Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy

Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Aleja Zjednoczenia 44

Miasto: Warszawa, 01-801

Województwo: Mazowieckie

Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy - Warszawa Aleja Zjednoczenia 44, Warszawa ameno.waw.pl Ocena:starstarstarstarstar 660 100 855

najtańszy zakład pogrzebowy warszawa

 

Zakład Pogrzebowy AMENO istnieje od wielu lat, by spieszyć z pomocą w najtrudniejszych chwilach ludzkiego życia, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów. Firma nasza działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy dwa biura w mieście Warszawa. Jedno przy Alei Zjednoczenia 44 (jest to dzielnica Bielany), a drugie przy ul. Broniewskiego 44 (dzielnica Żoliborz). Zaufanie Rodzin i liczne polecenia - za które jesteśmy wdzięczni - sprawiają, że bardzo często organizujemy pogrzeby nie tylko w Warszawie, ale w różnych zakątkach Polski. Możemy zagwarantować, że wszędzie, gdzie się pojawiamy, wywiązujemy się drobiazgowo z podjętych zobowiązań.

 

warszawa

 

W naszej pracy czynimy zadość oczekiwaniom Klientów. Wiemy dobrze, że aby to uczynić, koniecznym jest sprostanie wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek. Zakład Pogrzebowy AMENO przygotowuje ceremonie żałobne wszystkich rodzajów i obrządków. Niezależnie czy wolą Zmarłego lub jego Rodziny jest pochówek tradycyjny czy z kremacją, pogrzeb religijny czy też świecki - staramy się wypełnić tę wolę w sposób możliwie perfekcyjny. Staramy się też zawsze mieć indywidualne podejście do przyjętego zlecenia.

 

zakłady pogrzebowe warszawa

 

Naszą działalność prowadzimy przez całą dobę. Pełnimy dyżur telefoniczny, przyjmując zlecenia na realizację usług pogrzebowych oraz w celu wyjaśnienia Państwu wszelkich wątpliwości. Znaleźć nas Państwo mogą pod całodobowym numerem telefonu 660 100 855 .

Zawsze najwyższa jakość usług pogrzebowych - to dewiza naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie. Nieustannie dokładamy starań, aby realizacja tego zobowiązania była spełniona.

Rodzinę Osoby Zmarłej otaczamy współczuciem, wsparciem i zrozumieniem - traktując nasz zawód jako służbę. Służymy nie tylko poprzez realizację usług pogrzebowych, ale także poprzez naszą postawę wobec Klientów.

 

kremacje warszawa

 

W Zakładzie Pogrzebowym AMENO sami troszczymy się o dopełnienie formalności. Dla Państwa wygody oferujemy usługę bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu oraz usługę tzw. mobilnego biura, które pojawi się w żądanym miejcu w Warszawie, by tam ustalić w spokoju wszelkie szczegóły uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy w stanie dotrzeć do praktycznie każdej dzielnicy miasta Warszawa. Czy jest to Praga, czy Śródmieście, czy Bielany, Wola, Bemowo czy Żoliborz - nigdzie nie jest dla nas zbyt daleko, by pospieszyć z naszym profesjonalnym wsparciem.

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnych akcesoriów pogrzebowych - począwszy od trumien i urn, a skończywszy na obrazkach pamiątkowych. Proponujemy też profesjonalne usługi florystyczne.

Zakład Pogrzebowy AMENO posiada specjalistyczne samochody, którymi świadczymy usługę transportu Zmarłych na terenie Polski oraz Europy. Dysponujemy autokarawanami takich marek, jak Mercedes Benz oraz Opel. Jesteśmy dumni z posiadania - jako jedyna firma pogrzebowa na Bielanach - czarnego karawanu zwanego potocznie "prezydenckim", zbudowanego na bazie najnowszego Mercedesa E klasy. Wykonujemy nim usługi pogrzebowe na wszystkich cmentarzach miasta stołecznego Warszawy.

 

warszawa zakłady pogrzebowe

 

Dbamy także o groby Państwa Zmarłych, gdy ceremonia żałobna już się zakończy. Zdajemy sobie sprawę, że w pędzie dzisiejszego życia wiele osób jest zmuszonych do opuszczenia swoich rodzinnych stron, w których też często znajdują się cmentarze z grobami ich Bliskich. Z myślą o nich oferujemy usługę opieki nad grobami. Świadczyć ją możemy jednorazowo, jak też cyklicznie: wszystko w zależności od Państwa potrzeb oraz życzeń.

Od 1 września firma AMENO świadczy również usługi kopania, murowania i sprzedaży grobów na terenie Cmentarza Komunalnego w Kiełpinie przy ul. Cienistej 20.

Zakład Pogrzebowy AMENO w Warszawie nieustannie dba o wysoką jakość usług pogrzebowych, jak również o ich zakres. Czynimy to również poprzez udział w różnych kursach i szkoleniach, które poszerzają zakres naszych umiejętności.

