LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Dostawcy branży funeralnej - strefa B2B

Witamy w dziale dostawców funeralnych B2B. Znajdziecie tu Państwo firmy, które mają w swojej ofercie produkty i usługi niezbędne w codziennym funkcjonowaniu branży pogrzebowej. Zapoznać się można ze - stale aktualizowanymi - informacjami o krematoriach. Nasi dostawcy to firmy sprawdzone, których wyroby od lat cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wśród nich znajdują się zakłady, które produkują między innymi trumny, urny, różnorodne akcesoria pogrzebowe czy oprogramowanie funeralne. W dziale dostawców mają również swoje miejsce zakłady, specjalizujące się w produkcji, przebudowie oraz sprzedaży karawanów czy też zakłady kamieniarskie. Nie brakuje również usługodawców, zajmujących się balsamacją i tanatokosmetyką.

Częścią działu "Dostawcy" są także ogłoszenia branżowe - z możliwością dodania jednego bezpłatnego ogłoszenia w ramach darmowego abonamentu. To doskonała okazja, aby poszerzyć nie tylko swoją ofertę, ale również swoje kontakty.

Dział ten prezentuje także aktualności z rynku funeralnego krajowego i międzynarodowego. Jeśli jest coś, czym chcieliby Państwo podzielić się z osobami z branży - zachęcamy do nadsyłania treści, artykułów oraz sugestii.

Zapraszamy!

Aktualności funeralne

Funeral Forum 2019 w Poznaniu już niebawem!

20-09-2019

Funeral Forum 2019 w Poznaniu już niebawem!

Pracujesz w branży pogrzebowej? Chcesz wyprzedzić konkurencję? Pragniesz wiedzieć wcześniej dokąd zmierza branża? Chciałbyś wzmocnić lub nabyć nowe kompetencje związane z marketingiem, sprzedażą i komunikacją w firmie pogrzebowej? Jeśli tak, to zapraszamy na trzecią edycję FUNERAL FORUM! czytaj dalej...
Odszedł Ireneusz Migdał

02-09-2019

Odszedł Ireneusz Migdał

Z żalem przekazujemy smutną wiadomość: w sobotę 31 sierpnia 2019 r. odszedł Ireneusz Migdał. czytaj dalej...
Zakład pogrzebowy Cerber Raszyn - Kampania Społeczna

17-07-2019

Zakład pogrzebowy Cerber Raszyn - Kampania Społeczna

Na profilu społecznościowym Zakładu pogrzebowego Cerber ukazała się fotorelacja z wydarzenia zorganizowanego 30 czerwca dla mieszkańców Raszyna i okolic. Nosiła ona tytuł "PRZEŻYJ! NIE PIJ ALKOHOLU PRZED WEJŚCIEM DO WODY ". Akcja związana jest ze smutnym faktem dużej - według szacunków organizatorów liczącej ponad 100 osób - liczby zatonięć w samym tylko czerwcu. Głównym organizatorem akcji było Stowarzyszenie Warszawska Grupa Luka & Maro. czytaj dalej...

Zobacz pozostałe aktualności funeralne

Zobacz wszystkie ogłoszenia