KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice

KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice
Gold

Ulica: Szpitalna 2

Miasto: Świętochłowice, 41-600

Województwo: Śląskie

KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice Szpitalna 2, Świętochłowice kocel.pl Ocena:brak 601 447 504

dom pogrzebowy

 

 

Zakład Pogrzebowy KOCEL to firma działająca od wielu lat w branży pogrzebowej, znana dobrze mieszkańcom Śląska. Jednym z jej priorytetów jest dostępność, dlatego biura zakładu znajdują się w dwóch lokalizacjach. Jedna to Świętochłowice przy ul. Szpitalnej 2, a druga w Chorzowie przy ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 11/1.

Zakład usług pogrzebowych od lat pielęgnuje najlepsze śląskie tradycje - a jest to możliwe dzięki głębokiej znajomości specyfiki życia, pracy oraz zwyczajów panujących w tym regionie kraju. Tę właśnie specyfikę podkreślamy dbając o przygotowanie w sposób kompleksowy oraz piękny uroczystości pogrzebowych.

 

zakład pogrzebowy Świętochłowice

 

W każdym z biur zakładów pogrzebowych Kocel spokojnie i drobiazgowo odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i rozwiążemy wszystkie pojawiające się problemy. Zakład Pogrzebowy KOCEL w Świętochłowicach przykłada dużą wagę do właściwej oprawy pogrzebów. Organizujemy ceremonie wyznaniowe oraz świeckie. Oczywiście, jesteśmy dyspozycyjni także względem organizacji pogrzebów w innych częściach Polski, a nawet całej Europy. Przyjmując takie zlecenia również z całą pieczołowitością troszczymy się o każdy detal funeralny tak, aby Rodzina Zmarłego mogła odczuć, że ceremonia pogrzebowa przebiega zgodnie z wolą Zmarłego oraz ich pragnieniem.

Jako jedyny zakład pogrzebowy w Świętochłowicach mamy własną kaplicę oraz prosektorium. Dzięki temu realizacja kolejnych etapów pogrzebu przebiega sprawniej oraz z mniejszym nakładem środków finansowych ze strony Rodziny Zmarłego.


Świętochłowice

 

świętochłowice pogrzeb

 

Nasze usługi pogrzebowe świadczymy całą dobę, dyżurujemy pod numerem telefonu 601 447 504

 

Zakład pogrzebowy w Świętochłowicach świadczy wszystkie usługi związane z pogrzebem i po samej ceremonii, jakie tylko są potrzebne. Jesteśmy do Państwa usług - od eksportacji Zmarłego, przez pomoc w wyborze rozmaitych akcesoriów pogrzebowych aż do montażu nagrobka i organizacji stypy. Posiadamy piękną salę w Świętochłowicach, w której odbywają się w zależności od Państwa potrzeb uroczyste konsolacje, w tym także kameralne przyjęcia.

Dla doświadczonych pracowników zakładu usług pogrzebowych nie ma zadań zbyt trudnych. Przeciwnie - każde jest wyzwaniem, które z chęcią podejmujemy. Zapewniamy także w sposób kompleksowy usługę transportu Zmarłych. Zakład Pogrzebowy KOCEL przeprowadza je, używając specjalistycznych karawanów. Usługi te świadczymy w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym. Do każdego tego typu zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem oraz szacunkiem względem Zmarłego i jego Bliskich.

 

usługi pogrzebowe Świętochłowice

 

Ceny organizacji pogrzebu w naszym domu pogrzebowym są konkurencyjne - przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby tak dopasować usługi, żeby ich koszty ogólne były w zasięgu możliwości finansowych Rodziny Zmarłego.

Kredytujemy pogrzeby z zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA - co znacznie ułatwia wszelkie formalności urzędowe. Pomagamy w przygotowaniu tekstów oraz grafiki nekrologów i klepsydr, jak również dbamy o oprawę muzyczną pogrzebu. Wiemy, jak różne drobne elementy składające się na całość uroczystości są ważne dla uczestników ceremonii.

 

zakłady pogrzebowe

 

pogrzeby świętochłowice

 

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe KOCEL - Świętochłowice i okolice:

 • pogrzeby różnych wyznań oraz świeckie
 • całodobowe eksportacje Zmarłych
 • własne zaplecze do godnego przechowywania ciała Zmarłego
 • kaplica i sala przedpogrzebowa
 • formalności urzędowe (USC, ZUS, kancelarie)
 • wypłata zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS, MSWiA
 • nekrologi i klepsydry
 • nagrobki
 • kremacje
 • trumny oraz urny
 • transport Zmarłych: kraj i zagranica
 • florystyka pogrzebowa
 • muzyka na pogrzebie
 • usługi kamieniarskie i nagrobki

 

świętochłowice pogrzeby

 


zakład pogrzebowy

 

Usługi Pogrzebowe Dariusz KOCEL

ul. Szpitalna 2

41-600 ŚWIĘTOCHŁOWICE


oraz

Zakład Usług Pogrzebowych Dariusz KOCEL

ul. Dąbrowskiego 11/1

41-500 CHORZÓW


Całodobowy numer telefonu:

(32) 241-21-83

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice