Misja portalu FUNER.com.pl


Zdajemy sobie sprawę, jak trudną chwilą jest odejście bliskiej osoby stworzyliśmy serwis, w którym każdy otrzyma bezpłatną i kompleksową informację o tym, jak postępować w takich momentach oraz znajdzie firmy świadczące usługi pogrzebowe, które pomogą w przygotowaniu zmarłego do ostatniej podróży. Prezentujemy bezpośrednio zakłady pogrzebowe pomijając pośredników - których działania nigdy nie są bezinteresowne - a ich koszty ponosi rodzina. 

Na naszej stronie znajdą Państwo skrótowy informator oraz rozbudowany poradnik funeralny zawierający rady dotyczące pogrzebu oraz spraw z nim związanych, jak też wskazówki, jakie czynności należy podjąć w przypadku utraty bliskiej osoby.

Serwis, który oddajemy w Państwa ręce to nie tylko firmy, takie jak domy i zakłady pogrzebowe, ale również inne firmy związane pośrednio lub bezpośrednio z organizacją pogrzebu, a więc: restauracje organizujące stypy, producenci trumien, firmy organizujące transport zmarłych itp.

Portal funeralny Funer.com.pl umożliwia też nieodpłatne założenie epitafium i zapalanie wirtualnych świeczek zawierających krótkie wspomnienia i sentencje.

Jest to również platforma branżowa z ogłoszeniami i bazą dostawców produktów i usług dla wielu firm powiązanych z polską branżą pogrzebową. Zamieszczamy również artykuły branżowe opisujące ciekawostki i aktualną sytuację na krajowym rynku funeralnym.