FENIKS Zakład Pogrzebowy

FENIKS Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec
Silver

Ulica: Orla 9

Miasto: Sosnowiec, 41-205

Województwo: Śląskie

FENIKS Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec Orla 9, Sosnowiec feniks-pogrzeby.pl Ocena:brak 32 747 73 51   693 024 044

sosnowiec pogrzeb

 

Zakład Pogrzebowy FENIKS to firma o wieloletnich tradycjach i doświadczeniu w kompleksowej organizacji pogrzebów. Świadczymy usługi pogrzebowe najwyższej jakości na terenie województwa śląskiego. Główna siedziba naszego zakładu znajduje się w Sosnowcu ( dzielnica Pogoń ) - ul. Orla 9. Posiadamy także filię w Katowicach przy ul. Lwowskiej 4.

 

sosnowiec zakłady pogrzebowe

 

 

zakład pogrzebowy

 

Organizujemy ceremonie pogrzebowe tradycyjne oraz urnowe, z dbałością o szczegóły. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowania możliwości finansowych naszych Klientów, dlatego staramy się do nich dostosowywać. Jednocześnie zapewniamy pełną transparentność i uczciwość. Możemy Państwu zagwarantować, że raz uzgodniony i przedstawiony Państwu - możliwie jak najwcześniej - koszt pogrzebu nie ulegnie zmianie.


Wykwalifikowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego FENIKS

dyżurują przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

w Sosnowcu: 32 747 73 51 oraz 693 024 044

w Katowicach: 32 209 54 50 oraz 509 441 999

 

zakłady pogrzebowe


Wszystkich uzgodnień możemy zarówno dokonać w naszych biurach, jak i - na Państwa życzenie - możemy spotkać się w dogodnym miejscu wskazanym przez Klienta. Niezależnie jednak od miejsca - wszędzie i zawsze spotkają się Państwo z życzliwością, wsparciem, pragnieniem wszelkiej pomocy i dobrym słowem.

Zakład Pogrzebowy FENIKS to także specjalistyczna flota samochodowa, przystosowana do przewozu Zmarłych - zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych.  Każdy z naszych pojazdów spełnia rygorystyczne międzynarodowe wymagania i przepisy prawne oraz sanitarne. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie na usługi transportu Zmarłych na terenie Polski, Europy oraz świata - dlatego czynimy swoją ofertę jak najbardziej przystępną, także finansowo, utrzymując niezmiennie wysoki poziom świadczonych usług i zachowując wszelkie przepisy.

 

usługi pogrzebowe w sosnowcu

 

Zawsze pamiętamy, że w centrum uroczystości żałobnych zawsze jest człowiek, któremu chcemy służyć. Ze strony Zakładu Pogrzebowego FENIKS gwarantujemy bezpłatnie przy każdej ceremonii pogrzebowej takie jej elementy, jak: załatwianie formalności urzędowych (USC, ZUS, parafia i cmentarz), a także pracownika z prywatnym samochodem do Państwa dyspozycji - aby ułatwić organizację pogrzebu.

Oferujemy bezproblemową możliwość wypłaty zasiłku pogrzebowego oraz bezgotówkowego rozliczenia uroczystości pogrzebu w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA.

Uroczystość ostatniego pożegnania to ostatni hołd oddany Bliskiemu Zmarłemu. Wraz z jego rodziną i przyjaciółmi pracownicy Zakładu Pogrzebowego - tak w Sosnowcu, jak i w Katowicach - starają się, by była ona jak najpiękniejsza. Chętnie doradzimy w wyborze trumien (w tym także dziecięcych oraz kremacyjnych), urn, krzyży i tabliczek. Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również oprawę muzyczną (do wyboru: trąbka, skrzypce, orkiestra), transport dla księdza oraz gości żałobnych oraz pomagamy w organizacji stypy.

 

usługi pogrzebowe sosnowiec

 

Od 1984 roku Państwo Bończyk prowadzą własne kwiaciarnie zlokalizowane w dwóch punktach Katowic. Jedna z tych kwiaciarni mieści się przy ul. Gliwickiej 109 - tel. 508 348 339, druga zaś przy ul. Lwowskiej 2 - tel. 508 348 338. W tych kwiaciarniach nasz wykwalifikowany personel florystyczny przygotuje specjalnie dla Państwa wieńce pogrzebowe, wiązanki albo palmy zawsze ze świeżych kwiatów.

Zakład Pogrzebowy FENIKS wychodzi naprzeciw pragnieniom bardzo dalekiej rodziny i znajomych, oferując nową usługę internetowego przekazu ceremonii pogrzebowej do każdego zakątka świata. Na Państwa życzenie wykonamy także profesjonalną dokumentację fotograficzną uroczystości żałobnych.

 

pogrzeby w sosnowcu

 

sosnowiec zakłady pogrzebowe

 

FENIKS Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Piotr Bończyk:

 • eksportacja Zmarłych z miejsca zgonu - dom, szpital, hospicjum - do chłodni (całą dobę),
 • załatwianie formalności USC, ZUS, kościelnych, cmentarnych - BEZPŁATNIE,
 • bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu, wypłata zasiłku pogrzebowego od ręki
 • kompleksowa organizacja i obsługa pogrzebów katolickich i świeckich
 • krajowy i międzynarodowy transport zmarłych - karawany Mercedes
 • trumny i urny
 • krzyże, tabliczki, klepsydry,
 • kremacja
 • przygotowanie Zmarłego do pochówku - toaleta, ubieranie, kosmetyka
 • kaplica pogrzebowa do pożegnań,
 • florystyka pogrzebowa - z własnej kwiaciarni
 • transport uczestników pogrzebu busem, autokarem
 • oprawa muzyczna – trąbka, skrzypce, orkiestra
 • NOWOŚĆ: internetowy przekaz ceremonii pogrzebowej do każdego zakątka świata
 • fotografowanie ceremonii
 • klepsydry
 • nekrologi w prasie
 • samochód prywatny wraz z kierowcą - do Państwa dyspozycji BEZPŁATNIE

 

zakład pogrzebowy sosnowiec

 

 

usługi pogrzebowe

 

ZAKŁAD POGRZEBOWY FENIKS

ul. Orla 9

41-205 Sosnowiec - Pogoń

Tel: 32 747 73 51

Kom.: 693 024 044

oraz

Firma Pogrzebowa PIOTR P&G

ul. Lwowska 4

Katowice

tel. / fax: (32) 209 54 50,

tel. kom.: 509 441 999

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
FENIKS Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec