Nekropolis Zakład Pogrzebowy Wyszków

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Wyszków - Wyszków
Gold

Ulica: Okrzei 53

Miasto: Wyszków, 07-200

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy wyszków

 

 

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to firma rodzinna, prowadzona przez Państwa Chmielewskich od prawie 30 lat. Początki przemian ustrojowych w Polsce dały możliwość założenia Domu Pogrzebowego z prawdziwego zdarzenia. Wysoka jakość usług oraz liczne polecenia Rodzin Zmarłych osób sprawiły, że w niedługim czasie powstała cała sieć Zakładów Pogrzebowych NEKROPOLIS. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalizm oraz solidność, które stały się naszą wizytówką. Państwa głosy wdzięczności to dla nas największa nagroda. Dają one nam dodatkowe siły oraz motywację do ciągłego rozwoju.

 

dom pogrzebowy wyszków okrzei

 

usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS gwarantuje wszystkim rodzinom kompleksowość i fachowość usług pogrzebowych - świadczonych od 1990 roku. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców Wyszkowa przez całą dobę - cały tydzień. Oferujemy możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów - tak formalności, jak i szczegółów przebiegu ceremonii pochówku - w domu Rodziny bądź Bliskich Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy w Wyszkowie posiada własną chłodnię oraz kaplice pogrzebowe. Mogą nam Państwo w pełni zaufać, powierzając ciało Zmarłego. Otoczymy je naszą troską. Przechowujemy ciało we własnej chłodni, a przed pogrzebem świadczymy usługę kosmetyki pośmiertnej. Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrządkach religijnych, jak również ceremonie świeckie. Te właśnie ceremonie są prowadzone przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowych, co pozwala na personalizację obrzędów oraz gwarantuje, że będą one piękne i niepowtarzalne.

Wszystkim ceremoniom organizowanym przez naszą firmę towarzyszą namioty, które służą do zapewnienia estetycznej oprawy nad grobem lub obok niego. Stosujemy również windy do opuszczania trumien i urn do grobów ziemnych lub grobowców, które zapewniają estetyczny i dostojny pochówek.

 

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS

- całodobowy nr. telefonu to 608-492-036

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS, oprócz świadczenia usług w Polsce, zajmuje się również świadczeniem usług międzynarodowego transportu Zmarłych. Dysponujemy odpowiednimi samochodami oraz ekipą doświadczonych kierowców, którzy sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich procedur zajmą się przewozem ciała Osoby Zmarłej.

Pogrążonej w smutku Rodzinie służymy wszelką możliwą pomocą na każdym etapie organizacji uroczystości żałobnej. W chwili obecnej propozycja naszego Zakładu usług pogrzebowych jest rozsądnym kompromisem pomiędzy jakością usług a ich ceną. W naszym zakładzie pogrzebowym w Wyszkowie jesteśmy skupieni tylko na naszych Klientach, i niesieniu im koniecznej, oczekiwanej pomocy w chwilach żałoby.

 

dom pogrzebowy w Wyszkowie

 

usługi pogrzebowe wyszków

 

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS realizuje całodobowe przewozy zmarłych do własnych pomieszczeń chłodniczych i realizuje następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowe odbiory zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc
 • pośrednictwo i pomoc w organizacji wszelkich formalności (urzędy, kancelarie cmentarzy itp.)
 • usługi pogrzebowe realizowane bezgotówkowo w oparciu o zasiłek pogrzebowy ZUS i KRUS - wypłacany w biurze w Wołominie
 • uroczystości pogrzebowe wszystkich wyznań oraz świeckie
 • kremacje
 • oprawę uroczystości żałobnych - muzyczna, fotograficzna i inna
 • Mistrz Ceremonii Żałobnych - prowadzący ceremonie świeckie
 • nekrologi i klepsydry - tworzenie, publikacja oraz dystrybucja
 • ekshumacja
 • własna chłodnia wraz z zapleczem
 • własna kaplica przedpogrzebowa
 • szeroki asortyment akcesoriów funeralnych takich, jak: trumny, urny, tabliczki, klepsydry, krzyże
 • florystyka żałobna: wiązanki, wieńce

 

zakłady pogrzebowe wyszków

 

 

zakład usług pogrzebowych

 

nekropolis Wyszków

 

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wyszkowie

ul. Stefana Okrzei 53

07-200 Wyszków

608-492-036- całodobowo

biuro@nekropolis.com.pl

 

Dane teleadresowe wszystkich biur oraz szersze informacje

na temat zakładu pogrzebowego NEKROPOLIS

odnajdą Państwo na naszej stronie https://dompogrzebowywyszkow.pl/

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo podoba mi się fakt, że w biurze informuje się najpierw o kosztach każdego rozwiązania i czeka aż podejmiemy z mężem decyzje. Witam, według mnie to najlepszy dom pogrzebowy w Wyszkowie i okolicach szczerze polecam
  starstarstarstarstar
  Monika C z mężem
  cudzyslow w skali 1-10 dałbym 7

  Ocena: brak

  bartek
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nekropolis Zakład Pogrzebowy Wyszków - Wyszków