Firma H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy

Firma H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź
Gold

Ulica: Dziewiarska 14

Miasto: Łódź, 92-311

Województwo: Łódzkie

Firma H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź Dziewiarska 14, Łódź www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 42 672 33 33   606 601 676

Zakład Pogrzebowy Łódź

 

Łódź Pogrzeby

 

Łódź

 

Przedsiębiorstwo pogrzebowe H.SKRZYDLEWSKA jest firmą rodzinną, której misją jest pomoc innym rodzinom mieszkającym w Łodzi i okolicach. Od początku istnienia - czyli od 1937 roku – jej specjalizacją była uprawa i sprzedaż kwiatów. W 1990 roku firma wyspecjalizowała się także na niespotykaną skalę w organizacji niezwykle szerokiego wachlarza usług pogrzebowych. Przez ponad ćwierć wieku firma zdobyła uznanie zarówno w kraju jak i za granicą. Jest to możliwe dzięki konsekwentnej realizacji założeń, według których profesjonalizm firmy pogrzebowej H.SKRZYDLEWSKA oparty jest na podkreślaniu godności Zmarłego oraz na kulturze osobistej pracowników. H. Skrzydlewska z Łodzi była wśród pierwszych zakładów pogrzebowych w Polsce, które uzyskały certyfikat jakości ISO 9001 : 2008.

Obecnie prowadzimy 13 zakładów pogrzebowych w Łodzi i w województwie łódzkim, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomagać coraz większej liczbie rodzin. Główna siedziba i dom pogrzebowy znajduje się w Łodzi ( Widzew ) przy ul. Dziewiarskiej 14.

 

usługi pogrzebowe

 

Od samego początku istnienia zakład pogrzebowy z Łodzi dąży do świadczenia usług najwyższej europejskiej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że w tak trudnej chwili, jaką dla każdego jest odejście Bliskiej Osoby, opieka którą staramy się otoczyć rodzinę Zmarłego, jest bezcenna. W tym celu pomagamy jej od początku we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem.

Klienci mogą się zawsze kontaktować o dowolnej porze z zakładem pogrzebowym pod numerami telefonów: 42 672 33 33 lub 800 673 333 lub 195 88.

Dom Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich typów. Posiadamy dwa własne, bardzo nowoczesne i zaawansowane technicznie krematoria - co jest dużym ułatwieniem dla Klientów, którzy wybierają kremację.

Usługi organizacji pogrzebu świadczymy w oparciu o własne chłodnie z zapleczem prosektoryjnym oraz w pełni wyposażone i bardzo eleganckie kaplice. Całodobowo przyjmujemy zlecenia na przewóz zwłok, zajmujemy się także balsamacją oraz kosmetyką pośmiertną.

W czasie rozmów z naszymi Klientami dokonujemy niezbędnych ustaleń, dotyczących oprawy pogrzebu. Pomagamy wybrać akcesoria pogrzebowe, ubrania dla Zmarłych a także trumny, które pochodzą od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Posiadamy również urny i krzyże dostosowane do indywidualnych możliwości finansowych i oczekiwań mieszkańców Łodzi.

Rodzinom z Łodzi i okolic pomagamy w organizacji stypy, dzięki posiadaniu przez firmę H.SKRZYDLEWSKA 4 sal konsolacyjnych, zapewniających sprawną obsługę oraz bogate menu na stypy.

Zapewniamy, że niezależnie od budżetu przeznaczonego na uroczystości pogrzebowe, dokładamy starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, była godna, pełna piękna i szacunku dla Zmarłego oraz współczucia dla jego Rodziny.

zakład pogrzebowy

 

 

transport zwłok Łódź

 

Firma H.SKRZYDLEWSKA specjalizuje się też w wykonywaniu usług transportu Zmarłych. Nasza firma jest w posiadaniu kilkunastu samochodów pogrzebowych. Kierowcy z doświadczeniem oraz znajomością języków obcych zapewniają przewozy zwłok na terenie całej Europy. Kiedy jest to konieczne - świadczymy również przewozy lotnicze, współpracując dzieki szerokim kontaktom ze znanymi w Unii Europejskiej firmami funeralnymi.

 

łódź transport zmarłych

 

 

kremacja łódź

 

W Łodzi – przy ul. Zakładowej 4 i Żyznej 21 – zlokalizowane są krematoria firmy H.SKRZYDLEWSKA. W budynkach tych mieści sie nowoczesna i funkcjonalna infrastruktura. Zapewniamy jednocześnie, że w każdym z biur naszego zakładu pogrzebowego, w rozmowie z kompetentnymi ekspertami z dziedziny funeralnej, można ustalić wszystko, co dotyczy kremacji – w tym dokonać wyboru trumny kremacyjnej, urny, kwiatów na pogrzeb oraz zamówić dodatkową oprawę muzyczną.

 

 

zakłady pogrzebowe Łódź

 

Całodobowe usługi pogrzebowe, oparte o najnowocześniejsze zaplecze i doświadczenie, to gwarancja sprawnie przeprowadzonej ceremonii żałobnej.

Zakłady pogrzebowe H.SKRZYDLEWSKA w Łodzi:

zakłady pogrzebowe

wieńce i wiązanki pogrzebowe

 

Troszczymy się też o godną i piękną oprawę uroczystości żałobnych: o muzykę, a także o różnorodne elementy florystyczne. O zapewnienie oprawy florystycznej dba personel 34 kwiaciarni firmowych, z których 32 znajdą Państwo w Łodzi. Wszystkie one należą do międzynarodowej sieci Interflora, która zrzesza najlepsze firmy kwiaciarskie na świecie. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich kwiatów i kompozycji na pogrzeb. Dbamy o piękno formy, w jaką zostaną one ułożone – niezależnie czy są to wieńce, wiązanki kwiatów czy też bukiety.

 

dom pogrzebowy

 

H.Skrzydlewska

 

Firma H.SKRZYDLEWSKA posiada również kwiaciarnię internetową, która jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic. W niej – niezależnie od pory dnia - można zakupić kwiaty na każdą okazję i różnego rodzaju: cięte, doniczkowe, wiązanki i bukiety. Firma kurierska dostarczy je pod wskazany adres, a my gwarantujemy, że kwiaty te będą zawsze świeże i zgodne z oczekiwaniami Klientów.

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Firma H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź