LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice

KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice
Gold

Ulica: Szpitalna 2

Miasto: Świętochłowice, 41-600

Województwo: Śląskie

KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice Szpitalna 2, Świętochłowice swietochlowice.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 601 447 504

zakład pogrzebowy świętochłowice

Zakład Pogrzebowy KOCEL to firma działająca od wielu lat w branży pogrzebowej, znana mieszkańcom Śląska. Jednym z naszych priorytetów jest dostępność, dlatego nasze biura znajdują się w dwóch lokalizacjach. Jedna to Świętochłowice przy ul. Szpitalnej 2, a druga to Chorzów przy ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 11/1. Staramy się od lat pielęgnować najlepsze śląskie tradycje - a jest to możliwe dzięki głębokiej znajomości specyfiki życia, pracy oraz zwyczajów funeralnych w tym regionie kraju.

Tę właśnie specyfikę podkreślamy dbając o przygotowanie w sposób kompleksowy oraz piękny uroczystości pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy KOCEL w Świętochłowicach przykłada dużą wagę do właściwej oprawy pogrzebów. Organizujemy ceremonie wyznaniowe oraz świeckie. Oczywiście, jesteśmy dyspozycyjni także względem organizacji pogrzebów w innych częściach Polski, a nawet całej Europy. Przyjmując takie zlecenia również z całą pieczołowitością troszczymy się o każdy detal funeralny tak, aby Rodzina Zmarłego mogła odczuć, że ceremonia pogrzebowa przebiega zgodnie z wolą Zmarłego oraz ich pragnieniem.

Jako jedyny zakład pogrzebowy w Świętochłowicach mamy własną kaplicę oraz prosektorium. Dzięki temu realizacja kolejnych etapów pogrzebu przebiega sprawniej oraz z mniejszym nakładem środków finansowych ze strony Rodziny Zmarłego.

świętochłowice pogrzeb

Nasze usługi pogrzebowe świadczymy całą dobę pod numerem telefonu 601 447 504

Zakład KOCEL Świętochłowice świadczy wszystkie usługi pogrzebowe, jakie tylko są potrzebne. Jesteśmy do Państwa usług - od eksportacji Zmarłego, przez pomoc w wyborze rozmaitych akcesoriów pogrzebowych aż do organizacji stypy. Posiadamy piękną salę w Świętochłowicach, w której odbywają się w zależności od Państwa potrzeb uroczyste konsolacje, w tym także kameralne przyjęcia.

Nie ma dla nas zadań zbyt trudnych. Przeciwnie - każde jest wyzwaniem, które z chęcią podejmujemy. Zapewniamy także w sposób kompleksowy usługę transportu Zmarłych. Zakład Pogrzebowy KOCEL przeprowadza je, używając specjalistycznych karawanów. Usługi te świadczymy w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym. Do każdego tego typu zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem oraz szacunkiem względem Zmarłego i jego Bliskich.

zakłady pogrzebowe w świętochłowicach

Nasze ceny są konkurencyjne - przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług pogrzebowych. Czynimy wszystko, aby tak dopasować usługi, żeby ich koszty ogólne były w zasięgu możliwości finansowych Rodziny Zmarłego. Kredytujemy pogrzeby z zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA - co znacznie ułatwia wszelkie formalności urzędowe.  Pomagamy w przygotowaniu tekstów oraz grafiki nekrologów i klepsydr, jak również dbamy o oprawę muzyczną pogrzebu. Wiemy, jak różne drobne elementy składające się na całość uroczystości są ważne dla uczestników ceremonii.

usługi pogrzebowe świętochłowice

pogrzeby świętochłowice

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Kocel - Świętochłowice i Chorzów:

 • pogrzeby różnych wyznań oraz świeckie
 • całodobowe eksportacje Zmarłych
 • własne zaplecze do godnego przechowywania ciała Zmarłego
 • kaplica i sala przedpogrzebowa
 • formalności urzędowe (USC, ZUS, kancelarie)
 • wypłata zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS, MSWiA
 • nekrologi i klepsydry
 • nagrobki
 • kremacje
 • trumny oraz urny
 • transport Zmarłych: kraj i zagranica
 • florystyka pogrzebowa
 • muzyka na pogrzebie
 • usługi kamieniarskie

zakład pogrzebowy

Usługi Pogrzebowe KOCEL

Dariusz Kocel

ul. Szpitalna 2

41-600 ŚWIĘTOCHŁOWICE

oraz

Usługi Pogrzebowe KOCEL

ul. Dąbrowskiego 11/1

41-500 CHORZÓW tutaj

(32) 241-21-83

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KOCEL Zakład Pogrzebowy Świętochłowice - Świętochłowice