Kuleczka - Antaba Zakład Pogrzebowy Siemianowice Śląskie

Kuleczka - Antaba Zakład Pogrzebowy Siemianowice Śląskie - Siemianowice Śląskie
Gold

Ulica: Cmentarna

Miasto: Siemianowice Śląskie, 41-100

Województwo: Śląskie

Kuleczka - Antaba Zakład Pogrzebowy Siemianowice Śląskie - Siemianowice Śląskie Cmentarna, Siemianowice Śląskie pogrzebykuleczka.pl Ocena:starstarstarstarstar 601 426 215

 

 

 

zakład pogrzebowy Siemianowice Śląskie

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA (dawniej Antaba) jest firmą rodzinną, która została założona w 1987 roku. Właścicielami firmy pogrzebowej KULECZKA jest Pan Antoni Kuleczka wraz z córką Aleksandrą. Pana Antoniego mieszkańcy Śląska poznali już z olbrzymiej empatii i chęci niesienia pomocy innym. Nasz zakład pogrzebowy działa przede wszystkim na terenie aglomeracji śląskiej. Siedziba zakładu mieści się przy ulicy Cmentarnej na terenie starego cmentarza (u zbiegu ulic Cmentarnej i Powstańców) w Siemianowicach Śląskich, za kaplicą. Posiadamy też biuro w Katowicach przy ulicy Stacyjnej 2.

 

pogrzeby w siemianowicach śląskich

 

zakład pogrzebowy

 

Firma pogrzebowa swoją działalność opiera przede wszystkim na świadczeniu kompleksowych usług przygotowania i prowadzeniu ceremonii pogrzebowych. Jesteśmy również administratorem starego cmentarza w Siemianowicach Śląskich. Naszą specjalnością są ceremonie pogrzebowe tradycyjne, jak i nowoczesne kremacje. Bogata wiedza na temat branży funeralnej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że Klienci chętnie powierzają nam organizację tych trudnych i doniosłych chwil pożegnania ze swoimi Drogimi Zmarłymi.


24 godziny na dobę dyżurujemy pod następującymi numerami telefonów:

601 426 215 lub 32 256 61 79

 

dom pogrzebowy w Siemianowicach

 

Usługi Pogrzebowe

 


Wśród ceremonii żałobnych, które organizujemy, są ceremonie religijne oraz świeckie, zgodnie z wolą Zmarłego czy też jego Bliskich. Niezależnie jednak jaki obrządek zostanie wybrany - czynimy wszystko, aby każda uroczystość pogrzebowa była piękna i dostojna w najdrobniejszych szczegółach. Pragniemy również, aby ceremonie ostatniego pożegnania podkreślały indywidualność każdego Zmarłego, dlatego chętnie doradzamy w wyborze wieńców, wiązanek, palm, urn, trumien, a także klepsydr i nekrologów.

Ze strony Zakładu Pogrzebowego KULECZKA gwarantujemy Państwu bezpłatnie w czasie przygotowań oraz samej ceremonii pogrzebowej takie elementy, jak dowóz rodziny zmarłego do naszego biura, obrazki pamiątkowe dla uczestników pogrzebu, dekorację grobu oraz modlitewniki.

 

usługi pogrzebowe Siemianowice Śląskie

 


WYPŁACAMY ZASIŁEK POGRZEBOWY NA MIEJSCU W BIURZE

Zakład Pogrzebowy KULECZKA, opierając się na swoim doświadczeniu, stara się do minimum ograniczyć formalności, które trzeba dopełnić. Oferujemy bezgotówkowe rozliczanie uroczystości żałobnych w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz MSWiA, dostosowując się do możliwości finansowych każdego Klienta. Jesteśmy najtańszym zakładem pogrzebowym w Siemianowicach Śląskich i Katowicach.

 

zakład pogrzebowy Siemianowice

 

Zapewniamy, że pracownicy zakładu pogrzebowego zawsze są gotowi z wielką kulturą i taktem odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, wysłuchać Państwa życzeń oraz postarać się je spełnić jak najdokładniej. Właściciel zakładu pogrzebowego - Pan Antoni Kuleczka - osobiście stoi na straży jakości świadczenia usług pogrzebowych.

Uważamy, że każdemu należy się godny pochówek, niezależnie od sytuacji majątkowej rodziny Zmarłego. Słyniemy z dużego wyboru trumien, w tym też tych najpiękniejszych czy też najbardziej poszukiwanych, jak chociażby tzw. trumny "papieskie".

Za każdym razem traktujemy Zmarłych godnie. Zakład Usług Pogrzebowych KULECZKA posiada chłodnię oraz kaplicę. Możemy również zatroszczyć się o grób Państwa Bliskich po pogrzebie. Oferujemy doraźne oraz całoroczne usługi opieki nad grobami oraz profesjonalne usługi kamieniarskie. Zakład Pogrzebowy Pana Antoniego Kuleczki jest administratorem znanej wszystkim nekropoli śląskiej - cmentarza starego w Siemianowicach Śląskich.

 

siemianowice śląskie

 

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA - nasze usługi pogrzebowe to m.in.:

 • organizacja ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań,
 • wypłata zasiłku pogrzebowego ZUS na miejscu w zakładzie,
 • formalności ZUS, KRUS, MSWiA,
 • chłodnia,
 • transport Zmarłych w kraju,
 • bogaty wybór trumien na każdą kieszeń,
 • wynajem autokarów dla gości żałobnych,
 • kremacja, kaplica pogrzebowa,
 • ekshumacje,
 • oprawa muzyczna - klimatyczna trąbka,
 • stypy,
 • usługi kamieniarskie,
 • usługi opieki nad grobami w Siemianowicach Śląskich i Katowicach,

 

W Zakładzie Pogrzebowym KULECZKA organizujemy ceremonie żałobne mieszczące się w kwocie zasiłku pogrzebowego na cmentarzu w Siemianowicach Ślaskich i Katowicach wraz z opłatami cmentarnymi. Zrobimy wszystko, aby każda uroczystość pogrzebowa była pełna godna oraz aby jej koszt nie był zbytnim obciążeniem dla rodzinnych finansów.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA

(dawniej ANTABA)

Antoni i Aleksandra Kuleczka

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Opieka Nad Grobami

Siemianowice Śląskie

Teren Starego Cmentarza (zbieg ulic Cmentarnej i Powstańców - za kaplicą)


&

Katowice 40-310

ul. Stacyjna 2

Telefony Całodobowe:

32 256 61 79 oraz 601 426 215

Strona internetowa zakładu pogrzebowego Kuleczka https://pogrzebykuleczka.pl

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam firmę Pana Antoniego z Siemianowic, to b. uczciwy człowiek
  starstarstarstarstar
  Agnieszka Sz.
  cudzyslow Bardzo dobry zakład pogrzebowy, jest poro taniej niż u konkurencji więc ostatecznie zostaliśmy z mężem w antabie i się nie zawiedliśmy.
  starstarstarstarstar
  Maria
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kuleczka - Antaba Zakład Pogrzebowy Siemianowice Śląskie - Siemianowice Śląskie