Zakład pogrzebowy Oświęcim Gloria Jaromin Maciej

Zakład pogrzebowy Oświęcim Gloria Jaromin Maciej - Oświęcim
Silver

Ulica: Jarosława Dąbrowskiego 28

Miasto: Oświęcim, 32-600

Województwo: Małopolskie

Zakład pogrzebowy Oświęcim Gloria Jaromin Maciej - Oświęcim Jarosława Dąbrowskiego 28, Oświęcim oswiecim.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 608 575 781   33 842 46 11

 

zakład pogrzebowy oświęcim

 

 

Zakład Pogrzebowy GLORIA to firma rodzinna, która powstała już w 1905 roku, aby świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa małopolskiego. Przez wszystkie te lata staramy się być ważnym punktem odniesienia i prawdziwym wsparciem dla wszystkich, którzy zechcą nam zaufać w trudnym momencie straty Kochanej Osoby.

 

pogrzeby w oświęcimiu

 

zakład pogrzebowy

 

Misją firmy GLORIA jest towarzyszenie Państwu w organizacji pogrzebów różnych rodzajów - poprzez zaangażowanie, kompetencje i dyskrecję, z którą odnosimy się do wszystkich proszących nas o pomoc w chwilach żałoby.

Posiadamy biuro w Oświęcimiu przy ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 28. Tam zawsze spotkają Państwo życzliwych pracowników, dzięki którym przygotowanie uroczystości pogrzebowych przebiegnie sprawnie, z uwzględnieniem Państwa życzeń i sugestii oraz w atmosferze empatii.

 

dom pogrzebowy oświęcim

 

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. Zapewniamy też najwyższą jakość usług pogrzebowych oraz elastyczność w dostosowaniu się do zróżnicowanych potrzeb Klientów. To wszystko sprawia, że liczni Klienci od lat obdarzają nas zaufaniem i wybierają Zakład Pogrzebowy GLORIA do obsługi ceremonii żałobnych ich Bliskich w Oświęcimiu i okolicach.

Nasz profesjonalizm przejawia się nie tylko w sprawnej organizacji pogrzebów, ale i w staraniu, aby wspomóc Państwa w sprawach urzędowych. Choć jest to dla nas nie tyle formalność, co raczej okazja, aby realnie okazać nasze zainteresowanie i troskę. Podobnie, jak umożliwienie bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu - co znacznie, zwłaszcza od strony Klienta, upraszcza procedury.

 

transport zwłok Oświęcim

 

Zakład Pogrzebowy GLORIA dysponuje karawanami, dostosowanymi nie tylko do przewozu Zmarłych w czasie samych uroczystości żałobnych, ale także przeznaczonymi do świadczenia usług transportu Zmarłych na terenie całej Polski.

Zapewniamy profesjonalną oprawę uroczystości żałobnych: zarówno oprawę muzyczną, jak i florystyczną. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i prośby, starając się zawsze tak zorganizować ceremonię ostatniego pożegnania, aby odpowiadała oczekiwaniom naszych Klientów.

Zakład Pogrzebowy GLORIA Oświęcim pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę, cały rok. W ten sposób jesteśmy zawsze wierni naszej misji pomagania osobom przeżywającym bolesne chwile po śmierci Najbliższej Osoby. Czynimy to nie tylko z zawodowego obowiązku, ale z ludzkiego pragnienia bycia blisko Osób, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w najbardziej delikatnych momentach ich życia.

 

usługi pogrzebowe w oświęcimiu

 

 

usługi pogrzebowe

 


Zakład pogrzebowy GLORIA Maciej Jaromin w Oświęcimiu oferuje nastepującą pomoc:

 • całodobowe przewozy zmarłych z domów i szpitali
 • uroczystości pogrzebowe z trumną i z urną
 • pogrzeby wyznaniowe i świeckie z mistrzem ceremonii pogrzebowej
 • wsparcie w formalnościach pogrzebowych
 • kremacje
 • chłodnia
 • sala pożegnań
 • trumny, urny, krzyże, tabliczki oraz inne akcesoria pogrzebowe
 • krajowy transport zmarłych
 • sprowadzenie zwłok z zagranicy
 • prace cmentarne i budowa grobowców
 • oprawa muzyczna
 • nekrologi i klepsydry
 • kwiaty na pogrzeb

 

zakłady pogrzebowe w Oświęcimiu

Zakład Pogrzebowy GLORIA

Maciej Jaromin


ul. Jarosława Dąbrowskiego 28

32-600 Oświęcim


telefony całodobowe:

608 57 57 81 oraz 33 842 46 11

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Witam, firma raczej mała, na pewno tańsza niż konkurencja, wielki plus za to że dobierają rozwiązanie pod oczekiwania rodzin.
  starstarstarstarstar
  Aneta D.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Oświęcim Gloria Jaromin Maciej - Oświęcim