Zakład Pogrzebowy Kuleczka - Antaba Katowice

Zakład Pogrzebowy Kuleczka - Antaba Katowice - Katowice
Gold

Ulica: Stacyjna 2

Miasto: Katowice, 40-310

Województwo: Śląskie

Zakład Pogrzebowy Kuleczka - Antaba Katowice - Katowice Stacyjna 2, Katowice pogrzebykuleczka.pl Ocena:brak 601 426 215   (32) 256 61 79

usługi pogrzebowe Katowice

 

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA działa w branży pogrzebowej od ponad 30 lat, choć przez większość tych lat był znany w województwie śląskim pod nazwą ANTABA. Jest to firma rodzinna, którą założył Pan Antoni Kuleczka. Obecnie odpowiedzialność za działanie firmy podejmuje już drugie pokolenie - córka Aleksandra. Dla podkreślenia rodzinnego charakteru firmy oraz dla jej wyróżnienia obecna nazwa pochodzi od nazwiska właścicieli.

 

zakłady pogrzebowe opinie i ceny

 

 

firma pogrzebowa

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA posiada dwie siedziby. Jedna znajduje się w Siemianowicach Śląskich, a druga w Katowicach przy ul. Stacyjnej 2. W każdym z tych miast działamy kompleksowo: wykonujemy przez całą dobę eksportacje ciała Zmarłego do chłodni, a także przyjmujemy zlecenia na wszystkie usługi pogrzebowe na terenie całej konurbacji katowickiej, ale i poza nią. Wieloletnie doświadczenie i uznanie wśród mieszkańców, a także posiadanie eleganckich karawanów pozwala nam również na świadczenie usług transportu Zmarłych zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

zakład pogrzebowy Katowice

 

Na prośbę Rodziny zakład pogrzebowy w Katowicach gotów jest zająć się kompleksowo pochówkiem Osoby Zmarłej. Specjalizujemy sie w ceremoniach pogrzebowych tradycyjnych jak i w pochówkach kremacyjnych. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie. Aby zapewnić o kompleksowości usług, pomagamy w różnego rodzaju pracach cmentarnych i urzędowych.

Rozliczamy bezgotówkowo zasiłek pogrzebowy ZUS i KRUS. Najwyższa jakość naszych usług, a także długoletnia obecność w branży pogrzebowej sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować elegancką ceremonię pogrzebową w kwocie mniejszej lub równej zasiłkowi pogrzebowemu. Jeśli różnica w kwocie pozostaje na korzyść Klienta - wypłaty dokonujemy w najszybszym możliwym terminie jesszcze przed pogrzebem. Mogą być Państwo pewni, że nigdy nie zostawiamy rodzin Osób Zmarłych bez opieki.

W naszej ofercie są też trumny, urny oraz rozmaite akcesoria pogrzebowe. Choć ich wybór należy do Bliskich Zmarłego, jednak zawsze staramy się służyć fachowym doradztwem.

 

kremacje

 

katowice pogrzeby

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA Katowice to m.in.:

 • organizacja pogrzebów wyznaniowych i świeckich
 • kremacje
 • trumny oraz urny - duży wybór
 • krzyże i tabliczki
 • formalności urzędowe
 • usługi cmentarne
 • obsługa pochówku
 • nekrologi i klepsydry
 • kwiaty, wieńce, wiązanki
 • oprawa muzyczna pogrzebu
 • kaplica pożegnalna
 • pomieszczenie chłodnicze

 

katowice pogrzeby

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy KULECZKA

(dawniej ANTABA)

Katowice

ul. Stacyjna 2

40-310 Katowice

oraz

Siemianowice Śląskie

ul. Cmentarna 5

 

Telefony całodobowe:

601 426 215

(32) 256 61 79

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Kuleczka - Antaba Katowice - Katowice