Zakład Pogrzebowy HERON

Zakład Pogrzebowy HERON - Warszawa
Gold

Ulica: Jana Kasprowicza 20

Miasto: Warszawa, 01-871

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy HERON - Warszawa Jana Kasprowicza 20, Warszawa heronpogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 570 800 910

zakład pogrzebowy warszawa

 

warszawa Heron

Zakład Pogrzebowy HERON z siedzibą w mieście Warszawa przy ul. Jana Kasprowicza 20 (dzielnica Bielany) powstał w celu zapewnienia mieszkańcom Warszawy dostępu do profesjonalnych usług pogrzebowych, które charakteryzuje maksymalna troska o Klienta poprzez wyjście naprzeciw jego potrzebom. Realizacja tej misji jest dużym wyzwaniem. Jest to jednak możliwe dzięki ekipie naszej firmy, którą stanowią młodzi pracownicy - pełni pasji, zaangażowania, otwarci na nowe rozwiązania w branży funeralnej.

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy HERON świadczy usługi pogrzebowe z wyczuciem, uprzejmością i szacunkiem w całym województwie mazowieckim. Wiemy, jak ważne są te cechy działania w kontakcie z osobami pogrążonym w żałobie, dlatego czynimy wszystko, aby ci z Państwa, którzy decydują się powierzyć nam organizację pogrzebu swoich Bliskich, nie byli zawiedzeni. Nasza firma za cel stawia sobie nie tylko zapewnienie kompleksowości oferty funeralnej, ale także wyróżnienie swojej oferty wśród jej podobnych. Oferujemy Państwu zawsze usługi zindywidualizowane. Duży nacisk kładziemy na pełną transparentność w prezentowaniu naszym Klientom kosztów pogrzebu. Gwarantujemy Państwu powagę i profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z Zakładem Pogrzebowym HERON. Zapraszamy Państwa do naszego biura na warszawskich Bielanach. Jeśli jednak uznają Państwo to za stosowne - nasz pracownik z tzw. mobilnego biura zjawi się w miejscu przez Państwa wyznaczonym.

 

usługi pogrzebowe warszawa

 

Zgon Bliskiej Osoby jest dramatycznym wydarzeniem. Rodziny, poza doświadczeniem dojmującego smutku, najczęściej są zmuszone stawić czoła całej serii kwestii praktycznych i organizacyjnych, które w tym trudnym położeniu zdają się nieraz przerastać ich siły. Dlatego tak ważnym jest złożyć każdy aspekt biurokratyczny w dłonie pracowników zakładu pogrzebowego HERON. Ich kompetencje oraz wsparcie z pewnością pomogą Państwu przejść przez te trudne momenty.

 

usługi pogrzebowe bielany

 

Nasz zespół, dyspozycyjny przez całą dobę, jest zawsze w gotowości aby zaoferować Państwu z całą dyskrecją wszelkie potrzebne usługi pogrzebowe: od ułożenia całego scenariusza ceremonii pogrzebowej i jej przeprowadzenie, transport Zmarłych (tak w Polsce, jak i za granicą) - aż do prac kamieniarskich.

Zakład Pogrzebowy HERON organizuje uroczystości pogrzebowe tradycyjne i kremacyjne, religijne i świeckie. Po eksportacji przechowujemy ciało Zmarłego w chłodni, a przed samym pogrzebem przygotowujemy je przez zabiegi tanatokosmetyki oraz ubieramy. Zapewniamy Państwu szeroki wybór wszelkich produktów niezbędnych w czasie ceremonii żałobnych. Oferujemy trumny, urny, odzież, krzyże, obrazki, modlitewniki i wszystko to, co sprawia, że pogrzeb nie tylko posiada właściwy sobie charakter, ale także charaktryzuje się elegancją i pięknem.

 

zakład pogrzebowy żoliborz

 

Troszczymy się też o to, aby uroczystości żałobne były dostojne i niezapomniane - przez odpowiednią oprawę muzyczną, dokumentację fotograficzną oraz usługi florystyczne. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi muzykami, sprawdzonymi fotografami i kreatywnymi florystami. To nam daje pewność, że wszelkie usługi pogrzebowe, które proponujemy, są naprawdę nieszablonowe.

Tak różnorodne doświadczenie sprawia, że powierzane nam są często pogrzeby o specjalnym charakterze (jak np. pogrzeby z ceremoniałem wojskowym). Każde zadanie podejmujemy z równym zaangażowaniem tak, aby efekt końcowy mógł być satysfakcjonujący dla każdej ze stron.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy HERON posiada także bardzo eleganckie karawany oraz inne samochody, których używamy do wykonywania usług transportu Zmarłych oraz transportu uczestników pogrzebu. Jesteśmy gotowi do obsługi miasta stołecznego Warszawa - wszystkich jej dzielnic - okolic oraz całej Polski. Przyjmujemy też zlecenia na międzynarodowy transport Zmarłych.

Proponujemy również Państwu skorzystanie z usług opieki nad grobami. W razie potrzeby zajmujemy też organizacją i przeprowadzeniem ekshumacji.

 

dom pogrzebowy

usługi pogrzebowe bielany

 

Zakład Pogrzebowy HERON Warszawa oferuje Państwu m.in.:

 

 • kompleksowe przygotowanie i prowadzenie uroczystości żałobnych
 • eksportacje Zmarłych całą dobę
 • mobilne biuro
 • chłodnia i kaplica przedpogrzebowa
 • tanatokosmetyka
 • kremacje
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe (ubrania, modlitewniki)
 • transport Zmarłych - Polska, Europa i świat
 • oprawa muzyczna/oprawa fotograficzna
 • opieka nad grobami

 

zakład pogrzebowy w warszawie

 

pogrzeby łomianki

 

Zakład Pogrzebowy HERON

ul. Jana Kasprowicza 20

01-871 Warszawa - Bielany

 

zakłady pogrzebowe w warszawie

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Firma godna pilecenia. Dwukrotnie korzystałam z usług Firmy HERON, w karzdym przypadku usługa była wykonana perfekcyjnie, z należytą godnością, wyczuciem i stosownym taktem, nawet z możliwocią usługi 'steam line". Polecam. Panom obsług... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Małgorzata Lichota
  cudzyslow Dziękuję Panu z biura i wszystkim pracownikom za zaangażowanie w pogrzeb ojca. Było wszystko tak jak uzgodniono, czuliśmy też, że ktoś nas słucha. Polecam z całego serca
  starstarstarstarstar
  Jolanta
 • cudzyslow Pogrzeb wykonany przez ten zakład robi duże wrażenie , Młodzi Panowie z obsługi dobrze ubrani w jednakowe garnitury , niezwykle pomocni i wyrozumiali . Obsługa w biurze bez zarzutu , dało się odczuć duże doświadczenie tego zakładu , w tak... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Małgorzata Piekarska
  cudzyslow Składam wyrazy uznania dla tego zakładu . Postawione przed nimi zadanie było trudne. Pogrzeb odbywał się w miejscowości oddalonej o 150km. Nasz bliski został przewieziony ze szpitala w Warszawie do naszej miejscowości gdzie później odbyło ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Katarzyna O
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy HERON - Warszawa