Niezwykle szeroka oferta usług pogrzebowych, które oferuje AMENO, obejmuje także e-Nekrologi oraz transmisje pogrzebu online. Obie te usługi, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów, pozwalają na znaczną redukcję kosztów pogrzebu oraz - w przypadku przekazu internetowego uroczystości żałobnych - adresowane są do osób nie mogących wziąć osobistego udziału w ceremonii pogrzebowej.

Mamy ambicję być najtańszym Zakładem Pogrzebowym w Warszawie - oferującym przy tym wysoką jakość usług - i dzięki naszym Klientom tę ambicję udaje się spełniać.

 

pogrzeby w warszawie

 

Zakład Pogrzebowy AMENO należy do Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, dzięki czemu Klienci mają gwarancję, że wszelkie usługi pogrzebowe, świadczone przez tę firmę, odznaczają się najwyższą jakością. 

 

pogrzeby bielany

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy AMENO z Warszawy to m.in.:

 • całodobowy transport Zmarłych z domu do chłodni, transport krajowy
 • przechowywanie Zmarłych we własnej chłodni
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
 • załatwianie wszelkich formalności urzędowych (akty zgonu)
 • bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych
 • uiszczanie opłat cmentarnych w imieniu Klienta
 • dowóz księży na cmentarze
 • duży wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży
 • organizacja kremacji
 • oprawa muzyczna
 • zlecenie druku nekrologów (Gazeta Wyborcza, Życie Warszawy, Rzeczpospolita)
 • wieńce i wiązanki z bezpłatnym dowozem na cmentarz
 • udział Mistrza Ceremonii Pogrzebowej
 • przewóz uczestników pogrzebu
 • organizacja styp
 • ekshumacje
 • międzynarodowe przewozy Zmarłych

firma pogrzebowa

 

pogrzeby

 

AMENO
ul. Aleja Zjednoczenia 44
(przy stacji Stare Bielany)
01-801 Warszawa

&

AMENO
ul. Broniewskiego 44
(przy kościele Zesłania Ducha Świętego)
01-771 Warszawa

tel.22/629-00-59
całodobowo

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu mojego taty Bogusława Zyn . Wszystko zorganizowane było bardzo dobrze. Ksiądz który uczestniczył -odprawił piękną mszę przy grobie ( okazało się że znam Go z mojego miejsca pracy) Jeśli mogę to... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Elżbieta Baran
  cudzyslow Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej AMENO za profesjonalizm, takt, empatię i wysoką kulturę w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej mamy śp. Krystyny Betlejewskiej w dn 16 maja 2016 r.
  starstarstarstarstar
  Elżbieta Świecka
 • cudzyslow Dziękuję firmie za profesjonalne podejście w załatwianiu spraw pogrzebowych. Bez naciskania, pełne zrozumienie.
  starstarstarstarstar
  Michał
  cudzyslow Niestety po raz drugi w przeciągu roku musiałam skorzystać z usług firmy pogrzebowej. Tym razem również firma spisała się na medal. Sprawa była o tyle delikatna, że był to pogrzeb dziecka nienarodzonego. Zarówno podczas załatwiania forma... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Małgorzata S.
 • cudzyslow Potwierdzam wcześniejsze opinie o tym zakładzie! Nie namawiają na usługi, które nie są potrzebne. W zakładzie Ameno oferują to, co najważniejsze podczas ceremonii pogrzebowej. Większość elementów, za które się płaci ... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Adam
  cudzyslow Wczoraj pożegnaliśmy mojego stryja. Formalności pogrzebowe zleciłyśmy z Ciocią firmie Ameno. Chciałam bardzo podziękować za pełen profesjonalizm. Za ludzkie podejście i pomoc w ustaleniu całego kosztorysu pogrzebu tak by uniknąć zbędny... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Małgorzata Witebska
 • cudzyslow Gdy zmarł mi tato objeździłam chyba wszystkie zakłady pogrzebowe porównując ceny, tym bardziej, że zasiłek pogrzebowy wynosi tylko 4000,00. Zakład pogrzebowy Ameno okazał się najtańszym zakładem pogrzebowym, obsłużył mnie z duż... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Irena Orłowska
  cudzyslow Zakład pogrzebowy Ameno okazał się ogromnym wsparciem w trudnych chwilach. Już pierwsza rozmowa telefoniczna była dla mnie niezwykle ważna i pomogła złapać mi równowagę. Pełna rzetelność i profesjonalizm ułatwiły poruszanie się... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Ewa Jarosławska
 • cudzyslow W związku ze śmiercią mojego taty skorzystaliśmy w styczniu tego roku z usług Zakładu Pogrzebowego AMENO. Usługa firmy była profesjonalna, na wysokim poziomie i wykonana została z wielką starannością. Dotyczy to zarówno usługi w... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Katarzyna Kozerska
  cudzyslow Byłem na wielu ceremoniach pogrzebowych ,ta w wykonaniu firmy Ameno była wyjątkowa .Gustowne przystrojenie miejsca spoczynku,zaangazowanie i oddanie szacunku i godności moje zmarłej mamie. Dziękuje firmie a w szczególności profesjonalne... czytaj więcej

  Ocena: brak

  Tadeusz Sulich
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Ameno Najtańszy Zakład Pogrzebowy - Warszawa