LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Restauracja MidTown - Stypy Kraków

Restauracja MidTown - Stypy Kraków - Kraków
Silver

Ulica: Świętej Gertrudy 6

Miasto: Kraków, 31-046

Województwo: Małopolskie

Restauracja MidTown - Stypy Kraków - Kraków Świętej Gertrudy 6, Kraków www.bwoldtown.pl Ocena:brak (12) 4227666   668 038 319

stypy w krakowie

konsolacje kraków

Dla Bliskich i Rodziny Osób Zmarłych niezwykle ważne jest, aby w tych trudnych chwilach odczuwać jedność. Nie tylko w czasie uroczystości żałobnych, ale również i po nich. Temu celowi ma służyć także wspólny posiłek, na który się udają po zakończeniu uroczystości żałobnych.

Najczęściej tego typu posiłki - zwane stypą - odbywają się w restauracji lub lokalu gastronomicznym, który ma w swojej ofercie przygotowanie konsolacji. Niebagatelną rolę odgrywa tutaj elegancja lokalu, dostępność miejsca oraz menu. Z doświadczenia wiadomo, że goście będący na uroczystościach żałobnych zwracają też uwagę na obsługę kelnerską.

stypy kraków

Idealnym miejscem na organizację stypy jest Restauracja MidTown w samym sercu Krakowa. Usytuowana jest ona w Hotelu Old Town niedaleko krakowskiego Rynku oraz nieopodal Wawelu. Dla Państwa komfortu służymy chętnie naszym doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Oferujemy prawdziwie rodzinną atmosferę oraz przystępne ceny.

Organizujemy stypy, w których może wziąć udział do 100 osób. Dbamy o przystrojenie stołów zawsze świeżymi kwiatami.

Niezwykle ważne i cenne jest to, że każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie. W ten sam sposób - uwzględniając preferencje oraz sugestie osób, które proszą nas o zorganizowanie stypy - staramy się skomponować menu. Żurek po krakowsku czy też kotlet schabowy z kapustą zasmażaną oraz ziemniaczanym puree zaspokoją gusta nawet największych smakoszy. Dysponujemy też ofertą dań wegetariańskich.

Jeśli Państwo chcą, Restauracja MidTown może także zrealizować ofertę cateringu. Zatrudniamy najlepszych szefów kuchni, co jest gwarancją, że każda z potraw wybranych na stypę z naszego menu będzie świeża oraz podana z prawdziwym smakiem.

kraków stypy
Restauracja MidTown

Best Western Plus Kraków Old Town

ul. Świętej Gertrudy 6

31-046 Kraków

Tel: +48 12 422 76 66

.........................................

Jeśli interesuje Cię dział usług pogrzebowych przejdz na https://funer.com.pl/szukaj,Kraków,20,1,1.html

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Restauracja MidTown - Stypy Kraków - Kraków