LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Akcesoria Funeralne - Carmen Sp.j.

Akcesoria Funeralne - Carmen Sp.j. - Lublin
Gold

Ulica: Choiny 7

Miasto: Lublin, 20-816

Województwo: Lubelskie

Akcesoria Funeralne - Carmen Sp.j. - Lublin Choiny 7, Lublin akcesoria.carmen.lublin.pl Ocena:brak +48 81 742 94 41

akcesoria funeralne


akcesoria pogrzebowe

 

Firma CARMEN Sp. J. to od ponad 20 lat ceniony dostawca produktów przeznaczonych dla firm w branży pogrzebowej. Wśród naszych produktów znajdują się akcesoria funeralne - takie jak między innymi: tabliczki, tablice, krzyże, wstążki, antaby, urny, worki, wybicia do trumien, szarfy, chemia czy obrazki pamiątkowe. Oferujemy też różańce, lichtarze oraz wstążki żałobne.


wyposażenie i akcesoria pogrzebowe


Oferowane przez CARMEN akcesoria funeralne są oparte na materiałach najwyższej z możliwych jakości. Każdy też charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i perfekcyjnym wykonaniem. Nieustannie stosujemy ambitne pomysły i rozwiązania. Dążymy do lansowania oryginalnych w swoim rodzaju wzorów, bardzo potrzebnych w - jakże tradycyjnej - branży pogrzebowej. Posiadamy wszystkie artykuły, jakie tylko są konieczne do prawidłowego funkcjonowania zakładu pogrzebowego. W naszym sklepie internetowych znajdą Państwo bogatą ofertę produktów w różnorodnych formach, wzorach, kolorach - zawsze jednak są one idealnie dopasowane do charakteru uroczystości żałobnych.


wyposażenie zakładów pogrzebowych


Zaufało nam już wielu Klientów, a ich liczba wciąż systematycznie się zwiększa. Nasze produkty zyskały uznanie bardzo licznych zakładów pogrzebowych i innych firm z branży funeralnej z całej Polski.

Odległości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej dostarczamy zamówione akcesoria na miejsce szybko i solidnie. Oferujemy też dogodne warunki wysyłki. Każde zamówienie realizujemy tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani. Dajemy podstawy do budowy stałej współpracy, która opłaca się najbardziej każdej ze stron.


antaby

W ofercie firmy CARMEN znajdą Państwo następujace akcesoria pogrzebowe:

 • antaby i okucia trumiennne
 • wybicia do trumien
 • odzież dla zmarłych
 • ubrania dla żałobników
 • całuny
 • worki pogrzebowe
 • worki ekshumacyjne
 • urny (kamienne, drewniane, metalowe, itd.)
 • tabliczki na trumnę i krzyż
 • chemia pogrzebowa
 • szarfy i dewocjonalia

 

akcesoria pogrzebowe lublin


Pozostajemy otwarci na różne formy współpracy, o czym zdążyli się już przekonać nasi stali Klienci. Nasze towary gwarantują uczciwy zysk i podobają się Klientom.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy w Lublinie lub do zapoznania się z asortymentem na naszej stronie internetowej. Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na każde zapytanie.


akcesoria żałobne


akcesoria funeralne

CARMEN

AKCESORIA POGRZEBOWE

ul. Choiny 7
20-538 Lublin
tel. 81/ 742 94 41
kom. 503-081-621

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Akcesoria Funeralne - Carmen Sp.j. - Lublin