Łukawski Zakład Pogrzebowy

Łukawski Zakład Pogrzebowy - Tychy
Gold

Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 14

Miasto: Tychy, 43-100

Województwo: Śląskie

Łukawski Zakład Pogrzebowy - Tychy Kardynała Wyszyńskiego 14, Tychy zakladpogrzebowylukawski.tychy.pl Ocena:starstarstarstarstar (032) 227-31-79

 

zakład pogrzebowy tychy

 

 

Centrum Pogrzebowe ŁUKAWSKI organizuje pogrzeby od 1991 roku i jest pierwszym prywatnym przedsiebiorstwem, który powstał w Tychach. Misją tej rodzinnej firmy funeralnej jest kompleksowa pomoc, doradztwo i towarzyszenie Państwu w chwilach po śmierci Bliskich Osób. Mamy własną nowoczesną infrastrukturę funeralną. Dysponujemy też odpowiednimi środkami do prowadzenia w pełni profesjonalnych usług o najwyższych standardach, uznanych w branży pogrzebowej.

 

tychy pogrzeby

 

Celem naszych działań jest, aby ostatnie chwile każdego z nas były godne, pełne powagi i skupienia. Wszelkie starania, które podejmujemy, aby ostatnie pożegnanie z Bliskimi Zmarłymi pozostało w nas na zawsze, obejmują wszystkie możliwe wymiary organizacji ceremonii pogrzebowych. Wiemy, że pamięć o tych chwilach trwa w Rodzinie i Przyjaciołach Osoby Zmarłej na długo, dlatego dbamy, aby były one jak najbardziej dostojne i piękne.

Dajemy Państwu gwarancję najwyższego poziomu usług. Jesteśmy cenionym i obdarzonym zaufaniem zakładem pogrzebowym, wspierającym Państwa od lat naszym doświadczeniem w trudnych chwilach. Dziękujemy Państwu za zaufanie.

Dom Pogrzebowy ŁUKAWSKI posiada olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu ceremonii tradycyjnych i kremacji. Organizujemy pogrzeby o charakterze wyznaniowym, jak również uroczystości świeckie. Niezależnie od rodzaju uroczystości pogrzebowych - troszczymy się o ich każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół, który uzgadniamy z Rodziną Zmarłego. W naszym zakładzie pogrzebowym możemy Państwu doradzić w wyborze trumny, urny oraz innych akcesoriów - tak, aby połączyć wysoką jakość i niewygórowaną cenę.

 

zakład pogrzebowy w Tychach

 

Z powodzeniem świadczymy również usługę międzynarodowego transportu zwłok. Jest ona szczególnie ważna obecnie - w czasach, w których tak nasilone jest zjawisko emigracji, co niejednokrotnie wiąże się z utratą życia za granicą w wyniku wypadków losowych. Zakład pogrzebowy dba o sprawne przewiezienie ciała Zmarłego - zawsze w odpowiednich warunkach. Troszczymy się też o dopełnienie w imieniu Rodziny wszelkich niezbędnych formalności na granicach i w ambasadach. Zaangażowanie naszych doświadczonych pracowników, posługujących się biegle obcymi językami, jest gwarancją wysokiej jakości usługi transportu Zmarłych oraz spełnienia wszystkich norm wymaganych przepisami międzynarodowymi w trakcie świadczenia tej usługi.

Dom Pogrzebowy posiada eleganckie karawany renomowanej włoskiej firmy Pilato, dzięki czemu każda ceremonia przepełniona jest godnością i dostojeństwem. Wiemy bowiem, że także karawan przyczynia się do uświetnienia uroczystości żałobnych. Zapewniamy, że nasze karawany towarzyszą ceremoniom żałobnym niezależnie od różnych czynników, chociażby zamożności Rodziny Zmarłego. Uważamy, że zarówno w godności, jak i wobec śmierci wszyscy jesteśmy równi.

 

usługi pogrzebowe tychy

 

Usługi Pogrzebowe świadczymy dbając drobiazgowo o wszelkie formalności związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego w ZUS, KRUS i MSWiA. Płatności rozliczamy bezgotówkowo, a różnicę wypłacamy uprawnionym osobom jeszcze przed pogrzebem. Centrum Pogrzebowe w Tychach jako jedyna firma pogrzebowa w okolicy przewidziała specjalne zniżki dla emerytów oraz dla Klientów, którzy proszą nas o zorganizowanie kolejnej już ceremonii żałobnej.

Jeśli Państwo uznają to za stosowne, także po pogrzebie troszczymy się o Państwa Bliskich. W tym celu świadczymy usługi cmentarne i opieki nad grobami. Jeśli takie jest życzenie Klienta, zwłaszcza mieszkającego w dużej odległości od cmentarza na którym spoczywają jego Bliscy - dokumentujemy wykonaną przez nas usługę za pomocą zdjęć i przesyłamy je w formie elektronicznej do wglądu.

 

 

usługi pogrzebowe

 

CENTRUM POGRZEBOWE ŁUKAWSKI to całodobowa pomoc i wszechstronne usługi pogrzebowe w Tychach i okolicach:

 • profesjonalna i kompleksowa organizacja oraz obsługa pogrzebów wyznaniowych i świeckich
 • szeroki asortyment trumien i urn
 • kredytujemy usługi w oparciu o zasiłek pogrzebowy ZUS, KRUS, MSWiA - różnicę wypłacamy przed uroczystościami pogrzebowymi
 • kwiaty: wiązanki oraz wieńce
 • autobus do obsługi pogrzebu
 • międzynarodowe i krajowe przewozy Zmarłych
 • eleganckie karawany marki Mercedes
 • oprawa muzyczna: orkiestra lub muzyk grający na trąbce
 • własna chłodnia
 • kremacje
 • opieka nad grobami
 • klepsydry oraz nekrologi
 • stypy

 

zakłady pogrzebowe

 

 

dom pogrzebowy

 

 

Centrum Pogrzebowe ŁUKAWSKI JACEK

ul. Kardynała Wyszyńskiego 14

46-100 Tychy

Telefony Całodobowe :

(032) 227-31-79 lub 602 245 813

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Ceremonia tańsza niż u konkurencji w Tychach z identyczną trumną, od tego samego producenta. Dziekuje za pomoc i polecam
  starstarstarstarstar
  Katarzyna P.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Łukawski Zakład Pogrzebowy - Tychy