Jakubisiak Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów

Jakubisiak Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów - Warszawa
Gold

Ulica: Kazimierzowska 43

Miasto: Warszawa, 02-572

Województwo: Mazowieckie

Jakubisiak Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów - Warszawa Kazimierzowska 43, Warszawa jakubisiak.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 435 73 26   501 198 737

 

zakład pogrzebowy mokotów

 

warszawa mokotów

 

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK należy do warszawskich firm pogrzebowych, które są najbardziej znane mieszkańcom Stolicy. Od samego początku jej działania - czyli od ponad 25 lat - nadrzędną zasadą było świadczenie usług pogrzebowych najwyższej jakości. Obecnie ten cel realizują bracia, Panowie Dariusz oraz Mariusz Jakubisiak, których nazwisko - zawarte w nazwie firmy - jest rozpoznawalną i cenioną marką.

W Warszawie znajdują się trzy nasze biura: jedno na Ursynowie, drugie na Ochocie, a trzecie na Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej 43 (w sąsiedztwie Urzędu Stanu Cywilnego dla Warszawy-Mokotowa).

Dostępność naszych usług pogrzebowych dla rodzin z Warszawy to priorytet, dlatego korzystają z nich nie tylko mieszkańcy tych dzielnic, gdzie są obecne nasze biura, ale także osoby z całej Warszawy, jej okolic, a nawet innych rejonów Polski.

 

zakład pogrzebowy na mokotowie

 

Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego JAKUBISIAK na Mokotowie angażują się całym sercem w swoją pracę tak, by Klient doświadczył pomocy w tych trudnych chwilach. Niezależnie od rodzaju pochówku - czy jest on tradycyjny czy też poprzedzony kremacją, religijny czy też świecki - organizujemy go z wielką starannością i dbałością o detale. Wyrażamy to także poprzez piękną oprawę muzyczną i kompozycje kwiatowe z naszego własnego punktu florystycznego.

Zapewniamy również wsparcie w formalnościach - niezależnie od złożoności sprawy (USC, ZUS, administracje, kancelarie) zdając sobie sprawę, że w czasie żałoby wszelkie kwestie urzędowe stają się poważnym wyzwaniem, nieraz ponad siły, dla Rodziny Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK znany jest też z szacunku wobec Osoby Zmarłej i jej ciała. Całodobowo przyjmujemy i realizujemy zlecenia na eksportacje do naszej własnej nowoczesnej chłodni. W naszym zespole są specjaliści, posiadający uznawane w całej Europie certyfikaty, którzy wykonują takie zabiegi, jak kosmetyka i toaleta pośmiertna, wizaż, ubieranie Zmarłego - a jeśli pojawia się taka potrzeba również rekonstrukcję i balsamację.

 

pogrzeb z urną mokotów

 

Pozycja na rynku usług pogrzebowych, osiągnięta dzięki rzetelności i świadczeniu najwyższej jakości usług pogrzebowych pozwala nam zaproponować naszym Klientom przejrzysty cennik, w którym kompleksowe usługi pogrzebowe są dostępne w bardzo korzystnych cenach, podobnie, jak trumny (głównie sosowe i dębowe, ale nie tylko; do pochówków tradycyjnych, a także do kremacji i do ekshumacji), urny, tabliczki, krzyże, szarfy, klepsydry i inne akcesoria pogrzebowe. Przyjmujemy także zlecenia na publikację nekrologów w prasie.

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK posiada też specjalistyczną flotę samochodową i dzięki temu w ofercie znajduje się usługa transportu Zmarłych na obszarze nie tylko Warszawy czy województwa mazowieckiego, ale również Polski. Jeśli zachodzi taka konieczność - świadczymy również usługę przewozu Zmarłych na terenie całej Europy. W czasie uroczystości pogrzebowych dbamy również o zapewnienie transportu niezmotoryzowanym uczestnikom ceremonii.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom i oczekiwaniom Klientów świadczymy przez cały rok usługi opieki nad grobami. Z racji logistycznych usługa ta dotyczy głównie cmentarzy Warszawy. W celu zachowania najwyższej jakości usług wszelkie nasze działania porządkowe utrwalamy aparatem fotograficznym i przesyłamy Klientowi do wglądu.

 

dom pogrzebowy warszawa Mokotów

 

 

zakłady pogrzebowe na mokotowie

 

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy Mokotów oferuje m.in.:

 • uroczystości pogrzebowe - wyznaniowe i świeckie
 • dopełnianie formalności urzędowych
 • całodobowe eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • kremacje
 • balsamacja
 • tanatokosmetyka, wizaż, ubieranie
 • rekonstrukcja pośmiertna
 • profesjonalna pracownia bukieciarska
 • trumny (m.in. sosnowe, dębowe i inne) oraz urny
 • utensylia pogrzebowe
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • całoroczne usługi opieki nad grobami

 

dom pogrzebowy

 

usługi pogrzebowe

 

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Ochota

ul. Grójecka 19/25

02-021 WARSZAWA

22 435 73 26

501 198 737

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Mokotów

ul. Kazimierzowska 43

02-572 WARSZAWA

22 435 73 26

501 198 737

JAKUBISIAK Zakład Pogrzebowy

Warszawa Ursynów

Al. Komisji Edukacji Narodowej 103

02-722 WARSZAWA

22 435 73 26

501 198 737

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękuję za wasze podejście i otrzymaną empatię - jesteście nieocenieni. To już drugi pogrzeb organizowany w tej firmie i zawsze wszystko solidnie wykonane, od pierwszego kontaktu po samą uroczystość zawsze niosą pomoc.
  starstarstarstarstar
  Agata Jurczak
  cudzyslow Dziękuję bardzo za Państwa życzliwość, uczciwość i za kompleksową obsługę biura i naprawdę bardzo uroczystą oprawę pogrzebu. Pozdrawiam Jacek T.
  starstarstarstarstar
  Jacek Targacz
 • cudzyslow Pożegnaliśmy Naszego Dziadka 10.09.2019 z Firmą Jakubisiak. Dziękuję przede wszystkim za za pierwszy kontakt i wyjaśnienie wszystkich kwesti związanych z pogrzebem. Dziękuję Panią z biura na Kazimierzowskiej,które stanęło na wysokości z... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Karolina Melon
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Jakubisiak Usługi Pogrzebowe Warszawa Mokotów - Warszawa