Zieleń Zakład Pogrzebowy Pruszcz Gdański

Zieleń Zakład Pogrzebowy Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański
Gold

Ulica: Grunwaldzka 24

Miasto: Pruszcz Gdański, 83-000

Województwo: Pomorskie

Zieleń Zakład Pogrzebowy Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański Grunwaldzka 24, Pruszcz Gdański zielen.pl Ocena:starstarstarstarstar 58 341 20 71   58 341 20 73

zakład pogrzebowy zieleń Pruszcz gdański

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ZIELEŃ Sp. z o.o. jest firmą, która może pochwalić się wieloma latami działalności na rynku trójmiejskich usług pogrzebowych. Została stworzona 1 kwietnia 1992 roku z przekształcenia Miejskiego Przedsiębiorstwa Zieleni w Gdańsku. W trakcie tych 30 lat istnienia i pracy na pomorskim rynku, firma stara się pomagać kompleksowo wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji jaką jest śmierć osób najbliższych. To zaangażowanie doceniane jest przez wielu mieszkańców Gdańska, Pruszcza Gdańskiego i całego Pomorza.

 

zakład pogrzebowy w pruszczu gdańskim

 

o firmie zieleń Pruszcz gdański

Firma pogrzebowa ZIELEŃ Sp. z o.o. posiada dwa biura: jedno zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Grunwaldzkiej 24, drugie zaś w Gdańsku przy ulicy Partyzantów 76. Swoje usługi świadczy także na terenie takich miejscowości jak Straszyn, Juszkowo, Łęgowo, Różyny, Rotmanka, Rusocin, Pszczółki, Trąbki Wielkie, Cedry Małe, Cedry Wielkie oraz Koszwały. Wszystkie osoby, chcące skorzystać z usług firmy, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

W biurze zakładu pogrzebowego ZIELEŃ w Pruszczu czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który odznacza się empatią, wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania rodzin w żałobie. Pracownicy chętnie pomogą we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości. Dom pogrzebowy oferuje także szeroki wybór akcesoriów funeralnych, w tym odzieży żałobnej, a także różańców, książeczek, obrazków oraz innych dodatków, które są dostępne do nabycia na miejscu.

 

usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

 

Firma ZIELEŃ Sp. z o.o. posiada nowoczesne zaplecze funeralne, w tym własne krematorium, wyposażone w nowoczesne piece oraz sale ceremonialne pozwalające na celebrowanie ceremonii pogrzebowych różnych wyznań. Dzięki temu firma w sposób autonomiczny jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi z zakresu kremacji zwłok, które zyskują na popularności w ciągu ostatnich lat. Firma jest także dysponentem kolumbarium, które powstało przy cmentarzu Centralnym–Srebrzysko przy ul. Srebrniki 14 w Gdańsku–Wrzeszczu.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe ZIELEŃ posiada również własne pomieszczenia chłodnicze, które są w stanie pomieścić około 70 ciał Zmarłych. Miejsce to spełnia rygorystyczne normy unijne, dzięki czemu jest w stanie zaoferować najlepsze warunki, w jakich ciało Państwa Bliskiej Osoby będzie oczekiwać na pogrzeb. Ponadto personel, posiada odpowiednie szkolenia i certyfikaty z zakresu tanatokosmetologii, zapewnia profesjonalne przygotowanie Zmarłego do pochówku, poprzez wykonanie niezbędnych zabiegów kosmetycznych.

 

zakłady pogrzebowe Pruszcz Gdański

 

Warto również wspomnieć, że do dyspozycji mieszkańców Pruszcza Gdańskiego oddano elegancką salę pożegnań. Umożliwia to Państwu godne spędzenie ostatnich wspólnych chwil i pożegnanie Zmarłego w odpowiedniej atmosferze.

Dom pogrzebowy ZIELEŃ Sp. z o.o. świadczy także usługi z zakresu transportu zwłok, zarówno na obszarze całej Polski, jak i poza jej granicami. Firma posiada odpowiednio przygotowany tabor pojazdów, który umożliwia szybkie, bezpieczne i godne warunki przewozu ciał. W razie potrzeby istnieje możliwość sprowadzenia ciała z zagranicy, w czym Zakład Pogrzebowy ZIELEŃ Sp. z o.o., współpracuje z firmą Bongo. Poza tym na specjalne życzenie rodziny w żałobie firma zapewnia autokar dla osób, chcących wziąć udział w pogrzebie.

 

firma pogrzebowa w pruszczu gdańskim

 

usługi pogrzebowe

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ZIELEŃ Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego oferuje Rodzinom następujące usługi pogrzebowe:

 • kompleksową pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju
 • całodobowe odbiory i przewozy zwłok
 • własne pomieszczenia chłodnicze
 • dopełnienie formalności i wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • transport krajowy i międzynarodowy
 • wynajem autokarów
 • e-nekrologi dla każdej rodziny
 • kremacje we własnym krematorium
 • pomoc w kwestiach formalnych
 • kolumbaria
 • odzież i akcesoria pogrzebowe
 • kosmetyka pośmiertna
 • balsamacja
 • elegancka sala pożegnań w Pruszczu Gdańskim
 • ekshumacje
 • nekrologi i klepsydry 

 

pogrzeby Pruszcz Gdański

 

kontakt całodobowy


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ZIELEŃ Sp. z o.o.

Zakład Usług Pogrzebowych Pruszcz Gdański

ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański


oraz

Zakład pogrzebowy, biuro i krematorium

ul. Partyzantów 76

80-254 Gdańsk


Całodobowa pomoc i przewozy zmarłych:

tel. 58 341 20 71

tel. 58 341 20 73

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Firma Pogrzebowa Zieleń z Pruszcza Gdańskiego to chyba najlepsza firma z tych, z którymi miałam ja czy moje rodzeństwo do czynienia. Chowaliśmy kilka miesięcy temu naszą kochaną babcię, która miała 98 lat i powiem, że byliśmy wszyscy p... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Katarzyna Woźna Gdańsk
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zieleń Zakład Pogrzebowy Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański