Zakład pogrzebowy w Anglii i Irlandii - Transport Zmarłych

Zakład pogrzebowy w Anglii i Irlandii - Transport Zmarłych - Maków Mazowiecki
Silver

Ulica: Liliowa 11

Miasto: Maków Mazowiecki, 06-200

Województwo: Mazowieckie

Zakład pogrzebowy w Anglii i Irlandii - Transport Zmarłych - Maków Mazowiecki Liliowa 11, Maków Mazowiecki zakladpogrzebowylondyn.uk Ocena:brak +44 77 09 39 54 67   +353 894 8

zakład pogrzebowy Londyn

transport zmarłych z Anglii

 

Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii to rodzinna firma funeralna, której specjalizacją jest nie tylko kompleksowa organizacja pogrzebu w Anglii i Irlandii, ale także transport Zmarłych z poza granic Polski do naszego kraju. Zakład pogrzebowy działający w Anglii i Irlandii jest częścią dużego polskiego przedsiębiorstwa funeralnego firmy GLOB – DREJKA. Firma znana jest m.in. ze specjalizacji w przewozie Zmarłych. Dzięki tej specjalizacji możemy zaproponować Państwu najbardziej konkurencyjne ceny usług pogrzebowych i przewozu w tej części Europy.

 

 

Polski zakład pogrzebowy w Anglii

 

Rodzinne zakłady pogrzebowe, które zajmują się ceremoniami pogrzebowymi od pięciu pokoleń, wyróżnia pełna empatii postawa względem Klienta. Dlatego to Polski Zakład Pogrzebowy GLOB – DREJKA poprzez swoją pracę pragnie wychodzić naprzeciw osobom, które od zakładu pogrzebowego oczekują nie tylko profesjonalizmu, ale i ludzkiego wsparcia. Ważną zasadą jest pełna przejrzystość w informowaniu o kosztach usług transportowo - pogrzebowych.

W celu ułatwienia dostępności dla naszych rodaków na emigracji otworzyliśmy nasz oddział w Anglii. Mamy również swoje przedstawicielstwa w Irlandii i Szkocji.

 

pogrzeby w Irlandii

 

Wiemy, jak cenna jest dla rodaków w Anglii obecność polskiego zakładu pogrzebowego, który nie tylko dysponuje kompetentnym personelem, ale także posiada nowoczesny tabor samochodowy - czyli eleganckie i certyfikowane karawany przeznaczone do świadczenia usług transportu Zmarłych na duże odległości. Nasz dom pogrzebowy posiada zarówno zasoby ludzkie, materialne, jak i infrastrukturalne zawsze najwyższej jakości.

Najczęściej Polski Zakład Pogrzebowy GLOB – DREJKA świadczy usługi transportu Zmarłych rodaków, których zgon nastąpił w Anglii oraz Irlandii. W każdym z tych przypadków koszty pogrzebu za granicą są bardzo wysokie, dlatego w zdecydowanej większości Rodziny Zmarłych w tych krajach decydują się na repatriację ciała. Dla tych, którzy jednak takiej decyzji nie podejmą - możemy tam na miejscu, za granicą, zorganizować pogrzeb z kremacją albo tradycyjny. Służymy też pomocą w innych kwestiach i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości odnośnie przygotowania pogrzebu w Anglii, Szkocji czy Irlandii.

 

przewóz zmarłych do Polski

 

Polski Zakład Pogrzebowy GLOB – DREJKA wyróżnia także pełna przejrzystość w realizacji poszczególnych etapów pogrzebu. Zwłaszcza w przypadku organizacji transportu Zmarłego z Anglii czy Irlandii do Polski - jego rodzina może mieć pewność otrzymywania na bieżąco informacji o postępach całej operacji transportowej. Nasi pracownicy posiadają doskonałą, nieustannie aktualizowaną, wiedzę na temat warunków i procedur. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani naszymi usługami.

 

transport zmarłych do Polski

 

Nasze całodobowe numery telefonów są do dyspozycji nie tylko polskojęzycznych rodzin z terenu GB. Wszystkie osoby mogą liczyć na :

  • Organizacje pogrzebów tradycyjnych ( polskich z trumną i konduktem ) na cmentarzach w Anglii, Szkocji i Irlandii
  • Organizacje kremacji osoby zmarłej w Anglii, Irlandii, Szkocji lub Walii
  • Przewozy zmarłych z Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej do dowolnej miejscowości w Polsce
  • Drobiazgowe dopełnianie formalności i godne reprezentowanie rodzin w urzędach
  • Wszelkie niezbędne wsparcie logistyczne i transportowe dla Bliskich Zmarłego
  • Pomoc prawną

... ponadto zwyczajną ludzką empatię, współczucie i uczciwość.

 

 

przewóz zmarłych irlandia

transport zmarłych irlandia

Transport Zmarłych - Kremacje - Pogrzeby z Trumną

Polski Zakład Pogrzebowy

GLOB – DREJKA

polski zakład pogrzebowy w anglii

Telefony całodobowe:

Wielka Brytania: +44 77 09 39 54 67

Irlandia: tel:+353 894 87 99 16

Strona internetowa Polskiego Zakładu Pogrzebowego https://zakladpogrzebowylondyn.uk

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy w Anglii i Irlandii - Transport Zmarłych - Maków Mazowiecki