LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

ANIMUS Stypy Grudziądz - Organizacja styp i konsolacji

ANIMUS Stypy Grudziądz - Organizacja styp i konsolacji - Grudziądz
Silver

Ulica: Wybickiego 44

Miasto: Grudziądz, 86-300

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

ANIMUS Stypy Grudziądz - Organizacja styp i konsolacji - Grudziądz Wybickiego 44, Grudziądz animus-grudziadz.pl Ocena:brak 56 4625088

stypy grudziądz

 

grudziądz stypy

 

ANIMUS jest jednym z wiodących zakładów pogrzebowych w Grudziądzu. Świadczymy usługi pogrzebowe dla mieszkańców Grudziądza i całego województwa kujawsko-pomorskiego. ANIMUS to nie tylko Zakład Pogrzebowy, ale i szereg wszelkiego rodzaju usług mających na celu pomóc Państwu w godnym pożegnaniu Państwa Najbliższych.

Czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia oraz rozmów z wieloma Klientami wiemy, jak ważne jest - zwłaszcza w pierwszych dniach po śmierci Osoby Bliskiej - uzyskanie możliwie jak najbardziej wszechstronnego wsparcia i pomocy. Czynimy wszystko, aby mogli Państwo uzyskać je właśnie u nas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Osób, które zlecają nam przygotowanie uroczystości żałobnych swoich Bliskich - oferujemy także Państwu usługę organizacji konsolacji.


stypy

Konsolacja - nazywana też stypą - to kameralne spotkanie Rodziny, Przyjaciół oraz Znajomych Zmarłego po uroczystościach pogrzebowych. Spotkaniu takiemu zwyczajowo towarzyszy posiłek. W zależności od okoliczności uroczystości takie mogą odbywać się w domach lub też np. w restauracjach.

Dom Pogrzebowy ANIMUS dysponuje własną salą restauracyjną, które posiada też profesjonalne zaplecze kuchenne. Nasza sala restauracyjna może pomieścić do 130 osób - z możliwością dowolnej aranżacji oraz dekoracji stołów. Wszystkie posiłki są przygotowywane ze świeżych produktów ze sprawdzonych źródeł. Uwzględniamy specjalne dietetyczne wymagania Klientów (np. diety wegetariańskie czy bezglutenowe).

Nasi dotychczasowi Klienci oceniali bardzo wysoko jakość, ilość oraz sposób podania naszych posiłków. Nieustannie staramy się poszerzać proponowane menu.


grudziądz

Jeśli sobie Państwo życzą - na stypie w czasie posiłku lub w dowolnym momencie możemy zorganizować multimedialną projekcję zdjęć Zmarłego. To niepowtarzalna okazja, by jeszcze raz wspomnieć Drogą Zmarłą Osobę i w ten sposób podziękować za jej życie oraz obecność. Uroczystości może też dyskretnie towarzyszyć muzyka. Zawsze dostosowujemy się do sugestii Rodziny. Może być to dyskretna muzyka poważna stanowiąca tło uroczystości, a mogą to też być fragmenty muzyczne, ulubione przez Zmarłego bądź też w jakiś sposób kojarzące się z nim.

Jesteśmy otwarci także na inne formy obsługi spotkań konsolacyjnych. Możemy też przygotować kolację lub zapewnić catering.

 

konsolacje grudziądz

SALA RESTAURACYJNA ANIMUS - STYPY GRUDZIADZ

ul. Wybickiego 44

Grudziądz

tel. 56 462 50 88

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
ANIMUS Stypy Grudziądz - Organizacja styp i konsolacji - Grudziądz