Znicze

 

Najnowsze świeczki

Nekrologi i epitafia

Witamy Państwa w dziale: nekrologi i epitafia platformy FUNER.com.pl. Tutaj mogą Państwo całkowicie BEZPŁATNIE dodać wpis upamiętniający Bliską Osobę. Wspomnienia mogą posiadać galerię, a inni użytkownicy serwisu mogą zapalać symboliczne świeczki. O ich treści zostają Państwo poinformowani mailowo. Dodawanie świeczek jest również DARMOWE.

Dodatkowo każde epitafium lub nekrolog zawiera kod QR, który mogą Państwo wydrukować lub wygrawerować na pomniku lub płycie kolumbarium. Po zeskanowaniu kodu QR użytkownik zostanie przeniesiony do treści epitafium i ma możliwość składania kondolencji oraz zapalania wirtualnych świeczek

W serwisie Funer.com.pl mogą Państwo wyszukać nekrologi według miast, korzystając z rozwijanego menu na dole strony. Znajdują się tam nekrologi z największych miast Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Zielona Góra jak i z mniejszych miejscowości, jak Legnica, Tarnów, Nowy Sącz, Płock, Radom czy Przemyśl.

Epitafium - SMS do bliskich

Po wypełnieniu treści w polach: Data pogrzebu, Pożegnanie, Cmentarz, Miasto, Wyprowadzenie do grobu - zostanie wygenerowany kolejny kod QR, który pojawi się pod zdjęciem. Po zeskanowaniu kodu na ekranie telefonu komórkowego pojawi się gotowa wiadomość SMS ze wszystkimi informacjami zamieszczonymi w nekrologu wraz z linkiem.

Link do założonego epitafium lub nekrologu często przesyłany jest przez osobę, która go założyła, do członków rodziny i przyjaciół aby poinformować o szczegółach ceremonii. Zdarza się, że zamieszczany jest też w celu informacji o pogrzebie na portalach społecznościowych.

Epitafia

Epitafia mogą zawierać dowolne informacje dotyczące osoby zmarłej lub ułatwiające odnalezienie grobu. Stworzony profil może mieć formę darmowego nekrologu ze wszystkimi informacjami na temat miejsca i daty pogrzebu czy stypy oraz numerem telefonu do firmy, która organizuje ceremonię np. w celu zamówienia kwiatów.

Epitafia można przeglądać według ostatnio dodanych, jak również przeglądać epitafia osób obchodzących dziś rocznicę śmierci lub urodziny.

Aby dodać internetowe epitafium lub nekrolog - należy zarejestrować się w serwisie. Po rejestracji możliwe jest dodawanie dowolnej liczby epitafiów na jednym koncie.

„Bo nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.”

 

Ostatnio dodane nekrologi

środa, 17 sierpnia
Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka.

Nekrologi według miast: