Konsolacje / Stypy Bielsko-Biała

Usuń filtrowanie lokalizacji

Dawniej zwane konsolacjami - stypy to uroczystości popogrzebowe z poczęstunkiem, na których gromadzi się rodzina Zmarłego. Poniżej znajduje się lista restauracji i miejsc w Polsce, w których można wyprawić stypę. W naszym zestawieniu znajdują się wszystkie typy lokali zajmujących się profesjonalnie organizacją styp a także cateringiem. Większość z nich skupiona jest w większych ośrodkach miejskich, ale można również znaleźć obiekty usytuowane w mniejszych miejscowościach. Ponieważ wiele lokali oferuje możliwość, a część z nich specjalizuje się w wyprawianiu styp, mogą Państwo znaleźć restaurację odpowiadającą Państwa potrzebom w okolicach miejscowości, w której odbędzie się pogrzeb.

Stypy

Wiele restauracji oraz innych lokali gastronomicznych jest w stanie przystosować swoją ofertę do niestandardowych oczekiwań gości żałobnych - oferując menu uwzględniające np. specjalne potrzeby żywieniowe uczestników uroczystości pogrzebowych czy też obecność małych dzieci albo osób starszych.

Poniżej prezentowane obiekty - restauracje, centra gastronomiczne, sale bankietowe - spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów w zakresie organizacji styp.

Znajdź restaurację na stypę w największych miastach:

Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierz lokalizację

Bar Hałcnówka - Bielsko-Biała Stypy

adres:Wyzwolenia 295
43-344 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Dworek New Restaurant

adres:Żywiecka 193
43-300 Bielsko-Biała
woj.:Wielkopolskie

Hotel na Błoniach - Stypy

adres:Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Kameliowy Zakątek

adres:Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Kameliowy Zakątek - Stypy

adres:Al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Restauracja Ratuszowa - Bielsko-Biała Stypy

adres:11 Listopada 26
43-300 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Wrzosowa Chata - stypy i przyjęcia okolicznościowe Bielsko-Biała

adres:Lotnicza 3
43-300 Bielsko-Biała
woj.:Śląskie

Warto zobaczyć

Bielsko-Biała

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności funeralne: