LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa

Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa - Warszawa
Gold

Ulica: Powązkowska 2 (róg Okopowej)

Miasto: Warszawa, 01-797

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy warszawa

zakład pogrzebowy wola

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI istnieje już od 1937 roku. Pierwsza siedziba firmy, zajmującej się wtedy produkcją trumien, mieściła się w Mszczonowie. W czerwcu 2010 roku otworzyliśmy dla naszych Klientów oddział w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało nam już wiele osób.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ciało Bliskiej Osoby mając pewność, że będziemy je traktować z należnym szacunkiem. Mottem przyświecającym naszej działalności jest „Godność i Tradycja”.

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI to kompleksowe usługi pogrzebowe oraz najwyższej jakości trumny. Korzystając z usług naszego Zakładu Pogrzebowego w Warszawie mogą Państwo otrzymać dostęp do następujących usług: krajowego i międzynarodowego transportu zwłok, całodobowego pogotowia pogrzebowego, kompleksowych usług prosektoryjnych, kremacji osoby zmarłej oraz tradycyjnego pochówku.

Traktujemy wyjątkowo każdą ceremonię Ostatniego Pożegnania. Osoba pogrążona w żałobie, niezależnie od rodzaju pochówku jest dla nas najważniejsza. Nasze usługi pogrzebowe wykonujemy w oparciu o eleganckie karawany renomowanych marek min. Jaguar, Mercedes.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski wyróżnia się na tle warszawskich zakładów pogrzebowych profesjonalizmem i wysoką jakością usług, bogatym zapleczem oraz wyjątkowym asortymentem urn i trumien. Zawsze dbamy o ciało Osoby zmarłej, poddajemy je zabiegom toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Od samego początku działalności, nasza firma specjalizowała się w wyrobie trumien. Oferujemy Państwu najwyższej jakości trumny wykonane z litego drewna, w produkcji których wykorzystujemy zarówno tradycyjne metody, jak również nowoczesne urządzenia.

zakład pogrzebowy powązki

usługi pogrzebowe warszawa

Na życzenie Klienta organizujemy kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności - w razie potrzeby również za granicą. Zakład Pogrzebowy KOPERSKI Warszawa uwzględnia polskie tradycje związane z obrzędem pochówku. Nasza oferta stale się rozwija. Uczestnicząc w krajowych oraz międzynarodowych wystawach i targach funeralnych, wdrażamy również aktualne światowe wzory oraz najnowocześniejsze rozwiązania branżowe. 

Istnieje także możliwość, by najbliżsi Zmarłego upoważnili nas do reprezentowania ich w instytucjach państwowych, kościelnych oraz innych firmach związanych z pogrzebem.

usługi pogrzebowe powązki

Na życzenie Klienta możliwe jest:
» wypłacenie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS w naszych biurach
» pośrednictwo w zamieszczaniu nekrologów i kondolencji w prasie
» przygotowanie klepsydr oraz rozplakatowanie ich w ustalonych miejscach.
» zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowych (z odtwarzacza CD lub w wykonaniu instrumentalisty)
» zapewnienie fotografa i kamery video.

Ponadto możemy zaproponować namioty żałobne, przenośne wystroje kaplic i nagłośnienie do zastosowania w różnych miejscach pożegnań. Oferujemy także możliwość zamówienia wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci na inne, niż wymienione, życzenia Zleceniodawców.

Nasz Zakład Pogrzebowy położony jest na pograniczu dzielnic Warszawy: Wola, Powązki, Muranów, Żoliborz.

Wszystko odbywa się zgodnie z regułą - „życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe „Koperski” Warszawa kieruje się tą maksymą.

powązki

zakład pogrzebowy warszawa powązki

Warszawa
Zakład Pogrzebowy
ul. Powązkowska 2


tel. 22 111 88 88
tel. 727 500 800
Grodzisk Mazowiecki
Zakład Pogrzebowy
ul. Montwiłła 40


tel. 22 724 44 44
tel. 22 755 50 05
Mszczonów
Usługi Pogrzebowe
ul. Sienkiewicza 33


tel. 46 857 22 22
tel. 46 857 17 42

Żyrardów
Zakład Pogrzebowy
ul. Waryńskiego20

tel. 46 855 02 25
tel. 46 855 41 67

zakłady pogrzebowe warszawa

 

Żyrardów
Zakład Produkcji Trumien
ul. Mazowiecka 16/18

tel. 46 855 04 11
tel. 46 855 41 67

 

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Warszawa - Warszawa