LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Madar Usługi Pogrzebowe

Madar Usługi Pogrzebowe - Warszawa
Gold

Ulica: Św. Wincentego 18

Miasto: Warszawa, 03-505

Województwo: Mazowieckie

Madar Usługi Pogrzebowe - Warszawa Św. Wincentego 18, Warszawa madar-uslugi-pogrzebowe.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 678 52 85   602 63 56 57

zakład pogrzebowy Warszawa

pogrzeby w warszawie

Zakład Pogrzebowy MADAR to doświadczona firma, działająca w branży pogrzebowej od 1991 roku. Dzięki tak długiemu okresowi działalności możemy zapewnić Państwa, że nasze doświadczenie jest gwarantem najwyższej jakości każdego z naszych działań. Siedziba Zakładu Pogrzebowego MADAR mieści się przy ul. Św. Wincentego 18 w Warszawie. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych, skierowanych do osób prywatnych oraz instytucji państwowych i samorządowych. Misję tę traktujemy zawsze z ogromnym zaangażowaniem, a w jej realizację wkładamy całe serce. Dotyczy to zarówno pracowników, jak i właścicieli firmy.

W naszej wizji zawsze pragnęliśmy być takim zakładem pogrzebowym, którego usługi pogrzebowe w Warszawie uważane by były za sprawdzone. Jak dotąd, udawało się nam realizować ustalone cele. W ramach naszej działalności przygotowujemy ceremonie pogrzebowe wyznaniowe a także świeckie. Kierując się wolą Zmarłego oraz jego Rodziny organizujemy pogrzeby zarówno tradycyjne, jak i te, które poprzedza kremacja. Choć nasze biuro znajduje się w Warszawie, jednak obszar naszego działania to nie tylko Warszawa, ale również cała Polska.

pogrzeby Bródno

Nasi doświadczeni pracownicy, których charakteryzuje długoletnie doświadczenie i wysoka kultura osobista, to najlepsza wizytówka naszego Zakładu Pogrzebowego MADAR Warszawa. Pogrzeb to nie tylko usługa, ale przede wszystkim bardzo ludzkie towarzyszenie Rodzinie w żałobie. Dlatego też każda rodzina, która zleca nam przygotowanie pogrzebu swojego Bliskiego, ma zagwarantowaną najwyższą jakość usług oraz wsparcie i potrzebną pomoc. W czasie rozmowy staramy się poznać oczekiwania rodziny Zmarłego tak, aby kolejne działania były ich realizacją. Wychodzimy naprzeciw możliwym trudnościom, dlatego z myślą o Państwa komforcie dajemy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia w ramach zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA. Jeśli Klient sobie tego życzy - jesteśmy w stanie dopełnić wszystkich formalności w miejscu przez niego wybranym, w tym także w jego domu.

Zakład Pogrzebowy MADAR z Targówka/Bródna pozostaje do dyspozycji

przez 24 godziny na dobę

pod numerami: (022) 678 – 52 – 85 oraz 602 63 56 57

Usługi pogrzebowe w Warszawie byłyby niekompletne bez transportu Zmarłych. W celu świadczenia tej usługi posiadamy specjalistyczne samochody, dostosowane do przewozu Zmarłych na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami. Jeśli jest taka potrzeba zapewniamy również transport dla uczestników pogrzebu autokarem bądź busem: 9 i 15 osobowym.

Zakład Pogrzebowy MADAR Warszawa posiada własną chłodnię z nowoczesnym zapleczem. Dysponujemy również kameralną salą przedpogrzebową, w której w spokoju pożegnają Państwo Osobę Zmarłą. Oferta nasza zawiera także bogaty wybór trumn, urn, tabliczek nagrobnych, krzyży i relikwiarzy. Pomagamy w stworzeniu treści nekrologów oraz klepsydr, a potem umieszczamy je w wybranych lokalizacjach. Współpracując z doświadczonymi florystami - przygotowujemy piękne kompozycje kwiatowe, które powstają z kwiatów żywych oraz sztucznych, a uzupełnione są jedwabnymi szarfami.

W dbałości o piękno ceremonii żałobnej troszczymy się o zapewnienie pełnej oprawy muzycznej. Niezależnie czy opiera się ona o sekcję wokalną czy instrumentalną oraz czy dotyczy mszy czy jedynie ceremonii pogrzebowej - dajemy gwarancję, że będzie ona spełniać Państwa oczekiwania. Tę gwarancję dają nam zawodowi muzycy - instrumentaliści, doświadczeni w grze na skrzypcach, trąbce i wiolonczeli, jak również solistka Opery Warszawskiej.

usługi pogrzebowe bródno

zakłady pogrzebowe w warszawie

MADAR Warszawa oferuje następujące usługi pogrzebowe:

 • trumny, urny i relikwiarze
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • transport Zmarłych na terenie Europy i świata
 • kremacja
 • własna chłodnia oraz własna sala pożegnań
 • ekshumacja
 • zasiłek pogrzebowy (ZUS) oraz zasiłki resortowe
 • dopełnianie formalności urzędowych
 • tworzenie i dystrybucja nekrologów i klepsydr

Zapewniamy także:

 • oprawę muzyczną ceremonii
 • oprawę multimedialną (foto, video)
 • usługi kamieniarskie
 • florystyka żałobna
 • autokary i mikrobusy do przewozu Gości
 • pomoc w organizacji styp

zakład pogrzebowy targówek

warszawa usługi pogrzebowe

MADAR

Usługi Pogrzebowe w Warszawie (na Bródnie oraz Targówku)

ul. Wincentego 18

03-505 WARSZAWA


Telefony całodobowe:

(022) 678 – 52 – 85

fax. (022) 677 – 79 – 26

kom. 602 63 56 57

Rekomendacje

 • cudzyslow W tych trudnych dniach, to wielkie szczęście znaleźć pomoc w tak empatycznej, a przy tym profesjonalnej obsłudze, prócz tego, trzeba podkreślić konkurencyjność oferty. Dziękuję z całego serca.
  starstarstarstarstar
  Elzbieta Radzik
  cudzyslow Firma konkurencyjna i pełen profesjonalizm,bardzo miły szef.Pozdrawiam i gorąco polecam.

  Ocena: brak

  Weronika
 • cudzyslow Polecam ten zakład bardzo uczciwa i profesjonalna obsługa.

  Ocena: brak

  Iwona Kaczynska
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Madar Usługi Pogrzebowe - Warszawa