Piechota - sprowadzenie zwłok do Polski

Piechota - sprowadzenie zwłok do Polski - Wschowa
Gold

Ulica: Czereśniowa 1

Miasto: Wschowa, 67-400

Województwo: Lubuskie

Piechota - sprowadzenie zwłok do Polski - Wschowa Czereśniowa 1, Wschowa firma-piechota.pl Ocena:starstarstarstarstar 601 591 203   65 540 73 73

 

międzynarodowy transport zmarłych

 

 

PIECHOTA to firma rodzinna działająca od 1988 roku w branży funeralnej, aby zapewnić cały wachlarz usług związanych z ostatnim pożegnaniem Osób Zmarłych. Siedziba naszej firmy znajduje się w województwie lubuskim, we Wschowie przy ul. Czereśniowej 1, jednak zasięg działania obejmuje nie tylko całą Polskę, ale także – a może przede wszystkim – zagranicę.

 

transport zwłok

 

sprowadzanie zmarłych

 

Naszą specjalizacją jest świadczenie usług związanych z międzynarodowym transportem Osób Zmarłych nie tylko na obszarze całego kraju, ale głównie na różnorodnych trasach z zagranicy do Polski. Głównymi kierunkami, jakie obsługujemy, są: Austria, Anglia, Chorwacja, Belgia, Francja, Dania, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Holandia, Szwecja i Norwegia, Włochy oraz USA. W razie konieczności jesteśmy gotowi udać się do każdego kraju na świecie.

 

przewozy zmarłych

 

Firma PIECHOTA to także znany i ceniony producent najwyższej klasy trumien odznaczających się unikalnym wzornictwem. Połączenie tych dwóch specjalizacji daje naszym Klientom gwarancję otrzymania usługi nie tylko wykonanej sprawnie, szybko, kompleksowo i z dbałością o szczegóły, ale także konkurencyjnej cenowo.

W świadczeniu usług funeralnych – zarówno dotyczących transportu Zmarłych, usług pogrzebowych jak i produkcji trumien – kierujemy się zasadą maksymalnej dbałości o Rodzinę Zmarłego. W osobach, które proszą nas o pomoc, widzimy przede wszystkim Człowieka potrzebującego pomocy – i taką pomoc staramy się świadczyć w każdym momencie. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie.

 

transport zmarłych do Polski

 

Wiemy, że poświęcenie każdemu Klientowi odpowiedniej ilości czasu oraz naszego zaangażowania wymaga nieraz ograniczenia liczby przyjmowanych zleceń – ale czynimy wszystko, aby jakość zleceń już podjętych była najwyższa. Jednocześnie każdy z pracowników firmy PIECHOTA kieruje się w sposób drobiazgowy zasadami uczciwości oraz przejrzystości w działaniu. Wywiązujemy się z jasno sformułowanych umów i przestrzegamy wcześniej ustalonych cen. W naszej unikalnej ofercie znajduje się także możliwość wyboru trumny lub urny z bogatego katalogu naszych produktów. Jeśli takie jest pragnienie Rodziny Zmarłego – pomagamy w dostarczeniu wybranego dla niego ubrania.

Dbałość o relacje z Klientami, kompleksowość usług transportowych oraz pogrzebowych, sprawność w przeprowadzaniu wszelkich procedur, włącznie z przewozem zwłok lub prochów, a także doskonała jakość wyrobów funeralnych – to wszystko sprawiło, że firma PIECHOTA zyskała zaufanie oraz renomę nie tylko w skali Polski, ale także Europy oraz świata.

 

transport zmarłych

 

Cechy wyróżniające firmę PIECHOTA Wschowa to:

  • międzynarodowy transport Zmarłych
  • przewóz Zmarłych na terenie Polski
  • świadczenie usług pogrzebowych – Polska i świat
  • produkcja najwyższej klasy trumien (w tym także przewozowych)
  • współpraca z firmami w kraju i poza granicami

 

 

transport zwłok

 

sprowadzanie zmarłych

 

PIECHOTA Sprowadzanie zwłok do Polski

ul. Czereśniowa 1

67-400 Wschowa

telefon stac.: 65 540 73 73

telefon 
kom.: 601 591 203

 

Rekomendacje

  • cudzyslow Gorąco polecam. W obliczu tragedii wspierający, współczujący i kompetentni, wszystko zostało załatwione naprawdę super. W naszym przypadku chodziło o urządzenie kremacji w Polsce i wysłanie prochów za granicę - wszystko zostało załatwi... czytaj więcej
    starstarstarstarstar
    Agnieszka P.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Piechota - sprowadzenie zwłok do Polski - Wschowa