Zakład pogrzebowy Górecka Imielin

Zakład pogrzebowy Górecka Imielin - Imielin
Silver

Ulica: Imielińska 112

Miasto: Imielin, 41-407

Województwo: Śląskie

Zakład pogrzebowy Górecka Imielin - Imielin Imielińska 112, Imielin firmagorecka.pl Ocena:starstarstarstarstar 32 225 60 27   606 351 760

dom pogrzebowy Imielin

 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA z Imielina jest firmą, która może pochwalić się ponad 35-letnim doświadczeniem, gdyż swoją działalność firma zapoczątkowała w 1985 roku. W ciągu tylu lat nieprzerwanej pracy, adresowanej głównie do mieszkańców Górnego Śląska, otworzyliśmy cztery biura. W Imielinie jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przy ul. Imielińskiej 112. Wysoka jakość usług pogrzebowych, indywidualne podejście do potrzeb i wymagań Klientów to znak rozpoznawczy naszej firmy.

 

zakład pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe Imielin

 

Od początku swojej działalności Dom Pogrzebowy w Imielinie wyznaczał kierunki, w jakich powinny iść i jakimi się kierować w swojej pracy inne zakłady pogrzebowe. Wiele z nich wyrosło przy wsparciu i pomocy naszego zakładu pogrzebowego. Firma nasza dba o wysoką jakość świadczonych usług, stale poszerzając swoją ofertę, by móc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. Najwięcej próśb o pomoc w organizacji pogrzebu otrzymujemy od mieszkańców takich miejscowości, jak Imielin, Libiąż, Jaworzno-Jeleń oraz Chełmek.

Od 1989 roku Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA ma w swojej ofercie także międzynarodowy transport zwłok. Wykonujemy go na obszarze całej Europy, dzięki współpracy z polskimi placówkami dyplomatycznymi, jak również innymi domami pogrzebowymi czy innymi firmami. Wykorzystujemy wszystkie drogi transportu: lądową, morską oraz lotniczą. Nasz tabor samochodowy to specjalistyczne samochody pogrzebowe, spełniające wszelkie normy europejskie. Karawany, kierowane przez doświadczonych kierowców, umożliwiają nam sprawny i bezpieczny przewóz Zmarłych.

 

usługi pogrzebowe imielin

 

Cel nadrzędny naszego zakładu pogrzebowego w Imielinie stanowi dobro Klienta i wsparcie, udzielane mu w trudnych chwilach. Z myślą o wszelkich możliwych formach wsparcia załatwiamy wszelkie formalności, jakie wiążą się z organizacją pogrzebu. Oferujemy możliwość skorzystania z rozliczenia bezgotówkowego. Jeśli sobie Państwo tego życzą, na pogrzebie może być obecny również fotograf. Zapewniamy też oprawę muzyczną z wykorzystaniem trąbki, skrzypiec oraz orkiestry. Nasi Klienci otrzymują od nas bezpłatne nekrologi, podziękowania, krzyż, tabliczkę i różaniec. Do dyspozycji mieszkańców Imielina i okolic oddajemy własne chłodnie oraz kaplicę

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Imielinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 oraz w soboty od 8.00 – 13.00. Natomiast w niedziele preferujemy 24 godzinny kontakt telefoniczny pod numerami tel. 32 225 60 27, 606 351 760.

Strata najbliższej osoby to najtrudniejsze momenty w życiu. Czynimy wszystko, aby pomóc Państwu przetrwać te trudne chwile w możliwie największym pokoju serca.

 

Firma pogrzebowa

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA - Imielin, Libiąż, Jaworzno-Jeleń, Chełmek i okolice - to między innymi następujące usługi pogrzebowe:

 • całodobowe eksportacje
 • transport Zmarłych krajowy
 • transport Zmarłych międzynarodowy
 • formalności urzędowe
 • rozliczenia bezgotówkowe z zasiłków ZUS, KRUS, MSWiA
 • własne chłodnie i kaplica
 • oprawa muzyczna: trąbka, skrzypce, orkiestra
 • fotograf
 • transport dla gości (autokar, bus)
 • kremacje
 • ekshumacje
 • usługi florystyczne (palmy, wieńce, wiązanki)
 • pomoc w organizacji styp

 

domy pogrzebowe w Imielinie

 

zakład pogrzebowy Imielin Górecka

 

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA

ul. Imielińska 112
41-407 IMIELIN
tel. 32 225 60 27
oraz
kom. 606 351 760

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam. Firma potrafi zrozumieć, wysłuchać, doradzić i zająć się wszystkimi sprawami związanymi z pogrzebem.
  starstarstarstarstar
  Kaja S.
  cudzyslow Bardzo dobra firma, u nas w Imielinie wszyscy znają Panią Górecką i jej zakład pogrzebowy od lat. Polecam
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Górecka Imielin - Imielin