Pathomed Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych

Pathomed Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki
Gold

Ulica: Partyzantów 34

Miasto: Łomianki, 05-092

Województwo: Mazowieckie

Pathomed Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki Partyzantów 34, Łomianki tanatopraksja.pl Ocena:brak 22 751 37 44

wyposażenie zakładów pogrzebowych

 

 

Firma PATHOMED Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców produktów funeralnych w branży pogrzebowej. W ramach branży pogrzebowej oraz sektora medycznego dostarczamy produkty i usługi m.in. zakładom pogrzebowym, krematoriom, szpitalom, zakładom medycyny sądowej oraz instytucjom administracji państwowej

 

chłodnie pogrzebowe

PATHOMED projektuje i wykonuje - zgodnie z życzeniami naszych Klientów - kompletne komory chłodnicze oraz zapewnia pełne wyposażenie prosektoriów. Firma PATHOMED jest jednym z liderów na  rynku środkowo-europejskim oraz pionierem w dziedzinie tanatopraksji. 

 

akcesoria pogrzebowe

 

Firma PATHOMED oferuje pomoc w zakresie transportu zwłok, zabiegów kosmetycznych i prosektoryjnych w Państwa regionie, w kraju i za granicą.

Już od wielu lat dzięki wysokiej jakości naszych usług, ustabilizowanej pozycji, ciągłości usług oraz zorientowaniu na Klienta jesteśmy dla licznych organizacji partnerem godnym zaufania.

 

akcesoria funeralne

 

PATHOMED oferuje profesjonalne produkty, które są niezbędne do prawidłowej i efektywnej pracy w branży pogrzebowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko: od igły sekcyjnej po kompleksowe wyposażenie prosektorium. Oferujemy także duży wybór artykułów kosmetycznych do tanatokosmetyki. Pochodzą one od sprawdzonych, najlepszych producentów z Europy oraz z całego świata. Z ogromnej liczby produktów dostarczanych przez firmę PATHOMED większość jest dostarczana bezpośrednio z własnego magazynu. Państwa zamówienie może zatem być dostarczone w ciągu 48 godzin w każdym miejscu na świecie.

 

artykuły funeralne

 

Firma PATHOMED jest producentem i posiada własne biuro projektowe oraz konstrukcyjne. Dzięki temu możemy błyskawicznie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klientów, nawet wówczas, gdy jest ono bardzo nietypowe. Dlatego już od lat jesteśmy dla wielu organizacji - od zakładów pogrzebowych przez szpitale po zakłady medycyny sądowej - wiarygodnym partnerem, gwarantującym najwyższą jakość. Działamy elastycznie i oferujemy doskonałą obsługę.

 

wyposażenie laboratorium sekcyjnego

 

Obok drobnych akcesoriów funeralnych takich jak nici, kosmetyki, worki na zwłoki oraz szeregu innych potrzebnych produktów - dostarczamy kompletne komory chłodnicze, artykuły do tanatopraksji, stoły do sekcji zwłok, urny, podnośniki hydrauliczne, relikwiarze biżuteryjne - to tylko kilka przykładów z naszej oferty.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu pomagamy Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań, na przykład instalując przedział chłodniczy w karawanie, ale również urządzając pomieszczenie do przygotowania zwłok lub wyposażając w pełni kostnicę. W ścisłym porozumieniu z Państwem, zgodnie z życzeniami i możliwościami Państwa, przedstawiamy w sposób przejrzysty wszystkie działania krok po kroku. W ten sposób doradzamy indywidualne rozwiązania ułatwiające Państwu pracę. Krótko mówiąc, dostarczamy Państwu - zgodnie z życzeniami - kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

W ofercie PATHOMED posiada także kompleksową ofertę wyposażenia kaplic: katafalki, krzyże, świeczniki oraz inne elementy, które sprawiają, że kaplica pogrzebowa nabiera niepowtarzalnego charakteru.

 

wyposażenie kaplic łomianki

 

Dla specjalistów firmy PATHOMED Klient jest najważniejszy. Z tego względu wychodzimy z założenia, że najistotniejsze są: jakość, elastyczność i obsługa. Oczywiście, na niniejszej stronie nie da się wyczerpująco przedstawić wszystkich aspektów naszej działalności. Dlatego też serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie i rozmowę.

 

wyposażenie kaplic

 

wyposażenie zakładów pogrzebowych i prosektoriów

 

PATHOMED Sp. z o.o.

ul. Partyzantów 34

05-092 ŁOMIANKI

Tel. : +48 22 751 37 44
Fax : +48 22 751 08 15


E-mail : info@pathomed.pl

 

wyposażenie domów pogrzebowych

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pathomed Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki