Universum Spółdzielnia Pracy - Usługi Pogrzebowe

Universum Spółdzielnia Pracy - Usługi Pogrzebowe - Poznań
Silver

Ulica: Grunwaldzka 305

Miasto: Poznań, 60-179

Województwo: Wielkopolskie

Universum Spółdzielnia Pracy - Usługi Pogrzebowe - Poznań Grunwaldzka 305, Poznań universum-poznan.com.pl Ocena:brak 61 867-65-71

poznań zakład pogrzebowy

 

 

junikowo grunwald

 

Zakład Pogrzebowy UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy istnieje od 1960 roku. Nasze biura mieszczą się w mieście Poznań. Jesteśmy największym zakładem w branży pogrzebowej w Wielkopolsce i jednym z największych w Polsce. Biuro mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 305 na terenie poznańskiego Junikowa.

Firma Pogrzebowa UNIVERSUM organizuje ceremonie tradycyjne i świeckie - przede wszystkim na cmentarzach komunalnych i parafialnych na terenie Poznania. Świadczymy usługi pogrzebowe także poza Poznaniem - na terenie całej Polski.

W roku 2011 zakład pogrzebowy uzyskał europejski certyfikat jakości ISO 9001:2008, zaś w 2015 środowiskowy ISO 14001:2004. W lipcu 2011 roku przyznano naszej Spółdzielni certyfikat Wielkopolska Jakość.

 

poznań pogrzeb

 

Dbamy o jakość naszych usług pogrzebowych i stale podnosimy ich poziom. Naszym pragnieniem jest, żeby każdy Klient, który wybierze usługi pogrzebowe świadczone przez UNIVERSUM miał tym samym pewność, że uroczystość żałobna zostanie przeprowadzona godnie i uroczyście.

UNIVERSUM - Spółdzielnia Pracy to zakład pogrzebowy z Poznania z wieloletnim doświadczeniem wspartym bogatą wiedzą naszych pracowników. Łączymy z powodzeniem tradycję i nowoczesność, ponieważ w blisko 100-osobowym zespole pracowniczym są doświadczone osoby starsze, jak i ludzie młodzi.

W naszym zakładzie od wielu lat kierujemy się dewizą: najważniejszy jest człowiek. Według tej dewizy, którą traktujemy jak misję, staramy się codziennie działać, wypełniając wzorowo nasze zawodowe obowiązki.

Ceremonię pogrzebową dostosowujemy do oczekiwań rodziny Osoby Zmarłej. Chcąc odciążyć Bliskich Zmarłego staramy się ustalić wszelkie formalności podczas jednej wizyty w naszym biurze (wśród tych formalności są następujące kwestie: akt zgonu, wypłata zasiłku pogrzebowego, pomoc finansowa, ustalenie przebiegu ceremonii oraz dobór akcesoriów), a ich dopełnienie bierzemy na swoje barki.

 

zakłady pogrzebowe poznań

 

Wiemy, jak trudne są chwile związane z ostatnim pożegnaniem, dlatego oferujemy nie tylko usługi pogrzebowe, ale także bardzo ludzką troskę i wsparcie.

Jesteśmy pierwszym zakładem pogrzebowym w Wielkopolsce, który zaczął świadczyć usługi balsamacji oraz czasowej konserwacji ciał. Usługi te wykonują nasi certyfikowani i dyplomowani specjaliści tanatopraksji.

Posiadamy bogatą gamę trumien i urn, wieńców oraz wiązanek kwiatowych. W siedzibie głównej Zakładu Pogrzebowego w mieście Poznań - przy ul. Woźnej 15a - oferujemy duży wybór odzieży żałobnej.

UNIVERSUM Poznań dysponuje taborem samochodowym eleganckich karawanów marki Mercedes, Volkswagen i Lancia. Wykonujemy usługę przewozu Zmarłych na terenie całej Polski oraz Europy.

Nasi profesjonalni kierowcy są gotowi do drogi przez całą dobę cały tydzień - a zlecenia są przyjmowane pod numerem telefonu (+48) 61 853 19 43.

Firma UNIVERSUM przyjmuje również zlecenia indywidualne na nagrobki oraz prace kamieniarskie. Dodatkowo podejmujemy się całorocznej bądź okazjonalnej opieki nad grobami.
 
 
usługi pogrzebowe
 
 
domy pogrzebowe
 
 
 
firmy pogrzebowe
 

 

Spółdzielnia Pracy UNIVERSUM to następujące usługi pogrzebowe:

 • kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebu
 • całodobowy transport Zmarłych
 • kremacje - spopielenie ciał
 • balsamacja i kosmetyka pośmiertna
 • trumny i urny - bogaty wybór
 • wieńce i szarfy pogrzebowe
 • nekrologi i klepsydry
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie, nagrobki i liternictwo
 • opieka nad grobami
 • pomoc w organizacji styp - konsolacji

 

poznań pogrzeby

 

zakład usług pogrzebowych

 

 

UNIVERSUM

Ul. Woźna 15a

61-777 Poznań

Tel. (+48) 61 853-19-43

fax (+48) 61 852-93-20

Czynne całą dobę 7 dni w tyg.

 

UNIVERSUM

Ul. Grunwaldzka 305

60-179 Poznań

Tel. (+48) 61 867-65-71

fax (+48) 61 867-60-01

Czynne: pn - pt: 7 – 15

 

UNIVERSUM

Ul. Gnieźnieńska 36

61-021 Poznań

Tel. (+48) 61 872-40-14

fax (+48) 61 872-40-14

Czynne: pn - pt: 7 – 14

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Universum Spółdzielnia Pracy - Usługi Pogrzebowe - Poznań