Zakład Pogrzebowy Górecka Lędziny

Zakład Pogrzebowy Górecka Lędziny - Lędziny
Silver

Ulica: Hołdunowska 22

Miasto: Lędziny, 43-143

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Górecka Lędziny - Lędziny Hołdunowska 22, Lędziny firmagorecka.pl Ocena:brak 32 221 00 21   606 351 760

zakład pogrzebowy lędziny

 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA to rodzinna firma, działająca na polskim rynku od roku 1985. Przez ponad 35 lat nieprzerwanej działalności świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, w których dobro i troska o mieszkańców Lędzin są wartością najwyższą. Trudności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej Najbliższych i z formalnościami urzędowymi niejednokrotnie mogą przytłaczać. Dlatego nasza firma służy pomocą także w tej kwestii. Jesteśmy po to, by w tym wystarczająco trudnym czasie w Państwa życiu nic nie przysparzało dodatkowych zmartwień.

 

zakład pogrzebowy

 

W Lędzinach biuro firmy pogrzebowej zlokalizowane jest przy ul. Hołdunowskiej 22. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w biurze codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 oraz w soboty między godziną 8 a 13. W niedziele natomiast jesteśmy pod całodobowymi numerami telefonów tel. 32 221 00 21 oraz 606 351 760. Usługi pogrzebowe organizujemy w szczególności w Lędzinach i na Górnym Śląsku. Oprócz domu pogrzebowego w Lędzinach posiadamy również zakład pogrzebowy w Imielinie oraz dwa domy pogrzebowe w Mysłowicach. Dysponujemy własnymi chłodniami, eleganckimi karawanami oraz kaplicą.

 

zakład pogrzebowy w lędzinach

 

Pracownicy firmy pogrzebowej to osoby, które zawsze są gotowe, aby stanowić dla Państwa wsparcie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, osoby empatyczne, wsłuchujące się w potrzeby Klientów. Staramy się uczynić wszystko, aby uroczystość pogrzebowa Waszych najbliższych była dopasowana do oczekiwań oraz piękna w swojej istocie.

Prowadzimy sprzedaż urn i trumien, które mogą Państwo obejrzeć na miejscu w naszych biurach. Ta możliwość dokonania wyboru, fachowe doradztwo oraz szeroki wachlarz oferowanych usług to nasze największe atuty. Oferujemy również kompleksową oprawę muzyczną, wykonywaną na takich instrumentach, jak trąbka, skrzypce czy orkiestra, a także przygotowujemy oprawę fotograficzną. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w spełnieniu każdego, nawet najbardziej nietypowego życzenia czy oczekiwania.

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA już w 1989 roku do swojej oferty dołączył usługę międzynarodowego transportu zwłok z całej Europy. Dzięki współpracy z konsulatami i ambasadami oraz zaprzyjaźnionymi firmami ciągle poszerza zakres usług transportowych. Tabor pojazdów znajdujących się w naszej ofercie to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jako jedna z pierwszych w Polsce firm zaczęliśmy świadczyć usługi kremacyjne, współpracując w 1994 roku z krematorium w Ostravie. Obecnie tę coraz bardziej popularną formę pochówku możemy realizować dzięki współpracy z coraz liczniejszymi krematoriami w Polsce, a dokładniej zlokalizowanymi w Rudzie Śląskiej, Żorach, Katowicach, Dąbrowie Górniczej czy Bytomiu.

 

usługi pogrzebowe Lędziny

 

W trakcie naszej wieloletniej działalności zawsze staramy się stawiać dobro Klientów na pierwszym miejscu. Najważniejsze jest dla nas przygotowanie godnego ostatniego pożegnania - z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, element uroczystości pogrzebowej. Dlatego staramy się udoskonalać wciąż swoją ofertę i poszerzać zakres pełnionych usług, a najlepszą rekomendacją naszej pracy jest zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci. Najczęściej organizujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach w takich miejscowościach, jak Ledziny, Bieruń, Bojszowy, Wola, Międzyrzecze i w okolicach.

Osoby, które składają w nasze ręce organizację pogrzebu, otrzymują bezpłatnie: nekrologi, podziękowania, obrazki pamiątkowe, krzyż, tabliczka i różaniec. W każdej kwestii staramy się działać tak, aby uczynić ostatnie pożegnanie prawdziwie godnym i pięknym.

 

firma pogrzebowa górecka

 

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA – Lędziny, Bieruń, Bojszowy, Wola, Międzyrzecze i okolice – to całodobowe eksportacje, porady oraz następujące usługi pogrzebowe:

 • eksportacje - całą dobę
 • formalności urzędowe
 • transport krajowy
 • transport międzynarodowy
 • chłodnie
 • kaplica
 • kremacje
 • ekshumacje
 • sprzedaż trumien i urn
 • sprzedaż wieńców, wiązanek i palm
 • fotografia funeralna
 • oprawa muzyczna
 • rozliczenia bezgotówkowe
 • autokar lub bus

 

zakłady pogrzebowe Gabriela Górecka Lędziny

 

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA

ul. Hołdunowska 22

43-143 LĘDZINY

tel. 32 221 00 21 oraz kom. 606 351 760

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Górecka Lędziny - Lędziny