Konsolacje / Stypy Tychy

Usuń filtrowanie lokalizacji

Dawniej zwane konsolacjami - stypy to uroczystości popogrzebowe z poczęstunkiem, na których gromadzi się rodzina Zmarłego. Poniżej znajduje się lista restauracji i miejsc w Polsce, w których można wyprawić stypę. W naszym zestawieniu znajdują się wszystkie typy lokali zajmujących się profesjonalnie organizacją styp a także cateringiem. Większość z nich skupiona jest w większych ośrodkach miejskich, ale można również znaleźć obiekty usytuowane w mniejszych miejscowościach. Ponieważ wiele lokali oferuje możliwość, a część z nich specjalizuje się w wyprawianiu styp, mogą Państwo znaleźć restaurację odpowiadającą Państwa potrzebom w okolicach miejscowości, w której odbędzie się pogrzeb.

Stypy

Wiele restauracji oraz innych lokali gastronomicznych jest w stanie przystosować swoją ofertę do niestandardowych oczekiwań gości żałobnych - oferując menu uwzględniające np. specjalne potrzeby żywieniowe uczestników uroczystości pogrzebowych czy też obecność małych dzieci albo osób starszych.

Poniżej prezentowane obiekty - restauracje, centra gastronomiczne, sale bankietowe - spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów w zakresie organizacji styp.

Znajdź restaurację na stypę w największych miastach:

Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierz lokalizację

"Wrzos" Restauracja -Stypy

adres:Przemysłowa 52
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Gospoda Pod Kogutem

adres:Mikołowska 66
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Hotel Arena Spa & Wellness - Stypy

adres:de Gaullea 8
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Hotel Daria Tychy - Stypy

adres:Składowa 2
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Restauracja Huta Paprocka

adres:Nad Jeziorem 44
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Restauracja Pod Prosiakiem - Tychy

adres:Armii Krajowej 105A
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Restauracja Polska "Ślepa Kurka"

adres: Jana Pawła II 10
43-100 Tychy
woj.:Śląskie

Warto zobaczyć

Tychy

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: