Zakład Pogrzebowy Elizjum

Zakład Pogrzebowy Elizjum - Warszawa
Gold

Ulica: Targowa 46/68

Miasto: Warszawa, 03-733

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy Elizjum - Warszawa Targowa 46/68 , Warszawa www.elizjum-warszawa.pl Ocena:brak 513 059 721   519 666 163

zakład pogrzebowy praga północ

 

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM z Warszawy jest firmą świadczącą usługi z zakresu kompleksowej obsługi uroczystości pogrzebowych. Firma ta specjalizuje się w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości zarówno tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją, o charakterze świeckim i wyznaniowym i zrobi wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom rodziny osoby zmarłej. Personel firmy stara się je poznać w trakcie spotkania, które odbywa się w jednym z firmowych biur. W dzielnicy Praga Północ siedziba Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM znajduje się przy ul. Targowej 46/68. Posiadamy również biuro na Targówku przy ul. Radzymińskiej 163.

 

zakłady pogrzebowe praga pólnoc

 

o nas

Firma ELIZJUM z Pragi Północ dokłada wszelkich starań, aby uroczystość żałobna była jak najpiękniejsza. W przypadku pogrzebu świeckiego zapewniamy obecność Mistrza Ceremonii. Pogrzeb świecki bowiem ma bardzo indywidualną oprawę, obecność rodziny i bliskich ma tutaj decydujące znaczenie, gdyż to oni mają największy wpływ na to, w jakiej atmosferze zostanie oddana cześć Zmarłemu. Pracownicy firmy to specjaliści w swojej dziedzinie, zawsze doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków. Poza tym posiadane wieloletnie doświadczenie, szacunek dla zmarłych i współczucie dla rodzin pozwalają ELIZJUM całościowo wspomóc Państwa w organizacji pogrzebu wyznaniowego.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM służy pomocą, radą i wsparciem we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem wyjątkowej ceremonii żałobnej. Osoby zatrudnione w firmie cechuje empatia, cierpliwość i zaangażowanie w pracę. Są oni w stanie pomóc we wszystkich kwestiach formalnych i reprezentować Państwa interesy w urzędach i instytucjach. Ponadto pomogą w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego i innych dokumentów. Mogą również oni doradzić w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej ceremonii. Muzyka na pogrzebie często pomaga wypełnić ciszę i milczenie, które dla niektórych jest nie do udźwignięcia. ELIZJUM zapewnia oprawę muzyczną pogrzebów wykonaną wyłącznie przez profesjonalistów, którzy zadbają o odpowiedni repertuar utworów dostosowanych do okoliczności pogrzebu.

 

usługi pogrzebowe praga północ

 

Usługi świadczone przez ELIZJUM to także odpowiednie kompozycje kwiatowe. Kwiaty w polskiej kulturze to powszechny i symboliczny niewerbalny język, pozwalający także na wyrażenie pożegnania. Kwiaty są sposobem na oddanie czci Zmarłemu i pomagają stworzyć podniosły nastrój podczas uroczystości pogrzebowych. Wszystkie kompozycje kwiatowe tworzone są według wytycznych otrzymanych od Klientów. Dla ułatwienia wyboru firma dysponuje własnym katalogiem kwiatów pogrzebowych, który pozwala zaprezentować różnorodne kompozycje z wykorzystaniem różnorodności kwiatów, dodatków i wypełnień. Wszystkie kompozycje florystyczne mogą Państwo zamawiać wcześniej, a Zakład Pogrzebowy ELIZJUM z Warszawy dostarczy je na miejsce uroczystości pogrzebowej.

W zakresie świadczonych usług pogrzebowych znajdują się także te z zakresu transportu zwłok. ELIZJUM świadczy, dzięki posiadaniu nowoczesnych karawanów, usługi całodobowej eksportacji zwłok do pomieszczeń chłodniczych. Oprócz krajowego transportu Zmarłych firma z powodzeniem zajmuje się transportem poza granicami Polski. Karawany wyposażone są w chłodnie, dzięki czemu firma gwarantuje przewóz ciała Zmarłego w sposób sprawny, godny i bezpieczny, co łagodzi ból straty i traumę związaną ze śmiercią Bliskiego.

Dom pogrzebowy w swojej ofercie posiada także duży wybór trumien i urn pogrzebowych oraz innych niezbędnych akcesoriów jak tabliczki, krzyże czy klepsydry. Klienci w biurach naszej firmy mogą zakupić odpowiednią odzież żałobną, a firma zadba o profesjonalne i odpowiednie przygotowanie ciała do pochówku. Firma ELIZJUM troszczy się o wszystko, co niezbędne, aby uroczystość ostatniego pożegnania przebiegła w podniosłej i pełnej spokoju atmosferze.

 

firma pogrzebowa praga północ

 

usługi pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Warszawa Praga Północ to:

 • kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych
 • pogrzeby tradycyjne, kremacyjne, świeckie i wyznaniowe
 • całodobowe eksportacje zwłok do chłodni
 • przygotowanie zmarłych do pochówku
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • kremacje
 • krajowe usługi transportowe
 • transport międzynarodowy
 • usługi florystyczne
 • oprawa muzyczna
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • nekrologi, klepsydry
 • ekshumacje

 

dom pogrzebowy praga północ

 

pogrzeby


Zakład Pogrzebowy ELIZJUM
Praga Północ
ul. Targowa 46/68
03-733 Warszawa

&

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM
ul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa

tel. 513 059 721
tel. 519 666 163

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Elizjum - Warszawa