Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa Włochy

Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa Włochy - Warszawa
Gold

Ulica: Hynka 4a

Miasto: Warszawa, 02-149

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy warszawa włochy

 

Warszawa Włochy

 

CERBER to rodzinna firma, działająca od lat na warszawskim rynku usług pogrzebowych. Długoletnia praca na rzecz społeczeństwa pozwoliła zgromadzić kapitał bogatego doświadczenia, który doceniają wciąż liczniejsi mieszkańcy województwa mazowieckiego. Firma CERBER specjalizuje się w organizacji ceremonii pogrzebowych - zarówno religijnych, jak i świeckich. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji kremacji i pogrzebów z urną. W trosce o dostępność dla wszystkich, którzy potrzebować mogą naszej pomocy, biuro naszego zakładu pogrzebowego w Warszawie znajduje się w dzielnicy Włochy przy ul. Hynka 4a. Cały czas jesteśmy też obecni na warszawskiej Woli przy ulicy Górczewskiej 14.

W dzielnicy Warszawa-Włochy przy ul. Hynka 4 posiadamy piękną kaplicę do organizacji pożegnań - na terenie parafii św Franciszka z Asyżu. Pełnimy też opiekę administracyjną nad cmentarzem tej parafii. Jest to najmniejszy cmentarz w Warszawie, znajdujący się przy ul. Pawła Lipowczana.

 

usługi pogrzebowe warszawa włochy

 

Posiadamy doświadczenie w organizacji pogrzebów osób znanych, w których uczestniczą duże ilości osób. Na co dzień jednak skupiamy sie na realizacji ceremonii bardziej kameralnych. W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy Zmarły - niezależnie od stanu majątkowego za życia - zasługuje na godny pochówek - a my staramy się pomóc w jego organizacji. Jeśli zgłoszą się Państwo do naszego zakładu pogrzebowego obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Państwu pomóc i jak najpiękniej pożegnać Drogą Państwu Osobę.

Zaangażowanie w wypełnianie naszych obowiązków zawodowych odzwierciedla wysoka jakość naszych usług pogrzebowych. To właśnie dlatego Zakład Pogrzebowy CERBER proszony jest przez różne instytucje o pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych różnych rodzajów i w różnych okolicznościach. W celu ciągłego podnoszenia jakości naszych usług wciąż dokonujemy inwestycji w infrastrukturę oraz tabor samochodowy. Wszystko po to, aby móc służyć naszym Klientom tym, co najlepsze.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego CERBER gwarantują wysoką jakość nie tylko usług, ale także obsługi rodzin. Charakteryzuje ich wysoka kultura osobista, jak również troska o Zmarłych oraz ich rodziny. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych i dajemy możliwość kredytowania kosztu pogrzebu w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz innych zasiłków resortowych. Dla naszych Klientów z Warszawy i okolic funkcjonuje cały czas tzw. mobilne biuro, które pozwala dokonać niezbędnych ustaleń odnośnie pogrzebu w miejscu najbardziej dla Państwa dogodnym.

 

dom pogrzebowy warszawa włochy

 

Warszawska firma pogrzebowa CERBER wielką wagę przykłada do uroczystej oprawy ceremonii pogrzebowej. Dlatego w skład naszego taboru samochodowego wchodzą niezwykle eleganckie karawany - a wśród nich Mercedes E 213 Polaris Pilato i Jaguar XF Grand Aurora Pilato. Posiadamy także karawany w kolorze białym, które także coraz częściej towarzyszą pogrzebom, które organizujemy. Ze względu na bogaty park maszynowy - nasz zakład pogrzebowy w Warszawie ma w swojej ofercie również usługi krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych.

Zawsze staramy się, aby mogli Państwo odczuć troskę o jak najbardziej odpowiedni dobór detali pogrzebowych oraz o drobiazgową realizację założonego celu czyli organizacji ceremonii żałobnych. Dlatego od zgłoszenia o zgonie Zmarłego po sam koniec uroczystości mogą się Państwo do nas zwracać mając pewność, że zależy nam na przygotowaniu pięknego pogrzebu równie bardzo, jak rodzinie Zmarłego. Starania te doceniane są przez licznych Klientów, którzy powierzają naszemu zakładowi pogrzebowemu ostatnie pożegnania swoich drogich Zmarłych. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją, że każda uroczystość pogrzebowa zostanie przeprowadzona dokładnie według Państwa życzeń i pragnień.

 

zakład usług pogrzebowych Cerber

 

usługi pogrzebowe

 

Cerber ul. Hynka 4

 

CERBER Zakład Pogrzebowy Warszawa Włochy to m.in.:

 • organizacja i przeprowadzenie pogrzebów zwykłych i z kremacją
 • kompleksowe dopełnienie formalności urzędowych
 • kredytowanie usług pogrzebowych
 • całodobowa eksportacja zmarłych
 • profesjonalne przygotowanie ciała do pogrzebu
 • opłaty cmentarne
 • eleganckie karawany pogrzebowe Mercedes - w tym Mercedes i Jaguar
 • trumny, urny, relikwiarze
 • klepsydry i nekrologi
 • krzyże i tabliczki
 • wieńce i wiązanki kwiatów
 • duży wybór akcesoriów pogrzebowych
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • transmisja pogrzebu online
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • ekshumacje

 

firma pogrzebowa włochy

 

zakłady pogrzebowe

 

 

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WOLA

ul. Górczewska 14 (wjazd od ul. Płockiej)

01-147 Warszawa

798 012 678

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY - WŁOCHY

ul. Hynka 4a (parafia św. Franciszka z Asyżu)

02-149 Warszawa

501 714 719

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Waryńskiego 27b

05-090 Raszyn

(22) 715 63 24

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W NADARZYNIE

ul. Sienkiewicza 11

05-830 Nadarzyn

(22) 720 61 44

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W TARCZYNIE

ul. Stępkowskiego 6

05-555 Tarczyn

609 852 407

503 029 716

CERBER

ZAKŁAD POGRZEBOWY W RASZYNIE

ul. Cypriana Godebskiego 2

05-090 Raszyn

503 029 716

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Po prostu polecam bo to uczciwa i dobra firma, nie ma się co rozpisywać.
  starstarstarstarstar
  Marcin
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa Włochy - Warszawa