A-Abax Usługi Pogrzebowe Dąbrowa Górnicza

A-Abax Usługi Pogrzebowe Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza
Gold

Ulica: 3 Maja 24

Miasto: Dąbrowa Górnicza, 41-300

Województwo: Śląskie

A-Abax Usługi Pogrzebowe Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza 3 Maja 24, Dąbrowa Górnicza a-abax.pl Ocena:starstarstarstarstar 32 261-64-54   504 346 035

zakład pogrzebowy dąbrowa górnicza

 

Telefony Całodobowe Zakładu Pogrzebowego A-ABAX:

32 261 64 54 oraz 504 346 035

 

 

Rodzinna firma A-ABAX w Dąbrowie Górniczej zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe, które świadczy na terenie Dąbrowy Górniczej, ale i całej Polski. Nasz zakład pogrzebowy za swój cel obrał służenie swoją obecnością i profesjonalną poradą - zwłaszcza w bolesnych momentach po stracie Osoby bliskiej Państwa sercu. Takiego wsparcia może doświadczyć każdy, kto - poszukując pomocy w kwestii przygotowania ceremonii żałobnych - odwiedzi nasze biuro w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Maja 24.

 

pogrzeby w dąbrowie górniczej

 


dąbrowa górnicza

Pomagamy Państwu uporać się z niezbędnymi formalnościami związanymi z pogrzebem. Od wielu lat pomagamy mieszkańcom Dąbrowy Górniczej i okolic, a także całego województwa śląskiego. Dbamy o całość uroczystości pogrzebowych: od eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu aż do momentu ceremonii żałobnych na cmentarzu.

Priorytetem działania naszego zakładu pogrzebowego jest godny pochówek Osoby Zmarłej. Realizujemy to na różne sposoby, zawsze jednak w każde działanie wkładamy maksimum zaangażowania oraz serca.

Ciało Osoby Zmarłej jest do dnia pogrzebu przechowywane z szacunkiem w chłodni, a przed uroczystościami pogrzebowymi poddawane zabiegom pielęgnacyjnym. W naszej siedzibie w Dąbrowie Górniczej doświadczony pracownik także fachowo doradzi w wyborze wszelkich akcesoriów, aby dobrać je pod względem jakości i Państwa gustu.

Firma pogrzebowa A-ABAX specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz kremacji, uwzględniając przy tym wyznanie Osoby Zmarłej. Do przewodniczenia ceremoniom świeckim zapraszany jest Mistrz Ceremonii Pogrzebowej. Zapewniamy Państwa, że potrafimy dopasować ceremonię do Państwa potrzeb, bez względu na stan majątkowy.

 

dąbrowa górnicza zakłady pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy z Dąbrowy Górniczej zapewnia też usługi transportu Zmarłych - w razie potrzeby świadczymy je na terenie całej Polski. Taką możliwość dają nam specjalistyczne samochody, które posiadamy oraz doświadczeni kierowcy, którzy pracują w naszej firmie.

Dom pogrzebowy A-ABAX przede wszystkim stawia na szacunek okazywany Zmarłemu oraz jego Rodzinie. Rozmawiamy z naszymi Klientami, aby poznać ich oczekiwania oraz potrzeby, a także aby móc dostosować się do ich możliwości finansowych.

 

GWARANTUJEMY GODNĄ I PEŁNĄ SZACUNKU OBSŁUGĘ CEREMONII POGRZEBOWYCH

 

usługi pogrzebowe w dąbrowie górniczej

 

usługi pogrzebowe

 

Usługi Pogrzebowe i Kremacyjne A-ABAX Dąbrowa Górnicza to m.in.:

 • całodobowa eksportacja Zmarłych
 • ceremonie pogrzebowe różnych wyznań
 • pogrzeby świeckie - z udziałem Mistrza Ceremonii
 • transport Zmarłych na terenie miasta oraz kraju
 • kremacja
 • chłodnia


Zakład pogrzebowy A-ABAX oferuje:

 • trumny z różnych materiałów: dąb, sosna, topola, olcha
 • urny - wiele wzorów i kolorów: ceramiczne, aluminiowe, dębowe
 • relikwiarze
 • krzyże nagrobne
 • tabliczki natrumienne z materiałów nierdzewnych
 • oprawa muzyczna pogrzebu: trębacz, skrzypce, orkiestra
 • autokar dla uczestników pogrzebu
 • eleganckie karawany marki: Volkswagen, Mercedes, Renault
 • wiązanki, wieńce
 • książeczki, różańce, wstążki żałobne
 • klepsydry, nekrologi.


Kredytujemy pogrzeby z zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS) a wypłata ewentualnej różnicy odbywa się w Domu Pogrzebowym A-ABAX zawsze na życzenie Rodziny Zmarłego. W naszym biurze każdemu z Państwa udzielimy wsparcia i pomocy. Mogą Państwo na nas liczyć w tych trudnych chwilach żałoby.

 

dąbrowa górnicza usługi pogrzebowe

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy A-ABAX

ul. 3 Maja 24

41 -300 Dąbrowa Górnicza 

Całodobowa pomoc i przewozy zmarłych:

32 261 64 54

504 346 035

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji pogrzebu mojej teściowej. Z tego miejsca pragnę podziękować Zakładowi pogrzebowemu A-Abax z Dąbrowy Górniczej, która w bardzo profesjonalny sposób zajęła się przygotowaniem do pochówku mojej t... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Agnieszka z mężem Karolem
  cudzyslow Co prawda korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego już jakiś czas temu ale myślę, że się wiele nie zmieniło, i że nadal tak pracują. U nas było w porządku wszystko, więc moge polecić firme.
  starstarstarstarstar
  Danuta S.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
A-Abax Usługi Pogrzebowe Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza