Memorial Usługi Pogrzebowe Warszawa Grochów, Rembertów, Praga Południe

Memorial Usługi Pogrzebowe Warszawa Grochów, Rembertów, Praga Południe - Warszawa
Gold

Ulica: Kobielska 10

Miasto: Warszawa, 04-359

Województwo: Mazowieckie

Memorial Usługi Pogrzebowe Warszawa Grochów, Rembertów, Praga Południe - Warszawa Kobielska 10, Warszawa pogrzebymemorial.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 879 73 11   601 216 212

 

usługi pogrzebowe grochów

 

 

Zakład Usług Pogrzebowych MEMORIAL to jedna z najstarszych prywatnych i rodzinnych firm pogrzebowych w Warszawie. Początek istnienia na rynku funeralnym Stolicy to 1988 rok. Zakład pogrzebowy prowadzi Pan Piotr Królak. Oferuje całodobowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy i okolic. Posiadamy kilka biur. To zlokalizowane przy ul. Kobielskiej 10 służy głównie rodzinom z dzielnic: Rembertów, Praga oraz Grochów. Wiemy, jak ważne są chwile ostatniego pożegnania z Bliską Osobą, dlatego w naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, by każda uroczystość żałobna charakteryzowała się pięknem i dostojeństwem. Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz z kremacją.

 

zakład pogrzebowy warszawa

 

kremacje grochów

 

Pracownicy firmy Usługi Pogrzebowe MEMORIAL posiadają wieloletnie doświadczenie, odznaczają się empatią oraz wysoką kulturą osobistą. Chcąc sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających Klientów stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy naszą wiedzę, poprzez uczestnictwo w rozmaitych kursach oraz szkoleniach.

Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów, których otaczamy indywidualną troską. Bierzemy na siebie troskę o uporanie się z formalnościami pogrzebowymi - takimi, jak np. uzyskanie aktów zgonów czy przeprowadzenie wszelkich procedur urzędowych. Obsługujemy płatności bezgotówkowe, a koszty pogrzebu kredytujemy w ramach zasiłków - głównie takich, jak ZUS, MSWiA oraz innych.

usługi pogrzebowe w Warszawie

 

Przez całą dobę pod numerami telefonu 601 216 212 lub 22 678 60 30 dyżuruje pracownik. Dzięki temu mogą Państwo zlecić nam wykonanie eksportacji ciała Zmarłego, które przewozimy do naszej własnej chłodni.

Misją zakładu pogrzebowego jest najwyższy szacunek dla każdego człowieka, niezależnie od jego statusu społecznego czy kondycji finansowej. Każdy pogrzeb jest dla nas równie ważny, bo zawsze chcemy w ten sposób podkreślić że każdy człowiek - z racji swojej godności - ma prawo do godnego i pięknego pochówku.

Posiadamy bogaty wybór trumien, urn, relikwiarzy, odzieży żałobnej oraz dewocjonaliów. Jako jedyni w Warszawie reprezentujemy wyróżniającego się na polskim rynku producenta trumien z Małopolski. Dbamy też o zapewnienie oprawy muzycznej oraz nagłośnienia konduktu oraz ceremonii przy grobie, a także pomagamy w zamówieniu wszelkich kompozycji florystycznych na pogrzeb. Służymy również pomocą w organizacji styp.

Usługi Pogrzebowe MEMORIAL dysponują nowoczesnymi i eleganckimi karawanami pogrzebowymi, obsługiwanymi przez doświadczonych kierowców. W każdej chwili jesteśmy gotowi także, aby aby świadczyć przewozy Zmarłych krajowe i międzynarodowe. Możemy wyruszyć w drogę do każdego rejonu Polski oraz Europy. Organizujemy również przewóz uczestników pogrzebu.

 

transport zmarłych warszawa

 

W roku 2021 flota Zakładu Pogrzebowego MEMORIAL w Warszawie wzbogaciła się o nowy Mercedes Benz E Klasa W 213, za którego zabudowe odpowiedzialna była firma Bojar Tuning. To fabrycznie nowe auto z elegancką zabudową funeralną przykuwa wzrok i uświetnia każdą ceremonię pogrzebową, niezależnie od wkładu finansowego rodziny i całościowego kosztu pogrzebu.

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Dlatego wsłuchujemy się uważnie w Państwa życzenia i staramy się je spełniać. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że ostatnia ziemska droga powinna być jak najpiękniejsza.

 

usługi pogrzebowe rembertów

 

usługi pogrzebowe praga

 

Usługi Pogrzebowe MEMORIAL Rembertów, Praga Południe, Grochów i okolice:

 

 • realizacja formalności urzędowych: USC, ZUS/KRUS, MSWiA
 • organizacja pogrzebów na cmentarzach parafialnych i komunalnych
 • własna chłodnia
 • własna kaplica
 • ubiór i kosmetyka pośmiertna
 • kremacje
 • trumny oraz urny
 • wieńce oraz wiązanki kwiatów
 • akcesoria żałobne
 • przewóz Zmarłych - transport krajowy i międzynarodowy
 • nekrologi a także klepsydry
 • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych (nagłośnienie i mikrofony)
 • organizacja styp
 • wynajem środków transportu dla uczestników ceremonii pogrzebowej
 • ekshumacje

 

zakład pogrzebowy warszawa rembertów

praga północ pogrzeby

 

zakłady pogrzebowe praga

 

 

 

Zakłady Pogrzebowe MEMORIAL w Warszawie:

ul. Kobielska 10

( okolice dzielnic: Grochów, Rembertów, Praga )

04-359 Warszawa

tel. (022) 879-73-11

oraz

ul. Grenadierów 36

04-073 Warszawa

tel. (022) 870-68-80

oraz

ul. Wincentego 84

04-073 Warszawa

tel. (022) 870-68-80

oraz

ul. Wilcza 16

00-532 Warszawa

tel. 601 216 212

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma, myślę że większość osób na Grochowie ją zna. tanio i solidnie tak jak się należy. Polecam
  starstarstarstarstar
  Adrian
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Memorial Usługi Pogrzebowe Warszawa Grochów, Rembertów, Praga Południe - Warszawa