CERBER Zakład Pogrzebowy Wola

CERBER Zakład Pogrzebowy Wola - Warszawa
Gold

Ulica: Górczewska 14

Miasto: Warszawa, 01-147

Województwo: Mazowieckie

CERBER Zakład Pogrzebowy Wola - Warszawa Górczewska 14, Warszawa warszawa.pogrzeby-cerber.pl Ocena:starstarstarstarstar 798 012 678   503 029 716

zakład pogrzebowy cerber

 

o firmie

 

CERBER to firma z wieloletnim doświadczeniem, która znana jest z tego, że z oddaniem pomaga mieszkańcom województwa mazowieckiego - w tym Warszawy - poprzez świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. Nasze zawodowe działanie charakteryzuje się rzetelnością, solidnością oraz dbałością o każdy szczegół. Wiemy bowiem, że na piękno uroczystości żałobnych składają się poszczególne detale - a naszym zadaniem jest złożyć je w całość i zrealizować tak, aby pogrzeb był naprawdę godnym i eleganckim ostatnim pożegnaniem.

 

usługi pogrzebowe

 

Naszą pomoc dedykujemy w sposób specjalny osobom zamieszkującym następujące dzielnice Warszawy: Wola, Ochota, Bemowo, Ursynów, Mokotów - jak również innych części Stolicy. Dzięki rzetelnemu wykonywaniu swoich zawodowych zobowiązań oraz pełnej życzliwości postawie wobec Klientów udało nam się pozyskać ich zaufanie, które jest kapitałem i wyzwaniem na przyszłość. Nasze biura w Warszawie znajduje się w dzielnicy Wola przy ul. Górczewskiej 14 oraz przy ul. Hynka 4a (Włochy).

Wiemy, jak trudne i bolesne są chwile po śmierci Bliskiej Osoby. Dlatego czynimy wszystko, aby uczynić je łatwiejszymi do przeżycia. Przyjmujemy zlecenia na usługi pogrzebowe przez całą dobę. Jeśli z różnych powodów nie są Państwo w stanie dotrzeć do naszego biura - my możemy dotrzeć w każde miejsce, które uznają Państwo za stosowne. Usługa ta nosi nazwę mobilnego biura i jest dostępna dla każdego.

dom pogrzebowy warszawa

Pracownicy zakładu pogrzebowego CERBER w Warszawie, odznaczają się dużą wiedzą, umiejętnościami oraz empatią - dzięki temu gwarantujemy każdemu z naszych Klientów, że uroczystość pogrzebowa będzie przygotowana i przeprowadzona w sposób sprawny i piękny. Każda ceremonia pogrzebowa jest dla nas tak samo ważna. Do przygotowania każdej wkładamy tyle samo zaangażowania i serca. Sami zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi - między innymi pomagając poprzez możliwość kredytowania pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz pochodzących z różnych resortów. Wspomagamy też Państwa przy przygotowywaniu rozliczeń z ZUS.

Zakład Pogrzebowy ma duże doświadczenie nie tylko w organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych, ale także tych z kremacją. Przygotujemy całą ceremonię, dbając o jej realizację oraz - o ile pojawią się jakiekolwiek wątpliwości - postaramy się je wyjaśnić. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz zarezerwować termin kremacji prosimy o telefon pod całodobowy numer: 503 029 716.

 

pogrzeb warszawa

 

Zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa w dzisiejszych czasach mobilność. Jest ona ważna także w branży pogrzebowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu usługę transportu Osób Zmarłych. Posiadamy bogaty tabor samochodowy - między innymi eleganckie karawany: Mercedes E 213 Polaris Pilato i Jaguar XF Grand Aurora Pilato. Nasze pojazdy służą nam nie tylko, aby uświetnić uroczystości żałobne, ale także do przewozów Zmarłych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Wyruszamy nawet w najdalszą drogę niezwłocznie po otrzymaniu takiego zlecenia. Jest to możliwe dzięki nieustannej dbałości o to, aby samochody, którymi dysponujemy, były w idealnym stanie technicznym.

Uroczystości żałobne, przygotowywane i realizowane przez zakład pogrzebowy na warszawskiej Woli oraz z dzielnicy Włochy są godne i piękne. Dziękujemy rodzinom za zaufanie i obiecujemy, że nigdy go nie zawiedziemy: zawsze będziemy Państwu służyć naszą pracą, radą i pomocą.

 

zakład usług pogrzebowych

 

usługi pogrzebowe

 

Cerber ul. Górczewska 14

 

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy następujące usługi:

 • eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • tanatokosmetyka i ubieranie Zmarłych
 • organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • Mistrz Ceremonii Pogrzebowych (głównie w czasie ceremonii świeckich)
 • trumny, urny, tabliczki pogrzebowe oraz ubrania
 • transport Zmarłych - kraj i zagranica
 • kompozycje florystyczne
 • klepsydry i nekrologi
 • oprawa muzyczna
 • transport dla uczestników pogrzebu
 • transmisja online z ceremonii pogrzebu
 • stypy (konsolacje) we współpracy ze sprawdzonymi lokalami
 • ekshumacje

 

firma pogrzebowa warszawa

 

dom pogrzebowy

 

 

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa

798 012 678

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WŁOCHY

ul. Hynka 4a (parafia św. Franciszka z Asyżu)

02-149 Warszawa

501 714 719

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

(22) 715 63 24

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

(22) 720 61 44

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W TARCZYNIE

ul. Stępkowskiego 6

05-555 Tarczyn

609 852 407

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Cypriana Godebskiego 2

05-090 Raszyn

503 029 716

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Ich ceremonie robią naprawdę wielkie wrażenie, ceny jak wszędzie ale myślę że za nimi przemawia jakość. Elegancko ubrani pracownicy, jak z gazety albo telewizji wszystko było. Dziękuję i pozdrawiam
  starstarstarstarstar
  Agnieszka K
  cudzyslow Godni polecania
  starstarstarstarstar
  Anna Taj
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
CERBER Zakład Pogrzebowy Wola - Warszawa