LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Usługi Pogrzebowe Walczak

Usługi Pogrzebowe Walczak - Katowice
Silver

Ulica: 1 Maja 48

Miasto: Katowice, 40-287

Województwo: Śląskie

Usługi Pogrzebowe Walczak - Katowice 1 Maja 48, Katowice walczakpogrzeby.pl Ocena:brak 504 087 200   32 254 46 45

usługi pogrzebowe katowice

katowice

WALCZAK to firma z branży pogrzebowej, której misją jest zapewnienie kompleksowych usług pogrzebowych przede wszystkim mieszkańcom Katowic i okolic. W Katowicach nasz zakład pogrzebowy posiada dwa biura: przy ul. Dębowej w dzielnicy Dąb oraz w dzielnicy Zawodzie przy ul. 1 Maja 48, w bliskiej odległości do Cmentarza Komunalnego przy ul. Murckowskiej 9. Z racji położenia łatwo mogą do nas dotrzeć mieszkańcy śródmieścia Katowic oraz dzielnic Bogucice, ale w razie potrzeby to my możemy udać się na miejsce wskazane przez naszych Klientów - w ramach tzw. mobilnego biura.

Mogą się Państwo kontaktować z nami przez całą dobę. Nasz dyżurny pracownik przyjmuje zlecenia na eksportację Zmarłych z miejsca zgonu oraz jest gotów, aby udzielić wszystkich potrzebnych informacji odnośnie przygotowania do pogrzebu. Zdajemy sobie sprawę, że ten czas - oprócz smutku spowodowanego śmiercią Bliskiej Osoby - jest także trudny ze względu na konieczność zajęcia się, nieraz uciążliwymi, sprawami urzędowymi. Pragniemy uczynić wszystko, aby Państwa odciążyć z tego trudnego obowiązku, dlatego - jeśli takie jest życzenie Klienta - zajmujemy się kwestiami formalnymi sami odwiedzając Urząd Miasta, administrację cmentarza czy też biuro parafialne. Pomagamy też uzyskać zasiłek pogrzebowy, a także umożliwiamy dokonanie rozliczenia za pogrzeb w sposób bezgotówkowy.

Zakład Pogrzebowy WALCZAK odznacza się wieloletnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów, dlatego - niezależnie od charakteru ceremonii - możemy zapewnić, że będzie ona zawsze pełna piękna i godności. Przygotowujemy pochówki tradycyjne i kremacyjne, kierując się wolą Zmarłego i wskazaniami jego rodziny. Czynimy wszystko, aby uroczystości pogrzebowe - i religijne, i świeckie - faktycznie pomagały oddać cześć osobie, która odeszła i były pięknym ostatnim pożegnaniem. Dlatego cechą charakterystyczną naszej pracy jest dbałość o najmniejsze szczegóły ceremonii żałobnej - zarówno na etapie przygotowania, jak i jej realizacji.

katowice pogrzeb

Wiemy, że niejednokrotnie śmierć pojawia się niespodziewanie, nieraz z dala od domu. Dlatego firma pogrzebowa WALCZAK ma w swojej ofercie także profesjonalną i sprawnie świadczoną usługę przewozu Zmarłych, włącznie z kompleksowym wcześniejszym dopełnieniem koniecznych procedur. Nasze karawany są przez całą dobę gotowe do drogi. Wykonujemy transport Zmarłych na terenie całej Polski.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Katowicach posiadamy duży wybór trumien, urn, odzieży żałobnej oraz różnych akcesoriów pogrzebowych a także kwiatów na pogrzeb. Nasz personel florystyczny jest w stanie przygotować każdy rodzaj kompozycji kwiatowej, w zależności od upodobań Klientów. Pomagamy zredagować treść nekrologów oraz klepsydr, a także bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich dystrybucję. Dbamy też o zapewnienie odpowiedniej muzyki na pogrzeb, dzięki współpracy z cenionymi muzykami. Troszczymy się też, aby na cmentarzu zapewnić odpowiednie nagłośnienie, a otoczenie grobu było odpowiednio, elegancko przygotowane. W czasie uroczystości żałobnych używamy namiotu pogrzebowego oraz windy.

W obecnych czasach, w których wyraźnie z jednej strony można zauważyć starzenie się społeczeństwa, a z drugiej odnotowuje się silną migrację osób w wieku produkcyjnym, zmieniających miejsce zamieszkania w związku z podejmowaniem nowych obowiązków zawodowych nieraz daleko od domu - wprowadziliśmy usługę opieki nad grobami. Zakład Pogrzebowy WALCZAK może świadczyć ją doraźnie lub też w sposób cykliczny. Dbamy o porządek na grobie oraz wokół niego, a w razie konieczności zapewniamy też przeprowadzenie prac kamieniarskich.

zakład pogrzebowy Bogucice

zakład pogrzebowy zawodzie

Zakład Pogrzebowy WALCZAK to m.in. następujące usługi :

 • organizacja uroczystości pogrzebowych tradycyjnych
 • przygotowywanie ceremonii żałobnych kremacyjnych
 • eksportacje - cała doba
 • dopełnianie formalności urzędowych
 • mobilne biuro
 • bogata oferta trumien i urn
 • nekrologi oraz klepsydry
 • akcesoria pogrzebowe (w tym także ubrania dla Zmarłych)
 • florystyka żałobna
 • transport Zmarłych - cała Polska
 • oprawa muzyczna
 • opieka nad grobami
 • prace kamieniarskie

usługi pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe WALCZAK

Katowice

ul. 1 Maja 48

W sąsiedztwie dzielnic:

Zawodzie - Bogucice - Śródmieście

oraz

ul. Dębowa 28

Telefony całodobowe:

504 087 200

lub

032 254 46 45

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Usługi Pogrzebowe Walczak - Katowice