LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Restauracja Filharmonia

Restauracja Filharmonia - Gdańsk
Silver

Ulica: Ołowianka 1

Miasto: Gdańsk, 80-751

Województwo: Pomorskie

Restauracja Filharmonia - Gdańsk Ołowianka 1, Gdańsk  Ocena:brak 058 323 83 58

Restauracja Filharmonia Gdańsk:

O tym, iż miejsce, w którym mieści się Restauracja Filharmonia to miejsce szczególne to nie trzeba przekonywać nikogo, kto ją choć raz ujrzał. Cudowna, neogotycka fasada z czerwonej cegły sięga pamięcią końca XIX w. Budynek, wzniesiono w latach 1897-98 i rozbudowywano do roku 1913 był na początku siedzibą miejskiej elektrociepłowni. Cieszył oko udekorowany rozetami, flankami, wieżyczkami, a nawet dwoma basztami fasadą. W 1997 roku gmach stał się własnością Filharmonii Bałtyckiej i był sukcesywnie przystosowywany do pełnienia funkcji centrum muzyczno-kongresowego.

Wraz z otwarciem „Restauracji Filharmonia" to chlubne dzieło dobiegło końca i zabytkowy budynek wrócił do dawnej świetności.

Restauracja Filharmonia to pomieszczenia restauracyjne składające się z dwóch poziomów każdy o powierzchni 100m2 oraz mieszczący się w oddzielnej części pub o powierzchni 120m2. Dodatkowo restauracja posiada Salę VIP o powierzchni 30m2.

Jedną z największych atrakcji są dwa tarasy, którymi restauracja będzie dysponować w sezonie letnim: pierwszy na dachu obiektu, drugi na obrzeżu wyspy Ołowianka od strony Długiego Pobrzeża.

Nasza kuchnia to kuchnia z wyobraźnią. Łączy elementy kuchni fusion, czyli ferii etnicznych smaków przypominających impresję artystyczną z nowoczesną kuchnią molekularną, która pozwala na przygotowanie niebanalnych potraw przy zachowaniu ich jak największej świeżości i wartości odżywczej.

Nasze menu będzie się zmieniać w zależności od sezonu oraz dostępności składników serwowanych potraw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były zawsze świeże i smakowite, wolimy więc często zmieniać niezbyt rozbudowane menu. Oferujemy przygotowanie od strony gastronomicznej i organizacyjnej szerokiej palety imprez.

Catering może być przygotowany w formie zimnego i ciepłego bufetu, a także poczęstunku przy stołach. Chętnie dostosujemy się do wszelkich wymagań naszych Klientów. Oferujemy najwyższy poziom obsługi.


Restauracja Filharmonia
ul. Ołowianka 1
80-751 Gdańsk
Otwarte codziennie od 12 do 22 lub ostatniego klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod następującymi numerami telefonów:
58 323 83 58
604 548 939
799 000 003
fax:(58) 742 52 56


Jeśli jeszcze nie wybrałeś zakładu pogrzebowego kliknij w baner i sprawdz :

zakłady pogrzebowe funer Gdańsk

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Restauracja Filharmonia - Gdańsk