Zakład pogrzebowy Górecka Mysłowice

Zakład pogrzebowy Górecka Mysłowice - Mysłowice
Gold

Ulica: Kolejowa 1A

Miasto: Mysłowice, 41-400

Województwo: Śląskie

Zakład pogrzebowy Górecka Mysłowice - Mysłowice Kolejowa 1A, Mysłowice firmagorecka.pl Ocena:brak 32 222 10 85   606 351 760

dom pogrzebowy Mysłowice

 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA to rodzinna firma pogrzebowa o wieloletnim doświadczeniu, która od 1985 roku realizuje usługi pogrzebowe dla mieszkańców województwa śląskiego. W celu optymalnej dostępności dla naszych Klientów posiadamy kilka punktów obsługi. Jeden z nich znajduje się w Mysłowicach przy ul. Kolejowej 1A, drugi także w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 9. Pozostałe siedziby naszego zakładu znajdują się w Imielinie oraz Lędzinach.

 

tanie pogrzeby Mysłowice

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy w Mysłowicach, prowadzony przez Państwa Góreckich, to gwarancja kompleksowej organizacji pochówków z trumną oraz pochówków kremacyjnych z urną, o które to pochówki coraz częściej pytają Klienci. Pragniemy uczynić ten trudny czas łatwiejszym do przeżycia, dlatego podejmujemy się z załatwienia wszystkich formalności, a także dajemy możliwość skorzystania z rozliczeń bezgotówkowych.

W Domach Pogrzebowych GÓRECKA dysponujemy własnymi chłodniami. Mamy także kaplicę, przystosowaną do pochówków zarówno wyznaniowych, jak i świeckich, gdyż możemy przekształcić ją bez problemu w salę pożegnań. Dzięki posiadaniu odpowiedniej infrastruktury oraz personelu oferta usług pogrzebowych przez nas proponowanych obejmuje także tanatokosmetykę oraz ubieranie Zmarłego, wykonywane przez certyfikowanych specjalistów.

Zakład Pogrzebowy w Mysłowicach to firma, która pragnie być blisko osób pogrążonych w żałobie, w obliczu konieczności zorganizowania uroczystości żałobnych. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim może być to wyzwaniem - i czynimy wszystko, aby być wsparciem w każdym wymiarze przygotowań do ostatniej ziemskiej drogi.

 

zakład pogrzebowy mysłowice

 

Dom pogrzebowy w Mysłowicach to drobiazgowa dbałość o detale, od których zależy unikalność ceremonii żałobnych. Oferujemy kilkadziesiąt modeli trumien we wszystkich rozmiarach i całej gamie kolorystycznej - jak również urny wykonane z różnorodnych materiałów. Są one zawsze dostępne na miejscu tak, aby mogli się z nimi Państwo zapoznać. W naszej ofercie mamy także bogatą gamę akcesoriów pogrzebowych - jak krzyże, tabliczki, różańce, obrazki z podziękowaniami czy odzież żałobną. Doświadczeni floryści przygotują zaś zawsze dla Państwa piękne wiązanki kwiatowe, wieńce, bukiety oraz palmy. Przygotowujemy również dla Państwa nekrologi i klepsydry, troszcząc się również o ich dystrybucję.

Posiadamy eleganckie karawany, którymi wykonujemy usługi transportu Zmarłych nie tylko na terenie całego Górnego Śląska, ale również we wszystkich częściach Polski, Europy i świata. Usługi transportu Zmarłych są jedną ze specjalizacji naszej firmy już od 1989 roku. Do dyspozycji gości żałobnych nasz zakład pogrzebowy w Mysłowicach oddaje także autokary oraz busy, którymi pomagamy dotrzeć na miejsca ceremonii pogrzebowych. Możemy również wesprzeć Państwa w organizacji styp, dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi restauracjami.

Wszystko, co czynimy - staramy się czynić z sercem i współczuciem względem Rodzin, które straciły swoich Bliskich. Wierzymy, że przyczyniamy się choć odrobinę do tego, żeby uroczystości żałobne były prawdziwie piękne i godne miana ostatniego pożegnania.

 

usługi pogrzebowe Mysłowice

usługi pogrzebowe

 

Dom i zakład pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA Mysłowice i okolice to m.in.:

 • całodobowe eksportacje z miejsc zgonów
 • bezpłatne formalności urzędowe
 • wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • kremacje
 • pogrzeby wyznaniowe i bezwyznaniowe
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych
 • florystyka żałobna
 • chłodnie oraz kaplica
 • tanatokosmetyka
 • klepsydry i nekrologi
 • tabliczki i krzyże oraz inne akcesoria żałobne
 • podziękowania dla uczestników pogrzebu
 • odzież dla Zmarłych
 • przewóz Zmarłych - Górny Śląsk, Polska i świat
 • przewozy autokarowe/mikrobusowe dla gości żałobnych
 • pomoc w organizacji konsolacji (styp)
 • oprawa muzyczna
 • oprawa fotograficzna

 

zakłady pogrzebowe w mysłowicach

 

dom pogrzebowy w mysłowicach

 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA
ul. Kolejowa 1A
41-400 MYSŁOWICE
tel. 32 222 10 85
oraz
kom. 606 351 760

oraz 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA
ul. Mikołowska 9
41-400 MYSŁOWICE
tel. 32 222 65 65
oraz
kom. 886 886 006

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Górecka Mysłowice - Mysłowice