista restauracji i miejsc w Polsce, w których można wyprawić stypę. W naszym zestawieniu znajdują się wszystkie typy lokali zajmujących się profesjonalnie organizacją styp a także cateringiem. Większość z nich skupiona jest w większych ośrodkach miejskich, ale można również znaleźć obiekty usytuowane w mniejszych miejscowościach. Ponieważ wiele lokali oferuje możliwość, a część z nich specjalizuje się w wyprawianiu styp, mogą Państwo znaleźć restaurację odpowiadającą Państwa potrzebom w okolicach miejscowości, w której odbędzie się pogrzeb.

Stypy

Wiele restauracji oraz innych lokali gastronomicznych jest w stanie przystosować swoją ofertę do niestandardowych oczekiwań gości żałobnych - oferując menu uwzględniające np. specjalne potrzeby żywieniowe uczestników uroczystości pogrzebowych czy też obecność małych dzieci albo osób starszych.

Poniżej prezentowane obiekty - restauracje, centra gastronomiczne, sale bankietowe - spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów w zakresie organizacji styp.

Znajdź restaurację na stypę w największych miastach:

Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierz lokalizację

Hotel Eden - stypy w Rzeszowie

adres:ul. Krakowska 150
35-506 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Karczma Biała - Stypy

adres:Sikorskiego 182
35-304 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Restauracja Rejenta 1

adres:Al. T. Rejtana 1
35-326 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Restauracja Rzeszowska - Catering, Stypy

adres:plac Ofiar Getta 5
35-002 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Restauracja Sabatini

adres:Al. Piłsudskiego 17
35-074 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Stypy Rzeszów - Hotel Grein

adres:Al. Rejtana 1
35-326 Rzeszów
woj.:Podkarpackie

Warto zobaczyć

Rzeszów

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: