LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

CERBER Zakład Pogrzebowy Raszyn

CERBER Zakład Pogrzebowy Raszyn - Raszyn
Gold

Ulica: Waryńskiego 27b

Miasto: Raszyn, 05-090

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy raszyn

raszyn pogrzeb

CERBER Zakład Pogrzebowy Raszyn to firma odznaczająca się bezdyskusyjnym profesjonalizmem i absolutną dyskrecją w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. W ciągu wielu lat naszej działalności liczni Klienci przekonali się, że mogą polegać na naszej firmie w czasie przeżywania żałoby i bólu po stracie Bliskiej Osoby. W tych trudnych chwilach zapraszamy Państwa do naszego biura w Raszynie przy ul. Waryńskiego 27b lub też do biur w Warszawie albo w Pruszkowie. Wszędzie spotkają się Państwo nie tylko z kompetencją, ale i ogromną kulturą osobistą na każdym etapie organizacji pogrzebu. Istnieje też możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura.

Zakład Pogrzebowy Raszyn

Zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, jest owocem nie tylko rzetelnego wykonywania swoich zawodowych obowiązków, ale także współpracy z lokalnymi instytucjami religijnymi i urzędowymi. W naszej pracy kierujemy się niezmiennie tradycją oraz wartościami etycznymi. W celu zagwarantowania Państwu jak najlepszej jakości usług wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego CERBER w Raszynie starają się być na bieżąco z wszelkimi zmianami legislacyjnymi, biurokratycznymi oraz nowościami branżowymi, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

usługi pogrzebowe raszyn

CERBER świadcząc usługi pogrzebowe dostosowuje swoją ofertę do różnych potrzeb naszych Klientów. Zawsze jednak działamy mając na względzie najwyższą jakość, niezawodność i transparencję oraz gwarancję korzystnej dla Klienta ceny. CERBER jest administratorem cmentarzy następujących parafii: świętego Klemensa w Nadarzynie oraz świętego Piotra i Pawła w Pęcicach.

Całodobowo przyjmujemy zlecenia na eksportacje ciał Zmarłych oraz na wdrożenie procedury przygotowania pogrzebu. Organizujemy uroczystości żałobne tradycyjne, kremacyjne, religijne i świeckie. W naszej ofercie mamy duży wybór akcesoriów pogrzebowych oraz innych rzeczy, które są niezbędne do przeprowadzenia ceremonii pożegnania Bliskiej Osoby. Jesteśmy gotowi wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie pytania. W przypadku, kiedy wybierany jest pochówek z kremacją - prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów oraz terminu. Numer do całodobowego przyjmowania zleceń to 503 029 716 .

pogrzeby raszyn

CERBER Zakład Pogrzebowy posiada bogaty park samochodowy. Obejmuje on nowe i stylowe modele Jaguar XF Grand Aurora Pilato oraz Mercedes W 212 Toska Pilato, a także wydajny Mercedes VITO. Karawany przez nas używane odzwierciedlają filozofię naszej firmy: zapewnienie najwyższej jakości usług oraz niezawodność. Nasze pojazdy są wyposażone we wszystkie urządzenia i akcesoria niezbędne do wykonywania naszej pracy w sposób perfekcyjny. Ponieważ świadczymy nimi usługi transportu Zmarłych w Polsce oraz na świecie - podajemy je regularnie dokładnym kontrolom i stałej konserwacji, dzięki czemu są zawsze gotowe do nawet najdalszej drogi.

zakłady pogrzebowe w raszynie

usługi pogrzebowe

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Raszynie i okolicach:

 • eksportacje Zmarłych - cała doba
 • kosmetyka pośmiertna
 • przygotowanie i realizacja wszystkich rodzajów pogrzebów
 • kremacje
 • formalności w urzędach
 • akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • przewóz uczestników pogrzebu
 • kwiaty: wieńce, wiązanki oraz inne formy florystyczne
 • ogłoszenia o zgonie (nekrologi, klepsydry)
 • organizacja stypy
 • profesjonalna oprawa muzyczna
 • ekshumacje

 

zakład usług pogrzebowych

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa - Wola

tel. kom. 798 012 678

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W PRUSZKOWIE

ul. 3 Maja 31

05-800 Pruszków - Żbików

tel. kom. 501 714 719

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY  W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

tel. (22) 715 63 24

tel. kom. 503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

tel. +48 (22) 720 61 44

tel. kom. 503 029 716

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
CERBER Zakład Pogrzebowy Raszyn - Raszyn