Walicki Zakład pogrzebowy Bytom

Walicki Zakład pogrzebowy Bytom - Bytom
Gold

Ulica: Piekarska 99

Miasto: Bytom, 41-902

Województwo: Śląskie

Walicki Zakład pogrzebowy Bytom - Bytom Piekarska 99, Bytom walicki.eu Ocena:starstarstarstarstar 32-281-42-18

zakład pogrzebowy Walicki z Bytomia

 

Firma WALICKI jest znanym na Śląsku zakładem pogrzebowym, który świadczy kompleksowe usługi w branży funeralnej, dokładając wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie z bliskimi było godne, pełne szacunku i powagi. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Piekarskiej 99.

 

dom pogrzebowy bytom

 

zakłady pogrzebowe

 

Śląski Zakład Pogrzebowy Bytom jest jednym z nielicznych zakładów pogrzebowych, który posiada rozbudowane własne zaplecze i krematorium. Posiadanie tego typu obiektu wpływa nie tylko na rozszerzenie wachlarza usług, ale również na znaczne obniżenie całościowych kosztów organizacji pogrzebu kremacyjnego, gdyż WALICKI nie musi korzystać z usług innych firm. Na wyposażeniu krematorium są najwyższej jakości piece kremacyjne. Cały proces jest skomputeryzowany. Do dyspozycji rodziny zmarłego jest specjalna sala, w której zainteresowani mogą pożegnać się ze zmarłym.

Firma WALICKI dysponuje także nowoczesnym prosektorium, które zostało wyposażone w chłodnie, w pełni klimatyzowaną salę sekcyjną i stanowisko do balsamacji. Wyposażenie prosektorium sprawia, że jest to miejsce, które spełnia wszystkie najwyższe normy sanitarne.

 

usługi pogrzebowe bytom

 

Zakład Pogrzebowy WALICKI troszczy się o każdy element związany z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej. Pracownicy pozostają do dyspozycji wszystkich Klientów i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Dodatkowo są oni w stanie pomóc w załatwieniu wszelkich formalności oraz uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Służą także radą i pomocą w wyborze trumien, które to firma WALICKI oferuje swoim klientom. Starannie wybrane akcesoria charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i starannością wykonania, a wszystko dzięki współpracy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Usługi pogrzebowe z Bytomia to także pomoc w doborze odpowiednich kwiatów na pogrzeb. Firma WALICKI oferuje najwyższej klasy usługi florystyczne – dzięki posiadaniu własnego studia florystyki funeralnej. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy otrzymają Państwo fachowe doradztwo i pomoc w wyborze rodzaju kompozycji kwiatowych.

Dodatkowo firma WALICKI umożliwia skorzystanie z nowoczesnych i klimatyzowanych sal restauracyjnych, odpowiednich do zorganizowania stypy/konsolacji, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Cały wachlarz usług pogrzebowych firmy WALICKI to oferta poważnie traktujaca mieszkańców Bytomia i okolic.

 

transport zwłok Walicki Bytom

 

Zakład Pogrzebowy WALICKI może pochwalić się także nowoczesną flotą eleganckich karawanów ceremonialnych i tych przystosowanych do transportu zwłok. Udział karawanów w ceremonii pogrzebowej wraz z profesjonalnym i wyszkolonym personelem nadaje ceremonii wyjątkowego charakteru. WALICKI Bytom dokłada wszelkich starań, aby ostatnia droga Zmarłego odbyła się z godnością i należytym szacunkiem.

Karawany firmy WALICKI zapewniają też Klientom możliwość skorzystania z usług transportu Zmarłych na większe odległości. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług jest posiadany certyfikat ISO. 

 

zakłady pogrzebowe bytom

 

Usługi pogrzebowe, które zapewnia firma WALICKI, obejmują także usługi kamieniarskie. Klienci mogą złożyć zamówienie na piękny pomnik nagrobny wraz z montażem. Prowadzimy usługi pogrzebowe i cmentarne na wszystkich cmentarzach w Bytomiu, Świętochłowicach i okolicach. 

Śląski Zakład Pogrzebowy z Bytomia to miejsce, gdzie uzyskają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie, a jednocześnie odzyskają pewność, że o ostatnią drogę Bliskiej Osoby zadbają prawdziwi profesjonaliści.

 

kwiaty na pogrzeb bytom

 


usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy WALICKI w Bytomiu oferuje m.in. następujące usługi:

 

 • kompleksowa organizacja pogrzebów
 • kremacje
 • własne krematorium
 • własne prosektorium
 • kaplica przedpogrzebowa
 • formalności pogrzebowe
 • studio florystyczne
 • akcesoria pogrzebowe
 • trumny i urny – duży wybór
 • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy
 • możliwość organizacji stypy w firmowych salach restauracyjnych
 • kamieniarstwo

 

nagrobki bytom

 

zakład pogrzebowy Walicki w Bytomiu

 

Dom pogrzebowy Walicki Bytom


Firma Walicki

Śląski Zakład Pogrzebowy w Bytomiu


ul. Piekarska 99

41-902 Bytom

Telefon całodobowy: 32-281-42-18

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Chce poleć Zakład pogrzebowy Walicki, zorganizowali piękny pogrzeb naszej cioci i babci Anieli na cmentarzu komunalnym w Bytomiu przy Piekarniczej
  starstarstarstarstar
  Edyta J.
  cudzyslow Firma Walicki zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jestem miło zaskoczony, że pracując w takiej branży można mieć tyle cierpliwości i wyrozumiałości. Od początku zostałem poinformowany o przygotowaniach, personel pomógł podjąć ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Jarosław Iwanowicz
 • cudzyslow Nie ma się co rozpisywać firma znana w Bytomiu i okolicach, godna polecenia
  starstarstarstarstar
  Anka J.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Walicki Zakład pogrzebowy Bytom - Bytom