Zakład Pogrzebowy Walczak

Zakład Pogrzebowy Walczak - Katowice
Gold

Ulica: Dębowa 24A

Miasto: Katowice, 40-103

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Walczak - Katowice Dębowa 24A, Katowice walczakpogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 504 087 200   32 254 46 45

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych. Nasza starannie wyselekcjonowana oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa śląskiego, jednak jesteśmy gotowi, aby pospieszyć Państwu z pomocą w przygotowaniu pogrzebu także w innych częściach Polski.

katowice

Biuro firmy WALCZAK zlokalizowane jest w Katowicach przy ul. Dębowej 24A na terenie dzielnicy Dąb. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę względem mieszkańców potrzebujących wsparcia w chwilach po śmierci Osoby Bliskiej. Dom pogrzebowy WALCZAK gwarantuje rodzinom połączenie niskiego kosztu pogrzebu z elegancką i godną posługą. Od wielu lat praktykujemy i rozwijamy kulturę pogrzebu w Katowicach.
 

zakład pogrzebowy Walczak

 

Nasza firma wyspecjalizowała się w organizacji uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów oraz obrządków. Zapewniamy, że jakiegokolwiek dokonają Państwo wyboru - innymi słowy: czy będzie to ceremonia tradycyjna czy z kremacją, wyznaniowa czy świecka -  uczynimy wszystko, aby była ona piękna i zgodna z wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny.

Przez całą dobę pod numerami 504 087 200 oraz 32 254 46 45 jesteśmy gotowi, aby wykonać eksportacje ciał Zmarłych oraz aby przyjmować zlecenia na wszystkie usługi pogrzebowe, jakie są potrzebne. Oferujemy także naszą pomoc w uporaniu się ze sprawami urzędowymi, o których dopełnienie należy się postarać w trakcie przygotowania do pogrzebu. Do takich procedur należą m.in. uzyskanie aktu zgonu a także wypłaty zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. W razie potrzeby dajemy też możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu, kredytując go w ramach zasiłku ze wspomnianych instytucji. Płatność za wykonane usługi pogrzebowe może się dokonać gotówką lub przelewem bankowym.

 

usługi pogrzebowe katowice

 

W trosce o naszych Klientów wprowadziliśmy również usługę mobilnego biura. Dzięki niej mogą Państwo bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem przedstawiciela zakładu pogrzebowego WALCZAK, który się z Państwem spotka w najbardziej dogodnym miejscu - uzgodnić wszystkie szczegóły usług pogrzebowych oraz uroczystości.

Piękno ceremonii żałobnej składa się z wielu detali, które - połączone razem - tworzą jedną całość. Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników dokonają Państwo wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Mogą też Państwo nabyć u nas odzież żałobną, a także inne potrzebne akcesoria pogrzebowe. Doświadczeni floryści zadbają o skomponowanie pięknej wiązanki kwiatowej bądź wieńca. Mogą nam Państwo pozostawić troskę o oprawę muzyczną i fotograficzną: zapewniamy, że zajmiemy się tym z całą pieczołowitością.

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy w Katowicach to także usługi transportu Zmarłych - zarówno w wymiarze lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Usługa przewozu ciała Zmarłego jest przez nas traktowana kompleksowo - tzn. nie tylko realizujemy usługę, ale także dopełniamy wszystkich wymaganych procedur biurokratycznych oraz technicznych.

 

pogrzeby katowice


zakład usług pogrzebowych

 

Firma WALCZAK to całodobowe usługi pogrzebowe w Katowicach i okolicach:

 

 • ceremonie pogrzebowe wszystkich rodzajów (wyznaniowe i świeckie)
 • formalności pogrzebowe (także w domu Klienta - tzw. mobilne biuro)
 • kremacje
 • całodobowe eksportacje
 • trumny i urny
 • akcesoria pogrzebowe w niskich cenach
 • wieńce, wiązanki kwiatowe, palmy żałobne
 • ubrania dla Zmarłych oraz żałobników
 • kaplica pożegnalna
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych

 

pogrzeby w katowicach

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy WALCZAK

40-107 Katowice

ul. Dębowa 24A

Telefony całodobowe:

504 087 200 lub 32 254 46 45

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Solidna firma pogrzebowa na katowickim Dąbiu, korzystałam niestety juz 2 raz, przy okazji pogrzebu naszej mamusi. Bardzo pomocne panie w biurze, dziekuje
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Walczak - Katowice