Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Jelonki - Wola

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Jelonki - Wola - Warszawa
Gold

Ulica: Powstańców Śląskich 67D

Miasto: Warszawa, 01-355

Województwo: Mazowieckie

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Jelonki - Wola - Warszawa Powstańców Śląskich 67D, Warszawa skrzydlate-anioly.pl Ocena:brak 791 11 22 11

zakład pogrzebowy jelonki

 

zakład pogrzebowy wola

 

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY jest firmą specjalizującą się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych, działającą na głównie na terenie Warszawy, szczególnie w dzielnicach Jelonki, Wola i ich okolic. Istnieje również możliwość organizacji uroczystości pożegnalnych na terenie całej Stolicy, okolicznych miejscowości lub całego województwa mazowieckiego. Firmę prowadzi Pani Magdalena Szymańska - osoba aktywnie działająca w branży i obdarzona empatią wobec rodzin. Zakład pogrzebowy posiada dwa biura: w warszawskiej dzielnicy Jelonki przy ulicy Powstańców Śląskich 67D - na terenie parafii kościoła pw. Bogurodzicy Maryi - oraz na warszawskim Bemowie.

Zakład pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY należy do Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, 
dbającego o wysoką jakość usług pogrzebowych

polskie stowarzyszenie pogrzebowe

 

Nazwa SKRZYDLATE ANIOŁY zawiera w sobie misję, jaką jest obecność blisko osób pogrążonych w żałobie i pomoc oraz wsparcie niczym anioły, które pomagają przetrwać ludzkie cierpienie. Jesteśmy firmą, która w swojej działalności opiera się na profesjonalizmie, delikatności i empatii. Może o tym świadczyć jedna z naszych specjalizacji, jaką jest pochówek dzieci nienarodzonych, który obecnie możliwy jest niezależnie od momentu, w którym nastąpiła śmierć nienarodzonego dziecka. Służymy Państwu pomocą, wiedzą i radami w kwestiach formalnych związanych z organizacją pochówku. Jesteśmy po to, by ostatnia droga malutkiej istotki była przede wszystkim ukojeniem dla najbliższych, pełna godności i z właściwą oprawą.

 

pogrzeby dzieci Warszawa

 

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY oferuje mieszkańcom dzielnic Jelonki i Wola pełen wachlarz usług pogrzebowych. Działamy, by pomóc Państwu przetrwać te najtrudniejsze momenty w życiu i by czas przygotowań uroczystości nie przysparzał dodatkowych zmartwień. Specjalizujemy się w przygotowywaniu uroczystości wszelkiego rodzaju, z ceremoniami świeckimi włącznie. Jesteśmy w stanie zaproponować też oprawę florystyczną, fotograficzną czy muzyczną.

Właścicielka Pani Magdalena Szymańska - jest cenioną skrzypaczką oraz śpiewaczką. Jej talent wykorzystywany jest właśnie w kwestii oprawy muzycznej, a Pani Magdalena chętnie służy pomocą i radą dotyczącą nie tylko wszelkich kwestii dotyczących muzyki, ale organizacji całego pogrzebu.

 

zakłady pogrzebowe Jelonki

 

Zakład pogrzebowy współpracuje z najlepszymi producentami asortymentu funeralnego, aby móc zaoferować Państwu to, co najlepsze - i zawsze to potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Dbamy o to, by podkreślić indywidualność Osoby Zmarłej, a pomocne w tej kwestii mogą być także kwiaty. Pomożemy wybrać i zamówić odpowiednią kompozycję kwiatową - w tym zorganizować nieszablonowe wiązanki czy wieńce.

Zakład Pogrzebowy z dzielnicy Jelonki to gwarancja jakości oraz odpowiednie wsparcie, niezastąpione podczas organizacji uroczystości. Zdajemy sobie sprawę, że wszelkie formalności w tych smutnych okolicznościach mogą przytłaczać, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom jesteśmy w stanie wydelegować Asystenta, który razem z Państwem lub na podstawie upoważnienia pomoże dopełnić wszelkich formalności i zdobyć niezbędne dokumenty.

 

usługi pogrzebowe Warszawa Wola

 

Usługi pogrzebowe, świadczone przez zakład SKRZYDLATE ANIOŁY z Warszawy, to kompleksowa pomoc i organizacja uroczystości na najwyższym możliwym poziomie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zdając sobie sprawę, iż śmierć może pojawić się z zaskoczenia, skutkując szokiem i zagubieniem. Jesteśmy po to, by pomóc i wspierać w tych trudnych chwilach. Oferujemy też duży wybór trumien oraz urn. Pomagamy w przygotowaniu nekrologów oraz klepsydr, biorąc na siebie obowiązek ich odpowiedniej dystrybucji. Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY to gwarancja uczciwie przygotowanej i godnie przeprowadzonej ceremonii pogrzebowej.

Dbając o stały rozwój firmy - poszerzyliśmy nasz tabor samochodowy o nowe karawany marki Mercedes, których obecność dodaje prestiżu każdej uroczystości żałobnej, a także pomaga w realizacji naszych codziennych zadań.

 

zakład pogrzebowy warszawa wola

 

usługi pogrzebowe

 

Firma pogrzebowa SKRZYDLATE ANIOŁY, działająca na terenie Warszawy (biuro Jelonki i Wola) zapewnia całodobowe wsparcie i następujące usługi pogrzebowe:

 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • kremacje
 • pochówki dzieci nienarodzonych
 • formalności pogrzebowe
 • eksportacje Zmarłych przez całą dobę
 • asysta żałobna
 • mobilne biuro
 • trumny i urny
 • akcesoria żałobne
 • diamenty i kryształy pamięci
 • nekrologi i klepsydry
 • pomniki nagrobne
 • liternictwo
 • organizacja konsolacji (stypy)

 

pogrzeby na jelonkach

firma pogrzebowa

 

pogrzeby jelonki i wola

 

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY
Kościół pw. Bogurodzicy Maryi
ul. Powstańców Śląskich 67D
(wjazd od ul. Muszlowej)
01-355 Warszawa Jelonki
e-mail: kontakt@skrzydlate-anioły.pl
tel. całodobowy 791 11 22 11

oraz

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY
ul. Sołtana 1A
01-494 Warszawa - Bemowo
e-mail: kontakt@skrzydlate-anioły.pl
tel. całodobowy 791 11 22 11

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Jelonki - Wola - Warszawa