Memorial Zakład Pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Memorial Zakład Pogrzebowy Warszawa Śródmieście - Warszawa
Gold

Ulica: Wilcza 16

Miasto: Warszawa, 00-532

Województwo: Mazowieckie

 

Memorial zakład pogrzebowy warszawa śródmieście

 

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIAL z Warszawy jest firmą, świadczącą od wielu lat kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej stolicy Polski oraz województwa mazowieckiego. Bogate doświadczenie i rzetelna wiedza, ugruntowana poprzez praktykę, jest również gwarancją najwyższej jakości usług pogrzebowych. Firma MEMORIAL posiada kilka biur, w różnych częściach Warszawy, w tym na terenie Śródmieścia przy ulicy Wilczej 16. Jeśli uznają Państwo, że wolą dokonać wszelkich ustaleń w innym miejscu niż nasze biuro – spełnimy Państwa życzenie i spotkamy się w miejscu, które uznają Państwo za dogodne.

 

usługi pogrzebowe warszawa śródmieście

 

o firmie pogrzebowej

 

Naszą pracę traktujemy jako misję, dlatego czynimy wszystko, aby oferta naszego zakładu była możliwie najbardziej szeroka, a także przystępna pod względem cenowym. Wspieramy rodziny i bliskich Zmarłego w trudnych chwilach. Jesteśmy gotowi całą dobę, aby Państwu pomóc - pod numerem telefonu 601 216 212 .

Gwarancją profesjonalizmu usług pogrzebowych są nasi pracownicy - pełni empatii oraz taktu. Angażują się oni całym sercem w organizację i realizację każdej ceremonii żałobnej. Dlatego każdy Klient, który powierza Zakładowi Pogrzebowemu MEMORIAL przygotowanie uroczystości żałobnych Bliskiego Zmarłego może być pewien, że zostanie uważnie wysłuchany, a także uzyska niezbędną pomoc i wsparcie. Na każdym etapie obiecujemy Państwu pełną przejrzystość: słuchamy Państwa oczekiwań i dopasowujemy do nich nasze możliwości działania. Staramy się spełnić każde Państwa życzenie, aby każda ceremonia pogrzebowa była piękna w swojej niepowtarzalności. Wiemy, jak jest to ważne - tak, jak było ważne za życia Osoby Zmarłej. Chcemy bowiem, aby pogrzeb stanowił niejako ukoronowanie życia i był rodzajem podziękowania za obecność danej osoby wśród nas.

 

kwiaty na pogrzeb warszawa sródmieście

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIAL, dobrze znany mieszkańcom Warszawskiego Śródmieścia, podejmuje się organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów: wyznaniowych i świeckich, z udziałem Mistrza Ceremonii, pochówków tradycyjnych i pogrzebów z kremacją. Doskonale rozumiemy, jak wielkim obciążeniem w trudnych chwilach poprzedzających pogrzeb jest konieczność uporania się ze sprawami urzędowymi. Bierzemy ten obowiązek na siebie. Nasza znajomość procedur i przepisów daje Państwu pewność, że wszystkie formalności zostaną przeprowadzone szybko i sprawnie. Oferujemy Państwu bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku z ZUS, KRUS, WBE oraz MSWiA. Wszystkie procedury staramy się przeprowadzać sprawnie - tak, aby nie angażowały zbytnio nikogo, a zwłaszcza Rodziny Zmarłego.

Dbamy o wszystkie detale dotyczące pogrzebu. Doradzamy w wyborze trumien i urn; krzyży, tabliczek na krzyże i na urny; odzieży żałobnej oraz wszelkich akcesoriów pogrzebowych. Dbamy o piękną oprawę uroczystości pogrzebowych: od nagłośnienia do muzyki wykonywanej w hołdzie Osoby Zmarłej.

Firma realizuje usługi przewozu Zmarłych na terenie całej Polski oraz za granicą. W ramach tej usługi Klienci mogą liczyć także na załatwienie wszelkich formalności urzędowych, kwestii ubezpieczeniowych oraz dopełnienie czynności administracyjnych, nieodłącznie związanych ze sprowadzeniem Osób Zmarłych do kraju. W przypadku każdego zlecenia na przewóz Osób Zmarłych czynimy wszelkie starania, żeby całościowy koszt takiej usługi był możliwie jak najniższy. W celu ustalenia szczegółów oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości prosimy o indywidualny kontakt.

 

zakład usług pogrzebowych warszawa śródmieście

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy MEMORIAL Warszawa Śródmieście oferuje m.in. następujące usługi:

 

 • przygotowanie i realizacja pogrzebów na wszystkich cmentarzach w Warszawie i okolicach stolicy
 • rezerwacja terminu pogrzebu na cmentarzu (po wcześniejszym uzgodnieniu z Rodziną)
 • uiszczanie opłat w imieniu Rodziny – cmentarze komunalne, parafialne
 • pokrywanie kosztów pogrzebów w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA, WBE
 • usługa mobilnego biura
 • przygotowanie Zmarłego do pogrzebu
 • kremacja
 • całodobowa eksportacja
 • transport zmarłych krajowy i zagraniczny
 • trumny, urny i inne akcesoria pogrzebowe
 • kompozycje kwiatowe na pogrzeb
 • nekrologi i klepsydry

 

tradycja i styl usług pogrzebowych

 

zakład usług pogrzebowych

 

memorial piotr królak dom pogrzebowy warszawa

 

Zakłady Pogrzebowe Memorial - Piotr Królak

ul. Wilcza 16

00-532 Warszawa

tel. 601 216 212

&

ul. Grenadierów 36

04-073 Warszawa

tel. (022) 870-68-80

&

ul. Kobielska 10

04-359 Warszawa

tel. (022) 879-73-11

&

ul. Wincentego 84

04-073 Warszawa

tel. (022) 870-68-80

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Memorial Zakład Pogrzebowy Warszawa Śródmieście - Warszawa