LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Anielski Orszak - Międzynarodowy i Krajowy Transport Zmarłych

Anielski Orszak - Międzynarodowy i Krajowy Transport Zmarłych - Białystok
Gold

Ulica: Antoniukowska 1a/5

Miasto: Białystok, 15-740

Województwo: Podlaskie

Anielski Orszak - Międzynarodowy i Krajowy Transport Zmarłych - Białystok Antoniukowska 1a/5, Białystok anielski-orszak.pl Ocena:brak 511453615

transport zwłok

przewóz zwłok

Zakład ANIELSKI ORSZAK to firma, której główną ścisłą specjalizacją jest transport Zmarłych spoza granic Polski do kraju. Dzięki tej specjalizacji możemy zaproponować Państwu jedne z najbardziej konkurencyjnych cen w Europie. Naszą firmę wyróżnia pełna empatii postawa względem Klienta, będąca w dużej mierze owocem osobistych trudnych doświadczeń z firmami funeralnymi, oferującymi transport Zmarłych. Choć sami w podobnej sytuacji nie uzyskali oczekiwanej pomocy - właściciele firmy ANIELSKI ORSZAK poprzez swoją pracę pragną wychodzić naprzeciw osobom, które od zakładu pogrzebowego oczekują nie tylko profesjonalizmu, ale i ludzkiego wsparcia. Ważną zasadą jest pełna przejrzystość w informowaniu o kosztach usług transportowo - pogrzebowych.

W celu ułatwienia dostępności posiadamy dwa biura w Polsce. Z racji specyfiki wykonywanego zawodu i częstych podróży, najprościej skontaktować się telefonicznie.

transport prochów

Wiemy, jak cenna jest dla rodaków w Anglii obecność polskiego zakładu pogrzebowego, dlatego została otwarta także nasza siedziba w Londynie. Znajdą ją Państwo przy 15 Shacklewell Ln, London E8 2DA . Każda z naszych siedzib posiada niezbędną infrastrukturę, w skład której wchodzi m.in. chłodnia z zapleczem oraz nowoczesny tabor samochodowy - czyli eleganckie karawany przeznaczone do świadczenia usług transportu Zmarłych na duże odległości.

Najczęściej firma ANIELSKI ORSZAK świadczy usługi transportu Zmarłych Polaków, których zgon nastąpił w Anglii, Niemczech, Holandii oraz Belgii. W każdym z tych przypadków koszty pogrzebu za granicą są bardzo wysokie, dlatego w zdecydowanej większości Rodziny Zmarłych w tych krajach decydują się na repatriację ciała. Co ważne - Zmarli są chowani w trumnach przez nas dostarczanych, dlatego osoby organizujące pogrzeb mogą zwracać się do polskich instytucji o zwrot kosztów związanych z zasiłkiem pogrzebowym.

międzynarodowy transport zwłok

Zakład Pogrzebowy ANIELSKI ORSZAK wyróżnia także pełna przejrzystość w realizacji poszczególnych etapów pogrzebu. Rodziny Zmarłych mogą mieć pewność, że będą otrzymywać na bieżąco informacje o postępach całej operacji transportowej. Nasi pracownicy posiadają doskonałą, nieustannie aktualizowaną, wiedzę na temat warunków i procedur. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami.

transport zmarłych

przewóz zmarłych

W celu otrzymania szczegółowych informacji

zapraszamy do kontaktu:

Transport Zmarłych

ANIELSKI ORSZAK

(przewozy zmarłych krajowe i zagraniczne)

tel. +48 511 453 615

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Anielski Orszak - Międzynarodowy i Krajowy Transport Zmarłych - Białystok