Efez Międzynarodowy Transport Zwłok

Efez Międzynarodowy Transport Zwłok - Ostróda
Silver

Ulica: Sienkiewicza 5a

Miasto: Ostróda, 14-100

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Efez Międzynarodowy Transport Zwłok - Ostróda Sienkiewicza 5a, Ostróda www.transport-zwlok.com.pl Ocena:brak 509 491 739   89 646 96 95

sprowadzanie zwłok z zagranicy

EFEZ jest to zakład pogrzebowyz Ostródy, specjalizujący się w międzynarodowym transporcie zmarłych. Firma EFEZ przewozi zarówno ciała zmarłych w trumnach, prochy w urnach oraz szczątki ludzkie. Posiada ona ogromne doświadczenie i niezbędną wiedzę do świadczenia tego typu usług na najwyższym poziomie. Do każdego ze zleceń firma EFEZ podchodzi w sposób indywidualny i skupia się na potrzebach oraz wymaganiach najbliższej rodziny. Swoją działalność EFEZ prowadzi nieprzerwanie od 1991 roku, co jest doskonałym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług w zakresie transportu zmarłych. Siedziba firmy mieści się w Ostródzie przy ul. Sienkiewicza 5a

transport zwłok niemcy

Firma EFEZ w trakcie swoich 30 lat działalności pomogła setkom Klientów w sprowadzeniu zwłok zza granicy. Dzięki temu międzynarodowy transport Zmarłych stał się specjalnością firmy, a EFEZ nawiązał współpracę z rozmaitymi instytucjami w wielu miastach Europy i świata, dzięki czemu jest w stanie działać niezwykle sprawnie.

 

transport zwłok międzynarodowy

 

Od czasu, gdy granice Europy zostały otwarte, wielu z naszych rodaków zdecydowało się na wyjazd i podjęcie pracy, edukacji czy w celach turystycznych. Życie ludzkie jednak bywa nieprzewidywalne, a śmierć zawsze przychodzi nie w porę i zdarza się tak, iż nasi najbliżsi umierają poza granicami Polski, a rodzina musi podjąć decyzję o transporcie zwłok do Polski. W takich wypadkach najlepiej jest skorzystać z usług firm specjalizujących się w tym zakresie. Jednym z ważnych kryteriów, jakimi powinna kierować się rodzina zmarłego przy wyborze takiej firmy, jest doświadczenie. Międzynarodowy transport zwłok jest specyficznym i często skomplikowanym zadaniem, które wymaga znajomości przepisów poszczególnych państw oraz uzyskania wielu niezbędnych dokumentów i pozwoleń.

Firma EFEZ, posiadając wspomniane doświadczenie i wiedzę, dodatkowo do każdego zlecenie podchodzi profesjonalnie i kompleksowo, dzięki czemu zyskują Państwo spokój, który tak bardzo potrzebny jest w tych trudnych chwilach. Transport zwłok EFEZ wykonuje przewóz zmarłychz Europy do Polski. Są to głównie przewozy z Niemiec, Ukrainy, Anglii, Szwecji, Norwegii i Holandii. W tych trudnych chwilach, oprócz fachowej pomocy, pracownicy firmy okazują Klientom zwykłą ludzką troskę oraz życzliwość.

 

międzynarodowy przewóz zwłok

 

Otwarte granice spowodowały także napływ ludzi do Polski. Nasz kraj stał się dla obywateli niektórych państw atrakcyjnym rynkiem pracy. Tak jest chociażby w przypadku Ukrainy, której to mieszkańcy każdego miesiąca przekraczają często granice naszego kraju. Zdarza się też, że niektóre osoby pochodzenia ukraińskiego umierają na terenie Polski i rodzina musi zorganizować sprowadzenie ciała na Ukrainę. EFEZ świadczy tego typu usługi, a ta właśnie destynacja - przewóz zwłok na Ukrainę - stała się jednym z najczęstszych kierunków, w który wysyłane są firmowe pojazdy.

Transport zmarłych na Ukrainę odbywa się najczęściej do Lwowa, Kijowa, Odessy, Winnicy czy Zaporoża. W razie potrzeby pracownicy firmy przyjmą zlecenie i załatwią wszelkie niezbędne dokumenty oraz formalności, umożliwiające przekroczenie granicy i pochowek w wyznaczonym kraju.

Podobnie jest także w przypadku, gdy zgon nastąpił na terytorium Niemiec. Pomagamy rodzinom gdy stają w obliczu konieczności sprowadzenia zwłok z Niemiec do Polski. Warto skorzystać z usług firmy EFEZ, która w ramach usługi transportu załatwi zarówno niemiecką kartę zgonu, akt zgonu jak i zezwolenie władz na przewóz zwłok lub prochów do Polski. 

Przewóz zmarłych EFEZ gwarantuje rodzinom, że cały proces przebiegnie szybko, kompleksowo i dodatkowo w przystępnej cenie. Aby rozpocząć procedurę transportu zwłok lub urny z Niemiec do Polski, należy zadzwonić pod całodobowy numer +48-509-491-739, gdzie uzyskają Państwo wszelkie informacje.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy EFEZ otrzymają Państwo kompleksową usługę przygotowania i transportu zwłok. Co najważniejsze, wszystko odbędzie się z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych, a przede wszystkim przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

 

transport zwłok międzynarodowy

 

transport zwłok ukraina

sprowadzenie zmarłych do polski

 

Międzynarodowy Transport Zwłok EFEZ

ul. Sienkiewicza 5a
14-100 Ostróda

tel. +48 509 491 739 - całodobowy

tel. + 48 89 646 96 95

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Efez Międzynarodowy Transport Zwłok - Ostróda