TUTAK Zakład Pogrzebowy Pszczyna

TUTAK Zakład Pogrzebowy Pszczyna - Pszczyna
Gold

Ulica: Bielska 6A

Miasto: Pszczyna, 43-200

Województwo: Śląskie

TUTAK Zakład Pogrzebowy Pszczyna - Pszczyna Bielska 6A, Pszczyna pogrzeby-pszczyna.pl Ocena:starstarstarstarstar 32 211 81 18   507 556 535


zakłady pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy TUTAK z Pszczyny jest firmą rodzinną, która działa od 1997 roku, niosąc mieszkańcom Pszczyny i województwa śląskiego kompleksową pomoc w trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Zapewniamy, że usługi pogrzebowe, które świadczymy czerpiąc z doświadczenia oraz bogatej wiedzy wszystkich pracowników, zawsze charakteryzuje najwyższy poziom.

pszczyna pogrzeby

 

Oczekujemy na Państwa w naszych biurach. Jedno z nich mieści się w Pszczynie przy ul. Bielskiej 6A, drugie w miejscowości Wola przy ul. Kopalnianej 3, trzecie zaś w miejscowości Kobiór przy ul. Rodzinnej. Nie ograniczamy jednak naszej działalności do biur stacjonarnych, ale jesteśmy gotowi w każdej chwili pojawić się w miejscu wyznaczonym przez Klienta, aby w takich właśnie - przyjaznych - okolicznościach ustalić niezbędne szczegóły.

Wśród uroczystości organizowanych są pogrzeby tradycyjne oraz ceremonie, które poprzedza kremacja. Przygotowujemy ceremonie o charakterze religijnym i świeckim. Decydują o tym zawsze nasi Klienci, a my staramy się spełnić ich życzenia oraz oczekiwania. Istniejemy po to, aby służyć Państwu nie tylko kompetentną radą, ale też ludzką pomocą. Wychodząc naprzeciw różnym sytuacjom losowym, obawom oraz wątpliwościom zapewniamy Państwu bezpłatne konsultacje oraz sporządzenie wstępnego kosztorysu uroczystości pogrzebowych.

Najczęściej organizujemy pogrzeby w miejscowościach Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Kobiór, Ćwiklice, Miedźna Góra, Grzawa, Miedźna, Góra, Wola, Jankowice, Łąka, Piasek, Radostowice i okolicach.

 

 

zakład pogrzebowy Pszczyna

 

Każde działanie Zakładu Pogrzebowego TUTAK cechuje szacunek, powaga oraz staranie, aby wszystkie usługi pogrzebowe były świadczone w sposób perfekcyjny. Czynimy wszystko, aby mogli Państwo realnie odczuwać nasze wsparcie. W naszej ofercie znajdą także Państwo duży wybór trumien, trumienek, urn, kwiatów, odzieży dla Zmarłych oraz żałobników a także wiele innych akcesoriów pogrzebowych.

Formalności pogrzebowe, których trzeba dopełnić w związku ze śmiercią Bliskiej Osoby, wielokrotnie zdają się przerastać siły pogrążonej w smutku Rodziny. Wiedząc o tym - zajmuje się nimi specjalnie oddelegowany pracownik zakładu. Pomagamy uzyskać zasiłek pogrzebowy z odpowiedniej instytucji (ZUS, KRUS, MSWiA), a ewentualną różnicę powstałą po ostatecznym skomponowaniu kosztów ceremonii wypłacamy jeszcze przed pogrzebem.

Kompleksowość usług pogrzebowych oferowanych przez Dom Pogrzebowy TUTAK obejmuje także usługi transportu Zmarłych, realizowane w Polsce oraz za granicą. Posiadając wyspecjalizowane karawany najlepszych światowych producentów jesteśmy w stanie w sprawny sposób dokonać przewozu ciała lub prochów zarówno na krótkie, jak i na długie odległości.

 

usługi pogrzebowe w pszczynie

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Usług Pogrzebowych TUTAK posiada w swojej ofercie m.in.:

 • całodobowa eksportacja Zmarłych do chłodni
 • formalności pogrzebowe (USC, ZUS, KRUS, MSWiA)
 • pogrzeby tradycyjne i kremacje
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • transport gości żałobnych
 • trumny, trumienki, urny - duży wybór
 • akcesoria żałobne (w tym ubrania)
 • wieńce oraz wszelkie inne kompozycje florystyczne
 • profesjonalna oprawa muzyczna
 • usługi kamieniarskie
 • ekshumacje na terenie całego kraju

 

firma pogrzebowa

 

dom pogrzebowy

 

 

pszczyńskie usługi pogrzebowe

 


Zakład Pogrzebowy TUTAK

ul. Bielska 6A

43-200 Pszczyna


Filie:

43-225 Wola

ul. Kopalniana 3

&

43-210 Kobiór

ul. Rodzinna

tel. (32) 211 81 18

kom. 507 556 535

e-mail: biuro@pogrzeby-pszczyna.pl

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Pracownicy nie przygotowani do ceremonii podczas pochówku jeden pracownik dzwonił do drugiego bo nie umiał urny wyciągnąć oraz przy przemowie zaczął się jąkać i pozmieniał zadania co rodzina napisała to jest chańba że są w tej sytuacj... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Krystyna Bujno
  cudzyslow Było taniej niż u konkurencji, nie chcieliśmy płacić za niewiadomo co abyło godnie i odpowiednia oprawa, polecamy
  starstarstarstarstar
  Jarek z rodziną
 • cudzyslow NA prawdę tanie usługi, można się dogadać z właścicielem i negocjować cenę, polecam
  starstarstarstarstar
  DAriusz
  cudzyslow Chcemy wyrazić wdzięczność, pogrzeb był taki jak Pan obiecał, pomimo tych okoliczności - dziekuję razem z rodzina.
  starstarstarstarstar
  Krystyna S.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
TUTAK Zakład Pogrzebowy Pszczyna - Pszczyna