LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa

Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa - Warszawa
Gold

Ulica: Powązkowska 2 (róg Okopowej)

Miasto: Warszawa, 01-797

Województwo: Mazowieckie

Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa - Warszawa Powązkowska 2 (róg Okopowej), Warszawa koperski.eu Ocena:brak 727 500 800   22 111 88 88

zakład pogrzebowy

Warszawa wola

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, zajmującej się wtedy produkcją trumien, mieściła się w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku otworzyliśmy dla naszych Klientów oddział w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 2. W 2019 roku w okolicach biura zakładu przy ulicy Powązkowskiej powstała prywatna kaplica i pomieszczenie chłodnicze do godnego przechowania ciał. Wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm wszystkich naszych pracowników sprawiają, że zaufało nam wiele rodzin. Firma KOPERSKI jest wyznacznikiem jakości usług pogrzebowych w tej części Europy i wytycza standardy, do których próbują się zbliżyć przedsiębiorcy funeralni z całego kraju.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało Bliskiej Osoby mając pewność, że będziemy je traktować z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym naszej działalności jest „Godność i Tradycja”.

zakład pogrzebowy powązki

Dom Pogrzebowy KOPERSKI to troska o rodziny w okresie żałoby, niezwykle wszechstronne usługi pogrzebowe oraz najwyższej jakości trumny niedostępne w innych firmach. Korzystając z zakładu w Warszawie otrzymują Państwo dostęp do następujących usług: krajowego i międzynarodowego transportu zwłok, całodobowego pogotowia pogrzebowego, kompleksowych usług prosektoryjnych, kremacji Osoby Zmarłej oraz tradycyjnego pochówku.

Traktujemy wyjątkowo każdą ceremonię Ostatniego Pożegnania. Osoba pogrążona w żałobie, niezależnie od rodzaju pochówku, jest dla nas najważniejsza. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o eleganckie karawany renomowanych marek m. in. Jaguar czy Mercedes.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI wyróżnia się na tle warszawskich zakładów pogrzebowych profesjonalizmem i wysoką jakością usług, bogatym zapleczem - w tym prosektorium, które znajduje się w Żyrardowie przy ul. Waryńskiego 7 - oraz wyjątkowym asortymentem urn i trumien. Zawsze dbamy o ciało Osoby Zmarłej, poddajemy je zabiegom toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Od samego początku działalności, nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, w produkcji których wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne urządzenia.

warszawa zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe w warszawie

Na życzenie Klienta organizujemy usługi pogrzebowe w kompletnym zakresie - w tym także dopełnienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również za granicą. Zakład Pogrzebowy KOPERSKI z Warszawy uwzględnia polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta stale się rozwija. Uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych wystawach i targach funeralnych, wdrażamy również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

Na życzenie Klienta możliwe jest:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.

Standardem w naszej pracy są namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci na inne, niż wymienione, życzenia Zleceniodawców. Nasz Zakład Pogrzebowy położony jest na pograniczu następujących dzielnic Warszawy: Wola, Powązki, Muranów, Żoliborz.

zakład pogrzebowy w warszawiePrzedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI szczyci się już ponad 80 latami pracy czyli służby na rzecz osób zmarłych oraz ich Najbliższych. Praca ta zawsze była i jest nadal realizacją najlepszych tradycji funeralnych.

Każde nasze zaangażowanie jest zgodne z regułą - „Życzenie Rodziny Zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

dom pogrzebowy

zakład pogrzebowy warszawa powązki

zakłady pogrzebowe


Warszawa
Zakład Pogrzebowy
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Dom Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Biuro Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

 

Żyrardów
Centrum Pogrzebowe

ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25
tel. 46 855 41 67


Warszawa - Powązki

Kaplica i Chłodnia
ul. Powązkowska 14


tel. 727 500 800

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien

ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11
tel. 46 855 41 67


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa - Warszawa