LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Brauner Zakład Pogrzebowy

Brauner Zakład Pogrzebowy - Chorzów
Gold

Ulica: Pułaskiego 11

Miasto: Chorzów, 41-500

Województwo: Śląskie

Brauner Zakład Pogrzebowy - Chorzów Pułaskiego 11, Chorzów brauner.com.pl Ocena:starstarstarstarstar (032) 249-16-06

usługi pogrzebowe chorzów

Zakład Pogrzebowy BRAUNER w Chorzowie gwarantuje rzetelną obsługę, niskie ceny oraz solidność i uczciwość naszych usług z zachowaniem wszelkich norm etycznych i obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze usługi będziecie Państwo zadowoleni, a współpraca ta przyniesie pełne ukontentowanie z naszych działań.

Z wyrazami szacunku

Monika i Artur Brauner

zakład pogrzebowy chorzów

 

chorzów pogrzeb

BRAUNER w Chorzowie to zakład pogrzebowy, którego historia sięga 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów oraz towarzyszenie Państwu w tak trudnych chwilach, jak te po śmierci Bliskiej Osoby, pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów obsługi Klienta. Od wielu lat nasz profesjonalizm pozwala na otaczanie kompleksową opieką Rodzin pogrążonych w bólu i smutku, chcących godnie pożegnać swoich Najbliższych. Główne biuro zakładu BRAUNER znajduje się w Chorzowie przy ul. Pułaskiego 11, ale usługi pogrzebowe świadczymy także dla mieszkańców pobliskich miast całego województwa śląskiego.

W naszym zakładzie pracują specjaliści, którzy potrafią pomóc i doradzić Państwu w kompleksowym przygotowaniu pochówku ukochanej Osoby. Dysponujemy wysokiej klasy eleganckimi karawanami włoskiej firmy Pilato pozwalającymi na transport Zmarłego na różne odległości. Usługę transportu Zmarłego świadczymy na terenie Polski, jak również za granicę naszego kraju.

Zakład pogrzebowy BRAUNER w imieniu Rodziny dopełnia wszelkich niezbędnych formalności potrzebnych do przewozu Osoby Zmarłej. Transport ciał odbywa się certyfikowanymi karawanami z zachowaniem pełnej godności Zmarłego. Zapewniamy drobiazgowe dopełnienie wszelkich formalności potrzebnych przy realizacji tego typu procedur.

usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe opieramy o włąsne zaplecze, jedne z największych w Polsce. Dysponujemy własnym prosektorium, własnym krematorium, własną kaplicą modlitewną, salą na zorganizowanie stypy - mieszczącą ponad 80 osób - oraz własnym autokarem, który przewiezie uczestników pogrzebu. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i wiedza to atuty, które mogą pomóc Państwu w wyborze firmy.

Posiadamy własne prosektorium, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi: nie istnieje bowiem potrzeba transportu ciała Zmarłego, aby wykonać niezbędne badania. Dzięki temu możemy przechowywać ciało Osoby Zmarłej w jednym miejscu. Posiadamy także własną chłodnię, co wpływa na wysoką jakość świadczonych usług pogrzebowych przy ich jednoczesnym niskim koszcie.

W celu zminimalizowania formalności i dla komfortu naszych Klientów zasiłki pogrzebowe wypłacane są przez nas w siedzibie zakładu pogrzebowego w Chorzowie jeszcze przed uroczystościami żałobnymi.

firma pogrzebowa

Firma BRAUNER w Chorzowie to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

» wypłata zasiłków ZUS oraz KRUS "od ręki"
» międzynarodowy i krajowy transport Osób Zmarłych
» całodobowa eksportacja z miejsca zgonu - mieszkanie, szpital, hospicjum
» przechowywanie Zmarłych we własnej chłodni
» ubieranie Zmarłego i toaleta pośmiertna
» oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej: orkiestra, skrzypce lub trąbka
» obsługa fotograficzne i video
» transport uczestników pogrzebu własnym autokarem
» organizacja styp

zakład pogrzebowy


Dom pogrzebowy posiada elegancką kaplicą pożegnalną przy naszej firmie. Jest to miejsce gustownie urządzone, stosownie do charakteru jej przeznaczenia tak, aby w zadumie i ciszy pożegnać się z bliską nam Osobą.

Pan Artur Brauner jest znanym specjalistą w dziedzinie tanatopraksji (balsamacji), kosmetyki pośmiertnej (tanatokosmetyki), rekonstrukcji ciała oraz sekcji zwłok. Nabyte przez lata umiejętności i fachowa wiedza są potwierdzone certyfikatami i dyplomami Francuskiego Instytutu Tanatopraksji w Paryżu, Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu i Katowicach oraz Hygeco Polska.

Firma BRAUNER z Chorzowa specjalizuje się zarówno w pogrzebach tradycyjnych jak i kremacjach. Przed dokonaniem kremacji zwłok, rodzina ma zawsze możliwość pożegnania się z Bliską Osobą w kaplicy przy otwartej trumnie. Po pożegnaniu Osoba Zmarła zostaje przewieziona do krematorium, gdzie następuje spopielenie ciała. Rodzina ma możliwość towarzyszenia Zmarłemu w pierwszych momentach kremacji - przy wprowadzaniu trumny do pieca.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu ceremonii pożegnalnych świeckich i religijnych. Świeckie pogrzeby organizuje się zazwyczaj dla osób, które nie wyznawały w życiu światopoglądu religijnego. Zapewniamy wtedy Państwu udział Mistrza Ceremonii, który poprowadzi całą uroczystość świecką bądź też urozmaici czytanym wierszem lub wspomnieniem Osoby Zmarłej. Nasi pracownicy mogą też - na życzenie Rodziny - złożyć podziękowania przybyłym gościom pod koniec ceremonii religijnej.

Dysponujemy bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych, dewocjonaliów oraz odzieży żałobnej. Jesteśmy pewni, że wśród artykułów funeralnych obecnych w naszej ofercie wybiorą Państwo taki, który spełni Państwa oczekiwania.

pogrzeby w chorzowie

 

dom pogrzebowy


Zakład Pogrzebowy BRAUNER

Główna siedziba: ul. Pułaskiego 11
41-500 Chorzów

Filia: ul. Dąbrowskiego 13
41-500 Chorzów

Rekomendacje

 • cudzyslow Profesjonalnie i wszystko dopięte na ostatni guzik POLECAM
  starstarstarstarstar
  Paweł Cichoń
  cudzyslow Szczerze polecam Firmę Brauner. Ceremonia była podniosła i wszystko zamknęło się sumą zgodną z ustaleniami. Według mnie najlepszy zakład pogrzebowy w Chorzowie.

  Ocena: brak

  Tadeusz K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Brauner Zakład Pogrzebowy - Chorzów